» »

Evrosong

Evrosong

Temo vidijo: vsi
««
11 / 12
»»

111111111111 ::

NuMaN je izjavil:

Zdi se mi, da jemljete vse skupaj preresno in ste preveč padli v vse to ...

Mah LKN Nejči malo zapenja, pa ga je treba postavit na realna tla. Zaenkrat nam gre dobro pa še zabavno je, ko trdi da on pa že ni naci. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Se pravi, nasprotniki genocida so po tvoje naciji?

Seveda ti bi rad da pustijo pri miru ljudi, ki so pobili 1000 Židov. Če to ni definicija nacija potem res ne vem kaj je.

nejclp je izjavil:


Praktično nobene. Obe državi sta trenutno skrajno desni, Netanjahu je fašist, Putin je fašist, pa oba sta tvoja ideološka kamerada.

OK. Torej je Izrael prvi napadel? Izrael je agressor? Tako kot je Rusija napadla Ukrajino?

Se pravi, vsak palestinec je hamasovec, predvsem če je otrok ali ženska in Izraelci so uspešno pobili 100.000 večinoma teh in še jih bojo? plus, ni se začelo oktobra, safari na palestince izraelci izvajajo že desetletja.

mtosev ::

Meni pa je letos bila evrovizija kr kul.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


Se pravi, vsak palestinec je hamasovec, predvsem če je otrok ali ženska in Izraelci so uspešno pobili 100.000 večinoma teh in še jih bojo? plus, ni se začelo oktobra, safari na palestince izraelci izvajajo že desetletja.

LKN Nejči, predlagam da si pogledaš zgodovino Izraelsko-Palestinskih spopadov, slika ni ravno tako črnobela kot bi jo radi prikazali vi LKN-jevci.

Sam kdaj si pa še levega komunističnega nacija prepričal z dejstvi. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

V bistvu si ti izpadel neumno, ker je zate štetje do tri statistika, in prezrl, da je srž mojega komentarja ugotovitev, da so se praktično vsi desnjakarji na twiterju skeširali za n-kratno glasovanje.

Oj, levi naci. Srž tvojega komentarja je 60 glasov in iz teh 60 glasov si potegnil celo zaroto v katero si vpletel Janšo, neko klet in seveda zaroto proti trenutni oblasti.

Kakšnih 60 glasov? A to je frojdovski zdrs, si tolikokrat glasoval?

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Se pravi, vsak palestinec je hamasovec, predvsem če je otrok ali ženska in Izraelci so uspešno pobili 100.000 večinoma teh in še jih bojo? plus, ni se začelo oktobra, safari na palestince izraelci izvajajo že desetletja.

LKN Nejči, predlagam da si pogledaš zgodovino Izraelsko-Palestinskih spopadov, slika ni ravno tako črnobela kot bi jo radi prikazali vi LKN-jevci.

Sam kdaj si pa še levega komunističnega nacija prepričal z dejstvi. :D

Še enkrat, mi dol visi za zgodovino, dejstvo je, da se nad palestinci izvaja genocid.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

kow ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

kow je izjavil:

A prav vidim? Sponzor je bil Moroccanoil? Protestira pa so proti Izraelu? hahahahahaha

Prijetno branje "propalestinskim" protestnikom:

LGBT rights in Morocco @ Wikipedia


Haha ti pa si res gustek haha


Tokrat sem se osmesil, ja. Meni ni problem priznati, ko naredim kaksno neumnost. Za razliko od vecine pacientov v tej temi.

Gregor P ::

Invictus je izjavil:

Rusija je v bistvu nastopila preko Izraela >:D.

Da, to sem tudi sam opazil, da so levičarji začeli izkoriščati takratni nastop talentov otroka za svoje današnje politične cilje:8) Zelo sprevrženo.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Hypathia ::

NuMaN je izjavil:

Zdi se mi, da jemljete vse skupaj preresno in ste preveč padli v vse to ...


Predvsem je jasno, da bo Evrosong še dolgo z nami, ljudje, poleg glasbe, enostavno ljubijo spektakel, zabavo, dramo, tekmo...

Zabavno je bilo videti Žigo Turka pozivati ljudi na X-u k glasovanju, zabavno je bilo gledati levi komentarijat ves penast okoli ust zaradi naših 10 točk Izraelu.

Upam, da bo letošnja lekcija ta, da vsak glas šteje, da je aktivna participacija boljša od ignorance stvari, ki te motijo. Skratka, Make Eurovision great again!

Letošnji zmagovalec je dobil rekordno nizko podporo publike, uspel je predvsem zaradi agende woke žirij. Če bi odločala samo Slovenija, bi zmagal francoz, torej nekaj okusa še vendarle imamo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

nejclp ::

Gregor P je izjavil:

Invictus je izjavil:

Rusija je v bistvu nastopila preko Izraela >:D.

Da, to sem tudi sam opazil, da so levičarji začeli izkoriščati takratni nastop talentov otroka za svoje današnje politične cilje:8) Zelo sprevrženo.

A, Ukrajinci so večinoma levičarji, anede? Kakšni pa so današnji sprevrženi politični cilji levice? Nasprotovanje genocidu?

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

No, saj naciji iz nasprotne strani ste glasovali pa proti tem nacijem. Na koncu je pa Izrael dobil drugo mesto z glasom ljudstva.
Hmm, koliko pa je bilo vseh oddanih glasov?

Pajade, kako se pa na evrosongu glasuje proti komadu, genijalc?

No, Putka kameradi ste glasovali za tipa z roza kiklo, ker zanj normalen folk ne bi glasoval kaj dosti.

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:



PS: Saj veš, da tvoj "vir" ne dokazuje ničesar, ane?

Lej ga, kako se spreneveda, saj je kristalno jasno vsem, zakaj je dobil Izrael toliko glasov. A ti mora to tvoj naci kamerad razložit?


Ker ima večina normalnega folka dost RTV Slabo slaboumne propagande.

PS: Žiga Turk je bil legenda že takrat, ko ti nisi bil niti megla.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


Še enkrat, mi dol visi za zgodovino, dejstvo je, da se nad palestinci izvaja genocid.

Nič ti ne pomaga, če ponavljaš floskule iz facebooka in RTV Slo. Mislim, da sploh ne veš kaj genocid pomeni. Ampak nič novega za člana LKN.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

HitroDihanje je izjavil:

Mene pa resno zanima zakaj cirkusanti in ostali devianti vseh vrst tako radi podpirajo hamas in palestince...


Mene zanima, zakaj desnjakarji podpirate genocid nad Palestinci? A si želite več migrantov, ali kako?

Mene pa zanima, zakaj levajzarji podpirate novi holokavst nad Judi.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


A, Ukrajinci so večinoma levičarji, anede? Kakšni pa so današnji sprevrženi politični cilji levice? Nasprotovanje genocidu?

Ti se kar prepričuj, da nasprotuješ genocidu. Saj LKN-ji ste zanani po tem, da si ustvarite nek svoj iluzijski svet, ki ga potem posiljujete vsem ostalim. SI se šel zjokat v lokalno LGBT skupnost, kako te nepošteno obravnavamo, da ti ne damo 10 točk. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

No, saj naciji iz nasprotne strani ste glasovali pa proti tem nacijem. Na koncu je pa Izrael dobil drugo mesto z glasom ljudstva.
Hmm, koliko pa je bilo vseh oddanih glasov?

Pajade, kako se pa na evrosongu glasuje proti komadu, genijalc?

No, Putka kameradi ste glasovali za tipa z roza kiklo, ker zanj normalen folk ne bi glasoval kaj dosti.

Putka je tvoj ideološki kamerad, genijalc. Normalen folk sploh ne glasuje. Da glasuješ dvajsetkrat moraš bit pa že pošteno pritegnjen, ali z drugo besedo, desnjakar.

kow ::

Vemo kdo je sel v Kijev podpreti Ukrajino. Janez Jansa. Levicarji so se seveda poskrili.

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

No, saj naciji iz nasprotne strani ste glasovali pa proti tem nacijem. Na koncu je pa Izrael dobil drugo mesto z glasom ljudstva.
Hmm, koliko pa je bilo vseh oddanih glasov?

Pajade, kako se pa na evrosongu glasuje proti komadu, genijalc?

No, Putka kameradi ste glasovali za tipa z roza kiklo, ker zanj normalen folk ne bi glasoval kaj dosti.

Putka je tvoj ideološki kamerad, genijalc. Normalen folk sploh ne glasuje. Da glasuješ dvajsetkrat moraš bit pa že pošteno pritegnjen, ali z drugo besedo, desnjakar.

Putka je kar lepo vaš, vprašaj Kučana, Jankovića, Dodika in ostale kamerade, ki se lokalno predstavljajo kot proletariat.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


Putka je tvoj ideološki kamerad, genijalc. Normalen folk sploh ne glasuje. Da glasuješ dvajsetkrat moraš bit pa že pošteno pritegnjen, ali z drugo besedo, desnjakar.

Zate sploh ne dvomim da si glasoval za Britance.

paradajzos je izjavil:


Putka je kar lepo vaš, vprašaj Kučana, Jankovića in ostale rdeče kamerade.

LKN Nejči se mu je že odrekel. Sedaj iščejo nov obraz.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

paradajzos je izjavil:




PS: Žiga Turk je bil legenda že takrat, ko ti nisi bil niti megla.

Škoda, da se mu je na starost tako zelo poslabšalo.

paradajzos ::

Miki N je izjavil:

Ja, ja v 3. svetski se bo treba držati zidu s hrbtom in ne nasedati na une fore v stili "ej glej evro na tleh".

:)):)) Opa, žajfa stari!

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:




PS: Žiga Turk je bil legenda že takrat, ko ti nisi bil niti megla.

Škoda, da se mu je na starost tako zelo poslabšalo.

You wish.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

paradajzos je izjavil:


You wish.

Saj ga spremljam na twitterju. Občasno me prav preseneti s svojo bebavostjo.

paradajzos ::

kow je izjavil:

nejclp je izjavil:


Jasno, kako pa je to, da folk glasuje "ideološko" v nasprotju s tem, kar sem napisal? Izraelci so dobili toliko glasov, ker izvajajo genocid nad Palestinci.


To ne drzi. Sicer nisem glasoval, ampak ce bi glasoval. Bi glasoval za Izrael, ker ne maram lazne propagande o genocidu.
S to neresnicno informacijo smo brainwashani 24/7. In mi gre na k***c.

Meni ni všeč, kaj zdaj delajo Izraelci, ampak ko pogledam, katera vse druščina zagovarja Hamas, ki imajo genocid nad Judi zapisan v svojih temeljnih dokumentih, bom bolj na strani Izraela.

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:


You wish.

Saj ga spremljam na twitterju. Občasno me prav preseneti s svojo bebavostjo.

Pa Nova24 tudi redno spremljaš, ne? Klasika, levajzarji so najbolj zvesta publika desnih medijev in politikov :))

Ja, ker po Levičarsko je, če imaš drugačno mnenje si SDS, kletni vojščak, ...

Lej, skrajno zabite verske sekte vidijo svet binarno - naš ali pa sovražnik. Slovenski “levičarji” so pač najbolj primitivna sekta v zgodovini tega ozemlja.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

paradajzos je izjavil:


Meni ni všeč, kaj zdaj delajo Izraelci, ampak ko pogledam, katera vse druščina zagovarja Hamas, ki imajo genocid nad Judi zapisan v svojih temeljnih dokumentih, bom bolj na strani Izraela.

Če si proti genocidu zagovarjaš hamas? Zakaj bi levičar zagovarjal hamas, saj so hamasovci vaši desnjakarski kameradi?

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:


You wish.

Saj ga spremljam na twitterju. Občasno me prav preseneti s svojo bebavostjo.

paradajzos je izjavil:


Pa Nova24 tudi redno spremljaš, ne? Klasika, levajzarji so najbolj zvesta publika desnih medijev in politikov :))

Jasno, če spremljaš samo medije, ki so ti ideološko blizu, pristaneš v mehurčku in izgubiš stik z realnostjo, kot lahko vidimo med desnjakarji tule.

Plus, ampak da primerjaš Žigata z nova 24, tako nesramen pa še jaz ne bi bil.

paradajzos je izjavil:


Lej, skrajno zabite verske sekte vidijo svet binarno - naš ali pa sovražnik. Slovenski “levičarji” so pač najbolj primitivna sekta v zgodovini tega ozemlja.

Bedarija, levičarji smo skregani med sabo do amena. Nismo ovce, kot desnjakarji, ki držite skupaj in ubrano blejate, kot se vam naroči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

paradajzos ::

Hypathia je izjavil:

nejclp je izjavil:

.... da so se praktično vsi desnjakarji na twiterju skeširali za n-kratno glasovanje.

In kaj potem, če so skeširali? 16 evrov je drobiž za spustiti kajlo depolitiziranim "jebeno več nas je" trotlom in njihovi propagandi mašineriji.

Točno. Jaz to Parado slabega okusa vedno ignoriram, škoda, ker nisem glasoval.

Če si proti genocidu zagovarjaš hamas? Zakaj bi levičar zagovarjal hamas, saj so hamasovci vaši desnjakarski kameradi?

Zakaj torej zagovarjaš hamas? Kako okarakteriziraš 7.10.2023? Mislim razen kot Putinov rojstni dan, za katerega je dobil darilo Irana in Hamasa?

Zgodovina sprememb…

paradajzos ::

Jasno, če spremljaš samo medije, ki so ti ideološko blizu, pristaneš v mehurčku in izgubiš stik z realnostjo, kot lahko vidimo med desnjakarji tule.


Hmm, Nova24 sploh ne spremljam. Potem sem v Levajz mehurčku? Zanimivo.

NuMaN ::

Sam občasno celo spremljam Novo, včasih celo glasujem, tu pa tam celo kaj preberem.

Moram priznati, da so malce napredovali ...

paradajzos ::

Bedarija, levičarji smo skregani med sabo do amena. Nismo ovce, kot desnjakarji, ki držite skupaj in ubrano blejate, kot se vam naroči.

Smo videli v procesijah na Magistrat in podporah "novim obrazom". Ovca.

NuMaN ::

Mislim da na tem forumu ni volkov: smo bolj ali manj ostrižene ovce, vmes se najdejo tudi črne in zaraščene ...

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


Saj ga spremljam na twitterju. Občasno me prav preseneti s svojo bebavostjo.

Kakšne dobre argumente imaš. Pa še statistiko obvladaš. Po moje bi bil super finančni minister za trenutno vlado.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

paradajzos ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Saj ga spremljam na twitterju. Občasno me prav preseneti s svojo bebavostjo.

Kakšne dobre argumente imaš. Pa še statistiko obvladaš. Po moje bi bil super finančni minister za trenutno vlado.

Samo mora imet dovolj veliko stanovanje, da je lahko frend pri njemu prijavljen. Sicer se nikoli ne pogovarjata o službi in se v bistvu sploh ne poznata…

resnicoljub8 ::

Hypathia je izjavil:


Zabavno je bilo videti Žigo Turka pozivati ljudi na X-u k glasovanju, zabavno je bilo gledati levi komentarijat ves penast okoli ust zaradi naših 10 točk Izraelu.

Upam, da bo letošnja lekcija ta, da vsak glas šteje, da je aktivna participacija boljša od ignorance stvari, ki te motijo. Skratka, Make Eurovision great again!


Jaz nisem opazil, da je Žiga Turk tudi pozival h glasovanju, mene so prepričali libetarec in še par drugih zdravo razmišljujočih, da sem 20x glasoval. Če bi vedel, da je legendarni Žiga tudi pozival, bi pa še dodatnih 20x glasoval s številko kakšnega sorodnika. Škoda.

Glede lekcije se strinjam, da vsak glas šteje, ampak vsakih 20 glasov pa še bolj šteje, da se dobi pravo sliko popularnosti političnih zadev z apolitičnim glasovanjem za apolitične zadeve.

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

Bedarija, levičarji smo skregani med sabo do amena. Nismo ovce, kot desnjakarji, ki držite skupaj in ubrano blejate, kot se vam naroči.

Smo videli v procesijah na Magistrat in podporah "novim obrazom". Ovca.

Sej vem, da ti je hudo, ker ni Jajo na oblasti, ampak, jebiga, v ključnih trenutkih je pač treba delovati racionalno, ne glede na ideološko razklanost. Desnjakarji pač delujete neracionalno, tako recimo, da glasujete na evrosongu in mislite, da bo potem spet Jajo na oblasti, ali kaj?

Miki N ::

mtosev je izjavil:

Meni pa je letos bila evrovizija kr kul.




To je to.

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

Jasno, če spremljaš samo medije, ki so ti ideološko blizu, pristaneš v mehurčku in izgubiš stik z realnostjo, kot lahko vidimo med desnjakarji tule.


Hmm, Nova24 sploh ne spremljam. Potem sem v Levajz mehurčku? Zanimivo.

Ja ne vem, a spremljaš samo leve medije, ali kako?
Ker Nova24 ne spremljaš, pa evrovizije tudi ne spremljaš, praktično ničesar ne spremljaš, saj je videti, da svoja stališča gradiš na ignoranci, res.

NuMaN ::

Miki N je izjavil:

mtosev je izjavil:

Meni pa je letos bila evrovizija kr kul.




To je to.


Še dobro da smo uvedli ta certifikat.

Nekateri imajo zadosti zdrave pameti, da ločijo zabavo od kulturnega boja.

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Bedarija, levičarji smo skregani med sabo do amena. Nismo ovce, kot desnjakarji, ki držite skupaj in ubrano blejate, kot se vam naroči.

Smo videli v procesijah na Magistrat in podporah "novim obrazom". Ovca.

Sej vem, da ti je hudo, ker ni Jajo na oblasti, ampak, jebiga, v ključnih trenutkih je pač treba delovati racionalno, ne glede na ideološko razklanost. Desnjakarji pač delujete neracionalno, tako recimo, da glasujete na evrosongu in mislite, da bo potem spet Jajo na oblasti, ali kaj?

Kako hitro si obrnil ploščo, kot prava neznačajna levajz … saj si sam povedal. :)

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Jasno, če spremljaš samo medije, ki so ti ideološko blizu, pristaneš v mehurčku in izgubiš stik z realnostjo, kot lahko vidimo med desnjakarji tule.


Hmm, Nova24 sploh ne spremljam. Potem sem v Levajz mehurčku? Zanimivo.

Ja ne vem, a spremljaš samo leve medije, ali kako?
Ker Nova24 ne spremljaš, pa evrovizije tudi ne spremljaš, praktično ničesar ne spremljaš, saj je videti, da svoja stališča gradiš na ignoranci, res.

Zelo slabo mnenje imaš o levajz medijih, zanimivo.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Bedarija, levičarji smo skregani med sabo do amena. Nismo ovce, kot desnjakarji, ki držite skupaj in ubrano blejate, kot se vam naroči.

Smo videli v procesijah na Magistrat in podporah "novim obrazom". Ovca.

Sej vem, da ti je hudo, ker ni Jajo na oblasti, ampak, jebiga, v ključnih trenutkih je pač treba delovati racionalno, ne glede na ideološko razklanost. Desnjakarji pač delujete neracionalno, tako recimo, da glasujete na evrosongu in mislite, da bo potem spet Jajo na oblasti, ali kaj?

Kako hitro si obrnil ploščo, kot prava neznačajna levajz … saj si sam povedal. :)

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Jasno, če spremljaš samo medije, ki so ti ideološko blizu, pristaneš v mehurčku in izgubiš stik z realnostjo, kot lahko vidimo med desnjakarji tule.


Hmm, Nova24 sploh ne spremljam. Potem sem v Levajz mehurčku? Zanimivo.

Ja ne vem, a spremljaš samo leve medije, ali kako?
Ker Nova24 ne spremljaš, pa evrovizije tudi ne spremljaš, praktično ničesar ne spremljaš, saj je videti, da svoja stališča gradiš na ignoranci, res.

Zelo slabo mnenje imaš o levajz medijih, zanimivo.

Ja lej, napisal si, da je levica sekta, kar je popolna bedarija, bolj smiselno bi bilo reči, da le levica razklana na sekte, če že skušaš biti žaljiv. Očitno ne razumeš, kaj pomeni sekta. Oziroma, ker se junaško hvališ s svojo ignoranco, nočeš razumeti.

O medijih imam slabo mnenje, o "levih" medijih pa sploh, saj to je za levičarje značilno, da so bolj kritični do svojih, kot do drugih.

c3p0 ::

nejclp je izjavil:

NuMaN je izjavil:

Zgleda da to ne bo propadlo.
Zdaj, če je verjeti špekulacijam, so najbolj pridno glasovali desnjakarji in s tem izdatno financirali to prireditev, polno nemorale, razvrata in dekadence.

Jasno, zgleda so letos poleg gejev množično spremljali evrovizijo tudi desnjakarji, ki so pa itak prikriti geji. Ampak prirediteljem itak dolj visi, če se hoče naci skeširat za 20 glasov, pa naj se, dnar ne smrdi.


Pa naj bodo, maš kaj proti gejem, homofob?

paradajzos ::

Ja lej, napisal si, da je levica sekta, kar je popolna bedarija, bolj smiselno bi bilo reči, da le levica razklana na sekte, če že skušaš biti žaljiv. Očitno ne razumeš, kaj pomeni sekta. Oziroma, ker se junaško hvališ s svojo ignoranco, nočeš razumeti.

O medijih imam slabo mnenje, o "levih" medijih pa sploh, saj to je za levičarje značilno, da so bolj kritični do svojih, kot do drugih.

1. Levica je bila razklana na sekte, najbolj brutalna sekta je prevladala. Zdaj taisti način prakticira proti vsem ostalim. Obnaša se enako kot pred 80 leti.
2. Hahahaha, levi mediji bolj kritični do svojih, si klovna požrl za kosilo?

nejclp ::

c3p0 je izjavil:

nejclp je izjavil:

NuMaN je izjavil:

Zgleda da to ne bo propadlo.
Zdaj, če je verjeti špekulacijam, so najbolj pridno glasovali desnjakarji in s tem izdatno financirali to prireditev, polno nemorale, razvrata in dekadence.

Jasno, zgleda so letos poleg gejev množično spremljali evrovizijo tudi desnjakarji, ki so pa itak prikriti geji. Ampak prirediteljem itak dolj visi, če se hoče naci skeširat za 20 glasov, pa naj se, dnar ne smrdi.


Pa naj bodo, maš kaj proti gejem, homofob?

Prav nič, tiste, ki so dovolj pogumni, da so se javno izpostavili spoštujem, mam pa proti prikritim gejem, ki so praviloma homofobi, na skrivaj pa mojstrsko goltajo ko tapravi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

Ja lej, napisal si, da je levica sekta, kar je popolna bedarija, bolj smiselno bi bilo reči, da le levica razklana na sekte, če že skušaš biti žaljiv. Očitno ne razumeš, kaj pomeni sekta. Oziroma, ker se junaško hvališ s svojo ignoranco, nočeš razumeti.

O medijih imam slabo mnenje, o "levih" medijih pa sploh, saj to je za levičarje značilno, da so bolj kritični do svojih, kot do drugih.

1. Levica je bila razklana na sekte, najbolj brutalna sekta je prevladala. Zdaj taisti način prakticira proti vsem ostalim. Obnaša se enako kot pred 80 leti.
2. Hahahaha, levi mediji bolj kritični do svojih, si klovna požrl za kosilo?

ad 2. Nisem napisal mediji, napisal sem da je "za levičarje značilno, da so bolj kritični do svojih, kot do drugih". Nisi ravno precizen.
ad.1 ta tvoj stavek je popolnoma nesmiseln.

111111111111 ::

paradajzos je izjavil:


Samo mora imet dovolj veliko stanovanje, da je lahko frend pri njemu prijavljen. Sicer se nikoli ne pogovarjata o službi in se v bistvu sploh ne poznata…

Nejči kot član LKN bi moral imeti večsobno stanovanje v Ljubljani. Imaš?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kow ::

Za levicarje je bolj znacilen rasizem. So kriticni "do svojih", in popolnoma nekriticni do arabcev/irancev ipd.
Tretira se jih samo kot zrtve, ne pa kot enakovredne ljudi, ki so odgovorni za svoja dejanja.

V osnovi je to moj glavni zakljucek. Levicarji so rasisti.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


Sej vem, da ti je hudo, ker ni Jajo na oblasti, ampak, jebiga, v ključnih trenutkih je pač treba delovati racionalno, ne glede na ideološko razklanost. Desnjakarji pač delujete neracionalno, tako recimo, da glasujete na evrosongu in mislite, da bo potem spet Jajo na oblasti, ali kaj?

Tako je. Tvoj Golobček je na oblasti zato pa glasno zganjaš svoj nacizem nad nedolžnimi Izraelci in sodržavljani, ki jih lahko izslediš na twitterju.

Miki N je izjavil:





To je to.

:D

nejclp je izjavil:


Ja ne vem, a spremljaš samo leve medije, ali kako?
Ker Nova24 ne spremljaš, pa evrovizije tudi ne spremljaš, praktično ničesar ne spremljaš, saj je videti, da svoja stališča gradiš na ignoranci, res.

Skoraj tako kot bi statistiko delal iz 3 postov na družbenih medijih. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Saj ga spremljam na twitterju. Občasno me prav preseneti s svojo bebavostjo.

Kakšne dobre argumente imaš. Pa še statistiko obvladaš. Po moje bi bil super finančni minister za trenutno vlado.

Statistiko obvladam, ja. Finančni minister pa ne bi hotel biti, zadnje čase me zanima predvsem kmetijstvo.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


Ja lej, napisal si, da je levica sekta, kar je popolna bedarija, bolj smiselno bi bilo reči, da le levica razklana na sekte, če že skušaš biti žaljiv. Očitno ne razumeš, kaj pomeni sekta. Oziroma, ker se junaško hvališ s svojo ignoranco, nočeš razumeti.

O medijih imam slabo mnenje, o "levih" medijih pa sploh, saj to je za levičarje značilno, da so bolj kritični do svojih, kot do drugih.

Se strinjam vi Levi komunistični nacisti, ne marate niti svojih.

nejclp je izjavil:


Prav nič, tiste, ki so dovolj pogumni, da so se javno izpostavili spoštujem, mam pa proti prikritim gejem, ki so praviloma homofobi, na skrivaj pa mojstrsko goltajo ko tapravi.

Danes se geji skrivajo pred levičarji, ker jih takoj potegnete v svoje agende in morajo sodelovati drugače so opranci. Skratka, levičarji ste najbolj homofobni. :D

nejclp je izjavil:

Statistiko obvladam, ja. Finančni minister pa ne bi hotel biti, zadnje čase me zanima predvsem kmetijstvo.

Glede na to da si kaviar levičar. Bi ti priporočal kaj bolj primernega kot kmetijstvo. Npr. obisk evrosonga, to je bolj pisano tebi na kožo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

Na, spet si začel blebetati, ko ena zmešana kura.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Na, spet si začel blebetati, ko ena zmešana kura.

Jap, ko sem videl tvoj statistični izračun iz 3 postov, ne morem več racionalno razmišljat. Večje neumnosti še nisem slišal ,potem pa se še hvališ kako obladaš statistiko.

Bo šlo? Boš znal prebrati. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Na, spet si začel blebetati, ko ena zmešana kura.

Jap, ko sem videl tvoj statistični izračun iz 3 postov, ne morem več racionalno razmišljat. Večje neumnosti še nisem slišal ,potem pa se še hvališ kako obladaš statistiko.

Bo šlo? Boš znal prebrati. :D

Obvladam jo toliko, da vem, da nisem podal nikakršnega "statističnega izračuna". Ti je ne obvladaš niti toliko, da bi vedel, kaj statistika sploh je in meniš, da so tri pripopane slikce statistika. Skratka, sumim, da gre za možganske poškodbe, ampak medicine pa res ne obvladam.

nejc_nejc ::

nejc_nejc ::

««
11 / 12
»»