» »

Predator franšiza [The Predator]

Predator franšiza [The Predator]

Temo vidijo: vsi
««
18 / 20
»»

Pithlit ::

D3m je izjavil:

Še 10 min pa ga še jaz pogledam in podam mnenje.

Srečno.
Life is as complicated as we make it...

kuglvinkl ::

Jasno je, da vas motjo oreng babe, kaksni lulcki :), very likely desnicarski.

Bottom line je, da vas Samo to moti, formula surove moci, ki se po vase ne izide in fascinacija s Predatorjem. Kar je najbrz kar logicno, da se (ce sploh) deltam cedijo sline po alfah.

Mene zanima samo Naru, samo tu lahko kaj novega izvem, z alien tehom pew pew nimamo nic in je neuporaben. Naru pa zeli novih znanj okol pistole, ker ve da sekirca ne bo dovolj. Ergo, treba se je ucit.

In pri ocenjevanju filmov vam nese sam zgodba, kaksen dolgcas. A pr revenantu vas je zogdba zanimala? Ker zgodba je klasika, v dveh stavkih. Ste opazil nebesko fotografijo, 10x boljso od preya (ki ni slaba)?

Mau manj sovrastva, mau odprite oci, pa bo svet lepsi.
Your focus determines your reallity

klemenSLO ::

Men je bila pa izredno všeč scenografija, lepi posnetki narave, živalc. Film lepo teče. skoncentiran je okoli male bojevnice, niti ne okrog predatorja.
Valda tko kt v vsakem filmu lahko iščeš kake manj realistične zadeve ampak kakšnih takih velikih zdrsov tu ni bilo videti. Jst film z lahkoto priporočam.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

FlyingBee ::

V glavnem so nekaterim všeč pussy predatorji.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

brett ::

Pogledal včeraj in osebno mi niti ni napačen v predator franšizi. Seveda enici ne seže čez kolena, a ostali mu niso niti do gležnjev...
To s kilami in da je punca, me niti ne moti, ker sem že vajen veliko hujšega hollywoodskega pretiravanja in scenarističnih traparij. Všeč so mi bile scene s "pokloni" enici.
Sam predator je začetnik in prvič na Zemlji, saj je lepo prikazano, kako je startal z majhnimi zemeljskimi predatorji in stopnjeval do vrha piramide plenilcev...
Še najbolj me je v filmu zmotilo to, da je bilo pleme relativno majhno in moški v njem so bili 95% mladi moški med 20-25 letom ter ostareli poglavar. Kje so ostali? Šli na war party?!
In pa konec: junakinja postane vodja bojevnikov - lovcev celega plemena. Plemena, kjer so samo še ženske in otroci. V scenariju že mogoče, v real lifu pa so bili Indijanci še kako patriarhalna družba. Ženske so sicer lahko sodelovale v lovu, a nikoli načelovale. Boja pa se niso smele udeleževati.
Osebno bi mi bilo bolj všeč, če bi zapeljali konec zgodbe tako, da bi ob vseh grozotah bojevanja sprevidela krutost, bedo in destrukcijo. Ter se pridružila "klasičnim" opravilom plemena.
Iz zgodovine vemo, da kdor je okusil vojno, morijo, da je imel po njej travme in za nič na svetu tega ni želel več izkusiti, niti da bi jo bližnji doživeli.

Ocena filma 6.5/10

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brett ()

kuglvinkl ::

Horas, BEJŽ!

brett je izjavil:

Pogledal včeraj in osebno mi niti ni napačen v predator franšizi. Seveda enici ne seže čez kolena, a ostali mu niso niti do gležnjev...
To s kilami in da je punca, me niti ne moti, ker sem že vajen veliko hujšega hollywoodskega pretiravanja in scenarističnih traparij. Všeč so mi bile scene s "pokloni" enici.
Sam predator je začetnik in prvič na Zemlji, saj je lepo prikazano, kako je startal z majhnimi zemeljskimi predatorji in stopnjeval do vrha piramide plenilcev...
Še najbolj me je v filmu zmotilo to, da je bilo pleme relativno majhno in moški v njem so bili 95% mladi moški med 20-25 letom ter ostareli poglavar. Kje so ostali? Šli na war party?!
In pa konec: junakinja postane vodja bojevnikov - lovcev celega plemena. Plemena, kjer so samo še ženske in otroci. V scenariju že mogoče, v real lifu pa so bili Indijanci še kako patriarhalna družba. Ženske so sicer lahko sodelovale v lovu, a nikoli načelovale. Boja pa se niso smele udeleževati.
Osebno bi mi bilo bolj všeč, če bi zapeljali konec zgodbe tako, da bi ob vseh grozotah bojevanja sprevidela krutost, bedo in destrukcijo. Ter se pridružila "klasičnim" opravilom plemena.
Iz zgodovine vemo, da kdor je okusil vojno, morijo, da je imel po njej travme in za nič na svetu tega ni želel več izkusiti, niti da bi jo bližnji doživeli.

Ocena filma 6.5/10



Kaj ima veze s cimerkoli, da je pleme mlado? high mortality rate much?

Sicer pa, a sem prav razumel, da potem,ko ji je brat priznal da je boljsa, da ona vidi stvari, ki jih on ne, je snela faking aliena, bi ti rad, da se vrne za sporhet? To pravis?
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Jeleni nimajo kopit, čemu zvočni efekt kopit po gozdu???
|HP EliteBook|R5 6650U|

donvito ::

FlyingBee je izjavil:

Dejansko je pri rezilih in bodalih pomembna fizična moč in s tem tudi odpor neke mase, tako da so z deklico res pretiravali.

Predatorji pa ja nimajo problemov z deklico ali fantom do 50kg.

Če se že gremo detajle, nihče nima možnosti proti predatorju, pa naj ima 50 ali 100+ kil in naj bo to moški ali ženska.

FlyingBee ::

Ahahaha, d3m bo sigurnu podal legit kritiko, človek se posveti detajlom.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

D3m ::

Če me je pa zmotilo. Pa še fejst se sliši.
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m ::

A mogoče kdo ve zakaj je namazana ves čas?

A je zdravilec oz. vrač?

Vsi ostali so umiti, ko spijo.

Na medveda......s parimi puščicami.....resno?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

brett ::

Povej, Leo prosim, a se to dogaja cca leta 1720, ali leta 2022! Kako je takrat izgledala plemenske skupnost, hierarhija, ali kako sedaj dojemamo, želimo da bi bila!! Ker ostali je kar precej avtentično prikazano. In zakaj tu spet neka woke sranja vtikajo.

kuglvinkl je izjavil:

Horas, BEJŽ!

brett je izjavil:

Pogledal včeraj in osebno mi niti ni napačen v predator franšizi. Seveda enici ne seže čez kolena, a ostali mu niso niti do gležnjev...
To s kilami in da je punca, me niti ne moti, ker sem že vajen veliko hujšega hollywoodskega pretiravanja in scenarističnih traparij. Všeč so mi bile scene s "pokloni" enici.
Sam predator je začetnik in prvič na Zemlji, saj je lepo prikazano, kako je startal z majhnimi zemeljskimi predatorji in stopnjeval do vrha piramide plenilcev...
Še najbolj me je v filmu zmotilo to, da je bilo pleme relativno majhno in moški v njem so bili 95% mladi moški med 20-25 letom ter ostareli poglavar. Kje so ostali? Šli na war party?!
In pa konec: junakinja postane vodja bojevnikov - lovcev celega plemena. Plemena, kjer so samo še ženske in otroci. V scenariju že mogoče, v real lifu pa so bili Indijanci še kako patriarhalna družba. Ženske so sicer lahko sodelovale v lovu, a nikoli načelovale. Boja pa se niso smele udeleževati.
Osebno bi mi bilo bolj všeč, če bi zapeljali konec zgodbe tako, da bi ob vseh grozotah bojevanja sprevidela krutost, bedo in destrukcijo. Ter se pridružila "klasičnim" opravilom plemena.
Iz zgodovine vemo, da kdor je okusil vojno, morijo, da je imel po njej travme in za nič na svetu tega ni želel več izkusiti, niti da bi jo bližnji doživeli.

Ocena filma 6.5/10



Kaj ima veze s cimerkoli, da je pleme mlado? high mortality rate much?

Sicer pa, a sem prav razumel, da potem,ko ji je brat priznal da je boljsa, da ona vidi stvari, ki jih on ne, je snela faking aliena, bi ti rad, da se vrne za sporhet? To pravis?

D3m ::

Ne vem no.

Adrenalinski film lih ni.

CGI gore bi bil lahko tudi praktični efekt.

Muškete štekam.....tulec pri Bizonu manj.

Uporaba angleščine med domorodci je malo ponesrečena dialog ni lih "Pleše z Volkovi"

Punca je ful hesterična na momente niti ne odaja kake karizme, da bi bila priljubljena.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Polda ::

Ta film je reklama za feminizem.
Saj ni nič narobe če obstajajo filmi o feminizmu.
AMPAK
Ta film je slaba reklama za indijance.
Sedaj komu dela ta film reklamo ?
Indijancem ?
sugirno ne pač jih prej kaže v slabi luči.
Medtem, ko indijanka seveda po feiminističnih notah 21 stoletja postavi celo pleme pred sramoto

Aruka- my Girl you are good at so many things. Why do you want hunt ?
Naru - because you all think i cant.

Film je vsekakor dobra reklama za feminizem in slaba za indijansko pleme.

Moja strokovna ocena, ki nima referenc na RT za ta film je 6,3/10 (to je moja finalna ocena, ki bo ostala zapisana v analih in je ni več mogoče spreminjati)

Glasba 7 / 10
Akcija 8 / 10
Zgodba 6 / 10
Igra in igralci 8 / 10 (bi dal 10/10 če bi govorili materni jezik)
Pretiravanje 1 / 10
Cinematografija 9 / 10
CGI 6 / 10
Sporočilo filma 2 / 10
Čas dogajanja 10 / 10
Vzdušje 6 / 10





kuglvinkl tebe sem pa jaz dobro pogruntal in prečital.
Tebi v bistvu film sploh ni pomeben ampak tebi je samo pomembno večinsko mnenje rotten tomatoja.
Če bodo na RT rekli film je odličen ga boš ti branil na vse pretege.
RT je zate svetinja zato tudi imenuješ tiste kvazi kritike za strokovnjake.

brett ::

Btw: če želite pogledat kvaliteten film, priporočam film Belfast! Po tem pa ta Prey?

D3m ::

Ermmmm.

Glasbe nisem zasledil oz. ni tako napeta, kot v 1 in 2 delu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

endelin ::

Sploh nisem vedel da obstaja Predator in potem zagledam Prey na torentih:D

Film je gledljiv. Lepo teče. Tudi "krvav". Scena z medvedom je res hudo posneta. A obenem smešno izpade s streljanjem z lokom medveda

Bi si moral pogledati za nazaj ostale Predatorje še enkrat, vendar po spominu bi rekel da je ta najbolj podoben originalu od vseh. Prvi del je seveda razred zase (in eden najboljših akcijskih hororjev ever), ki ga lahko pogledaš vsako leto in je vedno izjemen.

Priporočen ogled bi rekel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

FlyingBee ::

Torej je imela deklica večje težave z medvedom kot s top interstellar predatorjem?
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

D3m ::

V bistvu res.

Pa zlobni domači kunci, ker se niso pustili ujeti.
|HP EliteBook|R5 6650U|

endelin ::

Jaz si danes pogledam še enko8-)

D3m ::

Uživaj.
|HP EliteBook|R5 6650U|

endelin ::


:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

D3m ::



Legende 2 dela. xD

endelin je izjavil:


:D


|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

scipascapa ::

Dutch: get to tha choppa!!!!

Zgodovina sprememb…

brett ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brett ()

kuglvinkl ::

brett je izjavil:



Dost gay fotka. Tko k top gun.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

brett ::

??? Wtf? Kaj imajo pa oni s to sliko oz. liki v kultnem filmu? Junaki naše mladosti.
Kakšni "pacienti" ste nekateri! Kr neki... Človek skoraj v nobeni temi ne more več sodelovati, ne da bi vmes skakali troli, ipd. in svinjali tem. Opažam na večini forumov! Na tem pa je to še posebej izrazito! Res žalostno kam smo kot Družba padli...
:|

kuglvinkl je izjavil:

brett je izjavil:



Dost gay fotka. Tko k top gun.

kuglvinkl ::

V temi, v kateri se pogovarjamo o za ene nesprejemljivem girl power, ti nalimas fotko misic.
Your focus determines your reallity

brett ::

Nalimal sem sliko, kjer so vsi glavni liki slavne enice! In razen Arnija noben ne kaže mišic. In to sploh ni poanta dajanja gor slike kot take, ampak nostalgija!
Res si Maximus Asinus Rex, če veš kdo/kaj je to!

nirburu ::

meho7 je izjavil:

nirburu je izjavil:

Pomojem mu ne razčesne, ampak spusti ravno pravi čas puščico in zadane predatorja v ramo al neki.
Mi deluje eden glavnih igralcev, dvomim, da ga fentajo tako zgodaj.

Si upas staviti da bo glavna igralka zenska. Na koncu bo verjetno se ubila predatorja - ne po spletu srecnih okoliscin pac pa z brihto. Women power


To je samoumevno dandanes.

D3m je izjavil:

Prej 2/10 :D

"This isn't a continuation but a travesty of the original. I wont digress by pointing out some of the other issues in the film, but equating the characters of Arnold Schwarzenegger, Carl Weathers & Sonny Landham and them dying, failing to even put a scratch on the alien, on one hand and this Ambers character singlehandedly taking it out is unadulterated sacrilege. Not to mention a native American woman and a scrawny dude with paleolithic tools fighting advanced otherworldly tech weapons and coming out on top without breaking a sweat is utterly nauseating. Had this been a B movie wouldn't have bothered commenting, but this needs calling out.

Started with tv shows, now its crept to films too. There is some serious woke stuff going on in Hollywood these days.

Till a few years ago, I used to watch almost every Hollywood release. Nowadays I've become precariously selective in what I watch. In a few years I see myself completely done unless some serious changes are made which unfortunately I dont see happening any time soon. Perhaps its time to call it out unabashedly."

Težko bo preseči prvi del.


Kdorkoli ima minimalno spoštovanja bi se moral ognit Eskimowooda, še posebej moderne produkcije.
Kar je še bolj strašljivo je, da bo to modernistično sranje zanje baseline.
Toliko truda kot je eskimowood vložil v subvertanje mladine, bo tudi drugi strani vložit.

kuglvinkl je izjavil:

Implied facepalm haha.

Jaz si ga bom z veseljem pogledal. Predvsem se pa ne bom spraševal o razliki v tezi med 50kg punco in 200kg alienom kot pravte. Se prav, vi imate s tem problem? Haha. Lahko še potem poveste vaš najboljši film?

Sicer pa je to s kilami in killi podobno kot pripomba nekoc na film Galipoli (zelo priporočam), da je za en kurc film, ker takrat niso uporabljal kovic pri izdelavi tankov.

Tisti, ki ste pogledal Prey, kaksen je mesiđ filma? Kaj je hotel umetnik povedat? Ker po oceni kritikov imajo stvari za povedat.


O čem ti to??
Kolikor pomenem v filmu sploh ni tankov. Tankov tistega leta tudi sploh še ni bilo.
Je pa primerjava krneki.
Eno je totalno nerealen scenarij 40kg strong woman drugo pa production value.
Ne bi ti raje pustil filemsko kritiko komu drugemu?

LeQuack je izjavil:

V smislu da je Američani slabo spijo ker so v preteklosti iztrebil in ukradil zemljo domačinom, in sedaj mislijo da ko en tak film naredijo da so se jim oddolžili, ali nekaj podobnega.


Američani?
Skripto zagotovo ni napisal en WASP-ovec. Ker teh v eskimowoou ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirburu ()

meho7 ::

https://slo-tech.com/forum/t666764/p758...

Haha sploh nisem opazu, da sem napovedu potek zgodbe iz majevskega teaserja :))

Homelander ::

Kayzon je izjavil:

Zdej pa ce gledamo da v filmu je punca 160cm in 45 kg,pa nasproti njej lovec iz vesolja,je film totalen absurd.

Ti pa ne poznaš zgodbe o Davidu in Goljatu. Film dobro prikaže, da ga je premagala s pametjo in ne surovo močjo. Seveda je imela pa tudi precej dobre borilne veščine, sekiro je obvladala v nulo.
Povsem drugo bi bilo, če bi ga v filmu dvignila, kot je on medveda, ampak ni bilo nobenega takega absurda za kar bi potrebovala več kot tistih svojih 50kg.
Seveda bi na našem planetu težko našel punco, ki bi v realnosti premagala predatorja, ampak to je film. Sem kar siguren, da se tudi za najbolj izurjeno punco ne bi dobro izšlo, ampak prav tako ne za najbolj izurjenega moškega.

https://screenrant.com/prey-movie-2022-...
Naru is constantly observing, thinking, and planning, never using brawn over brain, showing that a true hunter is one that knows its prey.

She applies her lessons learned from that experience and finds her confidence restored as she evades the Predator alien multiple times, studying him, learning his strengths and weaknesses throughout the film, before applying her knowledge to trap and kill it. In the Prey ending, Naru experiences a shift as she becomes the predator and the Predator becomes the prey, completing her journey in becoming a hunter and warrior.

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

meho7 je izjavil:

https://slo-tech.com/forum/t666764/p758...

Haha sploh nisem opazu, da sem napovedu potek zgodbe iz majevskega teaserja :))

Kdo pa ne bi napovedal, da bo glavni junak premagal predatorja v tej franšizi.

Tudi švarci je šele z blatno ukano dobil kanček upanja za zmago in ne s surovo močjo.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

Aramis ::

Homelander je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Zdej pa ce gledamo da v filmu je punca 160cm in 45 kg,pa nasproti njej lovec iz vesolja,je film totalen absurd.

Ti pa ne poznaš zgodbe o Davidu in Goljatu. Film dobro prikaže, da ga je premagala s pametjo in ne surovo močjo. Seveda je imela pa tudi precej dobre borilne veščine, sekiro je obvladala v nulo.
Povsem drugo bi bilo, če bi ga v filmu dvignila, kot je on medveda, ampak ni bilo nobenega takega absurda za kar bi potrebovala več kot tistih svojih 50kg.
Seveda bi na našem planetu težko našel punco, ki bi v realnosti premagala predatorja, ampak to je film. Sem kar siguren, da se tudi za najbolj izurjeno punco ne bi dobro izšlo, ampak prav tako ne za najbolj izurjenega moškega.

https://screenrant.com/prey-movie-2022-...
Naru is constantly observing, thinking, and planning, never using brawn over brain, showing that a true hunter is one that knows its prey.

She applies her lessons learned from that experience and finds her confidence restored as she evades the Predator alien multiple times, studying him, learning his strengths and weaknesses throughout the film, before applying her knowledge to trap and kill it. In the Prey ending, Naru experiences a shift as she becomes the predator and the Predator becomes the prey, completing her journey in becoming a hunter and warrior.

S pametjo.. a res? skok iz drevesa in ga štiha z mihecom. odreže mu roko... res potrebna visoka pamet...da ne omenim ko jo zgrabi in zabije v tla... njej pa nič. očitno so imeli tla kot v wreslingu

c3p0 ::

kuglvinkl je izjavil:

V temi, v kateri se pogovarjamo o za ene nesprejemljivem girl power, ti nalimas fotko misic.


Saj če pogledaš elitne zelene baretke, navy seals, bo 50 kg dečv tudi tam že počasi večina, girl power. S'kirco na vrvico in gremo.

Pinturicchio ::

Aramis je izjavil:

Homelander je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Zdej pa ce gledamo da v filmu je punca 160cm in 45 kg,pa nasproti njej lovec iz vesolja,je film totalen absurd.

Ti pa ne poznaš zgodbe o Davidu in Goljatu. Film dobro prikaže, da ga je premagala s pametjo in ne surovo močjo. Seveda je imela pa tudi precej dobre borilne veščine, sekiro je obvladala v nulo.
Povsem drugo bi bilo, če bi ga v filmu dvignila, kot je on medveda, ampak ni bilo nobenega takega absurda za kar bi potrebovala več kot tistih svojih 50kg.
Seveda bi na našem planetu težko našel punco, ki bi v realnosti premagala predatorja, ampak to je film. Sem kar siguren, da se tudi za najbolj izurjeno punco ne bi dobro izšlo, ampak prav tako ne za najbolj izurjenega moškega.

https://screenrant.com/prey-movie-2022-...
Naru is constantly observing, thinking, and planning, never using brawn over brain, showing that a true hunter is one that knows its prey.

She applies her lessons learned from that experience and finds her confidence restored as she evades the Predator alien multiple times, studying him, learning his strengths and weaknesses throughout the film, before applying her knowledge to trap and kill it. In the Prey ending, Naru experiences a shift as she becomes the predator and the Predator becomes the prey, completing her journey in becoming a hunter and warrior.

S pametjo.. a res? skok iz drevesa in ga štiha z mihecom. odreže mu roko... res potrebna visoka pamet...da ne omenim ko jo zgrabi in zabije v tla... njej pa nič. očitno so imeli tla kot v wreslingu


Plus tega da 200kg beast povleče še v živo blato...

c3p0 ::

Aramis je izjavil:


S pametjo.. a res? skok iz drevesa in ga štiha z mihecom. odreže mu roko... res potrebna visoka pamet...da ne omenim ko jo zgrabi in zabije v tla... njej pa nič. očitno so imeli tla kot v wreslingu


Hja, ima močne ude oz. kosti. Druge je predator malo grše pogledal in je vse samo letelo.

Pa ne pozabimo, da je v začetku filma bila prikazana kot vegetarijanec (po indijansko baje to pomeni "slab lovec"), nato je skill level šel na UP +100, brez missa.

Homelander ::

No upam da se lahko strinjamo, da je bila bolj prijazna očem kot bi bil 75 let star Schwarzenegger.
Res pa da starci tudi niso slabi, recimo 2 lepa primera sta 1947 letnik Jonathan Banks (Mike) v Better Call Saul ter 1949 letnik Jeff Bridges v The Old Man.

PacificBlue ::

c3p0 je izjavil:

Aramis je izjavil:


S pametjo.. a res? skok iz drevesa in ga štiha z mihecom. odreže mu roko... res potrebna visoka pamet...da ne omenim ko jo zgrabi in zabije v tla... njej pa nič. očitno so imeli tla kot v wreslingu


Hja, ima močne ude oz. kosti. Druge je predator malo grše pogledal in je vse samo letelo.

Pa ne pozabimo, da je v začetku filma bila prikazana kot vegetarijanec (po indijansko baje to pomeni "slab lovec"), nato je skill level šel na UP +100, brez missa.


Pa žvižgala je Predatorju, ko je nastavila past na koncu filma, ponoči kar po indijanski tradiciji prinaša nesrečo oz kliče zlobne duhove. Mal ironično.

Polda ::

PacificBlue je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Aramis je izjavil:


S pametjo.. a res? skok iz drevesa in ga štiha z mihecom. odreže mu roko... res potrebna visoka pamet...da ne omenim ko jo zgrabi in zabije v tla... njej pa nič. očitno so imeli tla kot v wreslingu


Hja, ima močne ude oz. kosti. Druge je predator malo grše pogledal in je vse samo letelo.

Pa ne pozabimo, da je v začetku filma bila prikazana kot vegetarijanec (po indijansko baje to pomeni "slab lovec"), nato je skill level šel na UP +100, brez missa.


Pa žvižgala je Predatorju, ko je nastavila past na koncu filma, ponoči kar po indijanski tradiciji prinaša nesrečo oz kliče zlobne duhove. Mal ironično.



Režiser filma je belec kaj pa on ve o običajih indijancev. Zato pa tudi toliko napak v filmu ampak kritiki so navdušeni feminizem ftw.

Pithlit ::

Ko virus ste...
Life is as complicated as we make it...

kuglvinkl ::

White trash sem ruknu ven iz debate.
Your focus determines your reallity

meho7 ::

c3p0 ::

Surprisingly good - odvisno s čim primerjaš. Zadnji Jurassic Park? V primerjavi s tem je Prey mojstrovina. Z originalom? Ta bo težja.

ahac ::

Polda je izjavil:

Režiser filma je belec kaj pa on ve o običajih indijancev. Zato pa tudi toliko napak v filmu ampak kritiki so navdušeni feminizem ftw.

Je vedel.

Ampak žvižg je menda na snemanju predlagala producentka, ki pa je indijanka.

Myers noted that Naru's taunting whistle to call the Predator was inspired by an old Native American belief that one should not whistle at night, as it might draw in unwanted spirits. With that connection in her mind, Myers suggested the whistle to Trachtenberg and Midthunder.

"So, that's why it's creepy, because that's her turning point. She decides that she's fed up, she's going after it. She wants it to come."

https://www.syfy.com/syfy-wire/prey-end...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

c3p0 ::

Seveda, z žvižgom ruši norme in se osamosvaja, proud moment.

Pithlit ::

c3p0 je izjavil:

Seveda, z žvižgom ruši norme in se osamosvaja, proud moment.

A smo dejansko res tolk glupi? Resno?

Z žvižgom kliče demone. Ampak sure.
Life is as complicated as we make it...

opeter ::

Včeraj sem uspel pogledati, meni pa je bil film zelo soliden. Vzdušje, barve, posnetki narave, zvok ... vse je bilo bolj ali manj na mestu.

Tudi sam pleninec (predator) je bil zanimive sorte, predvsem, da ni imel orožje, ki bi streljal neke žarke, ampak je bilo vse mehansko in v tem smislu nekako prvinsko (primitivno). Okej, določene variante so seveda bile visokotehnološke, ampak na sploh ni bil tako opremljen kot v poznejših filmih. Ta se mi je zdel, da ima rad hladno orožje.

Ziher bom še kdaj pogledal.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

c3p0 ::

Pithlit je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Seveda, z žvižgom ruši norme in se osamosvaja, proud moment.

A smo dejansko res tolk glupi? Resno?

Z žvižgom kliče demone. Ampak sure.


Če ne zmoreš zaznati pravih podtonov zgodbe oz. sporočila, se ne oglašaj.

opeter je izjavil:


Tudi sam pleninec (predator) je bil zanimive sorte, predvsem, da ni imel orožje, ki bi streljal neke žarke, ampak je bilo vse mehansko in v tem smislu nekako prvinsko (primitivno). Okej, določene variante so seveda bile visokotehnološke, ampak na sploh ni bil tako opremljen kot v poznejših filmih. Ta se mi je zdel, da ima rad hladno orožje.


Jaz sem to bolj razumel kot da je želel, da je boj bolj fer, čeprav 1 on 1 še vedno daleč od tega, razen ko ga je šolala dečva.

Film, kjer bi apache (helikopter) masakriral komančeje, tudi ne bi bil zanimiv ali dolg. Zdaj me pa naj pithlitova popravi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

oo7 ::

Zdaj bi pa lahko posneli še kakšen Predator film med križarji ali med WW2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
««
18 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Venom (2018) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19737835 (4258) oo7
»

Alien (nova igra)

Oddelek: Igre
485772 (1046) oo7
»

Alien (Tv serija)

Oddelek: Sedem umetnosti
254145 (1574) oo7

Več podobnih tem