» »

Peticija za legalizacijo konoplje

Peticija za legalizacijo konoplje

««
16 / 22
»»

WizzardOfOZ ::

mailer je izjavil:

Lepo sem napisal, da se je treba znebiti farmacevtsko-zdravniškega lobija.


Treba se je znebiti tudi nesposobnih zadetkov (droge) v parlamentih, zadetkov (od drog) na cestah,.... Pa kot zgleda že tega nismo sposobni. Zdaj bi pa še dodatne omogočili?

tusdi alko je med drogami, na katere mislim z napisanim.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

fur80 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

En kozarček (0.2 do 0.3 dl) dobrega konjaka zvečer je nekaj popolnoma drugega kot pa skadit joint.


Koliko jointov, si pa skadil zvečer in koliko konjaka si spil, da lahko ocenimo ali imaš prav?

mtosev ::

Jaz tudi nisem nikoli probal weed pa se vseeno strinjam, da postane legalno.
Kaj drugi počnejo s svojim telesom se me ne tiče. Vsak ima pravico početi kaj hoče.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

IMBB ::

Jaz sem marihuano probal enkrat v življenju, pa nisem opazil efekta. Verjetno bi iz radovednosti poskusil še kdaj, se mi pa ne zdi, da kaj zamujam. Kolikor berem o efektih, bi verjetno imela največ potencialne koristi ravno za tiste, ki so proti legalizaciji, če za koga (seveda ne mislim, da ne bi imela ob tem še negativnih stranskih učinkov)

Alkohol sem pa redno užival, pa sem popolnoma nehal, ker sem opazil negativne efekte, najbolj so me začela motit nihanja razpoloženja. Me pa tudi ne moti, če okoli mene uživajo ali mi ponujajo, kar se seveda konstantno dogaja, svobodno odločanje mora bit.

gruntfürmich ::

mailer je izjavil:

Lepo sem napisal, da se je treba znebiti farmacevtsko-zdravniškega lobija. Dokler je diagnoza raka postavljena je ogromno bolnikov že v takšnem stadiju, da ozdravitev ni več mogoča. Recepte naj se napiše za morfij, ko nič več ne pomaga.

kdor si pomaga s CBD ali THC iz konoplje še kako želijo da pride farmacija v ta posel!!
ne verjameš? ker ne veš razloga!
namreč poslušal sem intervju, pri katerem so razlagali težave pri zdravljenju s CBD/THC, če to ni laboratorijsko nadzorovano: vedno druga kvaliteta, vedno druga vsebnost, preveč odvisno od šarže do žarže... nekaj ni pomagalo nekaj je, potem je druga letina znova vse na glavo postavilo...
in potem kdo ima znanje in finance da VEDNO zagotovi ENAK proizvod??? farmacija !
tako da ni vse črno in belo, kot želijo mali pocerji prikazati...

mtosev je izjavil:

Jaz tudi nisem nikoli probal weed pa se vseeno strinjam, da postane legalno.
Kaj drugi počnejo s svojim telesom se me ne tiče. Vsak ima pravico početi kaj hoče.

to sem tudi jaz mislil, ampak imajo nasprotniki tega tudi dobre argumente, da niso vse stvari za legalizacijo ker so škodljivo učinki na posameznike in družbo, od trdih drog do prostitucije, morda tudi trave ne...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

FireSnake je izjavil:

Meizu je izjavil:

kaj je protiustavno


Evtanazija.
Človeško življenje je nedotakljivo. Tako pravi naša ustava.
mtosev in podobni se, seveda, s tem ne strinjajo. Ne priznavajo ustave a imajo volilno pravico. Kako gre to skupaj pa ne vem.


Ti zgolj ne razumes pomena besed. Ustava v ničemer ne jemlje posamezniku pravice, da se sam odloči z izogib trpljenju.
Sam nekateri ste mentalno zaostali v času, ko so ljudi trpali v zapor zaradi poskusa samomora.

WizzardOfOZ ::

fur80 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

En kozarček (0.2 do 0.3 dl) dobrega konjaka zvečer je nekaj popolnoma drugega kot pa skadit joint.


Koliko jointov, si pa skadil zvečer in koliko konjaka si spil, da lahko ocenimo ali imaš prav?


Preveč.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

IMBB ::

Ustava ima tudi 51. člen, v katerem se prepoveduje prisilno zdravljenje, torej z nedotakljivostjo življenja ni mišljeno vzdrževanje življenja za vsako ceno, kot si nekateri na prvo žogo predstavljajo ali hočejo predstavit. Ustava gre tudi v smeri avtonomije nad lastnim življenjem in telesom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IMBB ()

WizzardOfOZ ::

mtosev je izjavil:

Vsak ima pravico početi kaj hoče.

Ne, nima.

Moja želja je, da pijte pa zakajajte se ga doma. Ne okol hodit, še najmanj pa ne it taki v avto.
Ampak iz izkušenj vidim, da čim bo dovoljeno zakajanje, bo polno nekih zapohancev v avtomobilih, kjer bodo delali štalo. Ker enako je sedaj s pijanci. Ker je alkohol dovoljen, gre idiot po šihtu na 10 pirov, potem pa v avto in 60km daleč do doma. Pol bo šel pa zapohanček na dva đolija po koncu šihta, pa domov z avtom.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

tikitoki je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Meizu je izjavil:

kaj je protiustavno


Evtanazija.
Človeško življenje je nedotakljivo. Tako pravi naša ustava.
mtosev in podobni se, seveda, s tem ne strinjajo. Ne priznavajo ustave a imajo volilno pravico. Kako gre to skupaj pa ne vem.


Ti zgolj ne razumes pomena besed. Ustava v ničemer ne jemlje posamezniku pravice, da se sam odloči z izogib trpljenju.
Sam nekateri ste mentalno zaostali v času, ko so ljudi trpali v zapor zaradi poskusa samomora.


Seveda si dovolj neumen, da ne razumeš, da ni problem v odločitvi ampak eksekuciji.
Ker ei bolj kratke pameti bi ti priporočal, da ne odgovarjaš na moje objave, ker ti je treba vse trikart razložiti. Pa še potem je težava.

Več kot očitno pojma nimaš kaj pravi ustava. Kje je potem šele razumevanje.

mtosev je izjavil:

Vsak ima pravico početi kaj hoče.


Ne, nima!
Ker imaš ljudi, ki bi posiljevali, morili, kradli, vozili 220 na uro po avtocesti, ....
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

mtosev ::

WizzardOfOZ je izjavil:

mtosev je izjavil:

Vsak ima pravico početi kaj hoče.

Ne, nima.

Moja želja je, da pijte pa zakajajte se ga doma. Ne okol hodit, še najmanj pa ne it taki v avto.
Ampak iz izkušenj vidim, da čim bo dovoljeno zakajanje, bo polno nekih zapohancev v avtomobilih, kjer bodo delali štalo. Ker enako je sedaj s pijanci. Ker je alkohol dovoljen, gre idiot po šihtu na 10 pirov, potem pa v avto in 60km daleč do doma. Pol bo šel pa zapohanček na dva đolija po koncu šihta, pa domov z avtom.

Dokler se ne bo zahtevalo 0,0% alkohola se ne strinjam, da ljudje ne smejo kaditi weed. Alkoholiki so za sedaj večji problem.
Kako sem že napovedal glasoval bom 2x za.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

IMBB ::

FireSnake je izjavil:

tikitoki je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Meizu je izjavil:

kaj je protiustavno


Evtanazija.
Človeško življenje je nedotakljivo. Tako pravi naša ustava.
mtosev in podobni se, seveda, s tem ne strinjajo. Ne priznavajo ustave a imajo volilno pravico. Kako gre to skupaj pa ne vem.


Ti zgolj ne razumes pomena besed. Ustava v ničemer ne jemlje posamezniku pravice, da se sam odloči z izogib trpljenju.
Sam nekateri ste mentalno zaostali v času, ko so ljudi trpali v zapor zaradi poskusa samomora.


Seveda si dovolj neumen, da ne razumeš, da ni problem v odločitvi ampak eksekuciji.


Eksekucijo (s tem mislim izvedbo) je seveda izziv dobro zastavit. Ampak ustava se ne opredeljuje do eksekucije. V vsakem primeru bo moralo ustavno sodišče povedati svoje, če je sama odločitev skladna z ustavo. Če ne drugega pač dati signal ljudem, da če hočejo to spremeniti, bo treba nekoč voliti tako, da nekdo dobi ustavno večino in ustavo spremeni. Nazadnje je to možnost imel Cerar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IMBB ()

IMBB ::

Jaz vsekakor mislim, da je skrajni čas, da se oboje da na referendum. O konoplji se že 10 let kar dosti govori v politiki in obljublja, glede pomoči pri prostovoljnem končanju življenja pa tudi obstaja veliko interesa. To so vprašanja, kjer ne more politika sama nekaj odločit ne da se ljudstvo povpraša.

tikitoki ::

FireSnake je izjavil:

tikitoki je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Meizu je izjavil:

kaj je protiustavno


Evtanazija.
Človeško življenje je nedotakljivo. Tako pravi naša ustava.
mtosev in podobni se, seveda, s tem ne strinjajo. Ne priznavajo ustave a imajo volilno pravico. Kako gre to skupaj pa ne vem.


Ti zgolj ne razumes pomena besed. Ustava v ničemer ne jemlje posamezniku pravice, da se sam odloči z izogib trpljenju.
Sam nekateri ste mentalno zaostali v času, ko so ljudi trpali v zapor zaradi poskusa samomora.


Seveda si dovolj neumen, da ne razumeš, da ni problem v odločitvi ampak eksekuciji.
Ker ei bolj kratke pameti bi ti priporočal, da ne odgovarjaš na moje objave, ker ti je treba vse trikart razložiti. Pa še potem je težava.

Več kot očitno pojma nimaš kaj pravi ustava. Kje je potem šele razumevanje.

mtosev je izjavil:

Vsak ima pravico početi kaj hoče.


Ne, nima!
Ker imaš ljudi, ki bi posiljevali, morili, kradli, vozili 220 na uro po avtocesti, ....


Ja, priznam, do ni vredno odgovarjati bedakom, ki ne razumejo, da gre v prvi vrsti zgolj zato, da se osebam ne prepreči dostopa do potrebnih sredstev. Šele podredno pa lahko morebiti začnemo razpravo o ljudeh, ki so že tako nebogljeni, da niso sposobni niti kozarca k ustom prislont in par pozirkov narrditi.

IMBB ::

Da bi bil proti nečemu, ker interpetiraš, da je protisutavno, se mi zdi precej ingorantsko in zelo slab argument

1. ker niti ne veš, če je res protiustavno, o tem tako odloča ustavno sodišče
2. tudi če je protiustavno, se lahko ustava spremeni in to na čisto demokratičen način

tikitoki ::

Trenutna situacija gre zgolj na mlin organiziranemu kriminalu. Koristi ni pa nobene.

Meizu ::

S takšno miselnostjo, kot jo prikazujejo nekateri tukaj, očitno zaostali v dobi prohibicije, nima ljudstvo o tem kaj odločat. Zadeva bi že zdavnaj morala biti rešena sorazmerno. Dokler je alkohol dovoljena substanca nima trava bit kaj prepovedana.

Dokler država odkrito priznava, da z višanjem trošarin na alkohol ter tobačne izdelke upa na večji priliv na državno blagajno, potem nimamo kaj debatirati o legalnosti trave. Kdor razmišlja drugače je dobesedno zadet. Sam ne od trave, bo treba nehat šnjofat auspuh od avta.

stara mama ::

recmajkemi je izjavil:

Well hašišarji ne plačujejo davkov tudi, ko je zadeva legalizirana.


DOOH, zakaj pa misliš da je prepovedana?
Bi davčna blagajna preveč trpela, ker bi se ljudem začelo hebat 8-)

Bi bla prava osvežitev, za trenutni pregret našponan kapitalistični sistem
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Zapohanec postane podjetnik, davka pa ne bi plačal, ker sam je zaprisežen anarhist, davki so pa tako... kapitalistični.
Dokler je vlekel socialno, davki sicer niso bili noben problem.

WizzardOfOZ ::

Meizu je izjavil:

S takšno miselnostjo, kot jo prikazujejo nekateri tukaj, očitno zaostali v dobi prohibicije, nima ljudstvo o tem kaj odločat. Zadeva bi že zdavnaj morala biti rešena sorazmerno. Dokler je alkohol dovoljena substanca nima trava bit kaj prepovedana.


A ste res taki debili, da se znate samo izgovarjat na ostalo? Dajmo raje še alko in cigarete prepovedat. Boste pa plesal, ker drugega itak ne smete več delat. Vam leteča podgana ne pusti. Pa še debili iz kleti bodo samomore delal, ker alkota ne bo za dobiti.

Meizu je izjavil:


Dokler država odkrito priznava, da z višanjem trošarin na alkohol ter tobačne izdelke upa na večji priliv na državno blagajno, potem nimamo kaj debatirati o legalnosti trave. Kdor razmišlja drugače je dobesedno zadet. Sam ne od trave, bo treba nehat šnjofat auspuh od avta.

Tukaj si falil. Država bi rada omejila porabe alkota in cigaret, zato dviguje trošarine. Kar je tudi prav. Zadetek si pa samo ti. Od trave.

Sem takoj zato, da se vsaj uvede "Liquor Store" ali pa se ga popolnoma prepove. In če se že mora, naj se alko dobi samo v teh posebnih trgovinah, drugje se ga pa prepove prodajat.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

Kar je se huje, ko stars kupi mladoletnemu mulcu Monster, Prime ali podobne strupene zvarke.
Zakaj ne bi tem ljudem vzeli volilne pravice, evidentno se ne znajo odlocit prav.

WizzardOfOZ ::

PacificBlue je izjavil:

Kar je se huje, ko stars kupi mladoletnemu mulcu Monster, Prime ali podobne strupene zvarke.


Može seljak iz sela ali selo iz seljaka nikada. Eni pač ne razumejo, kaj je dobro ali slabo za otroka. Pred otrokom, bi moral bit kak izpit, kjer bi se pokazalo, če bodo starši svojega "sončka" uničili.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Monster je sranje, Prime je pa čisti strup.

Sumenjak ::

Res imate zelo dobre ideje... Tisti, ki že zdaj uživa konopljo še bo naprej ne glede na izzid referenduma. V vsaki vasi imaš vsaj enega vrtičkarja, ki si konopljo prideluje zase in je ni noben problem dobiti in je tudi naprej ne bo problem dobiti. Glede vašega konjaka, če še niste slišali za vaporizer in microdosing si malo preberite. Na tak način imaš efekt kot 0.3 konjaka zvečer. Namesto, da bi stvar podprli in bi država mogoče kak evro od davkov pridobila. Poglejte si Colorado(ZDA) ima cel turizem zgrajen iz tega.
Glede evtanazije pa res nekomu v zadnjem stadiju raka ne privoščite, da si reši bolečine? Res žalostno.

Machete ::

Rightidioti logične ne privoščijo nikomur ničesar, česar ne dovoli Janez. Še najmanj tisto, kar se jih sploh ne tiče.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

WizzardOfOZ ::

Sumenjak je izjavil:

Namesto, da bi stvar podprli in bi država mogoče kak evro od davkov pridobila. Poglejte si Colorado(ZDA) ima cel turizem zgrajen iz tega.


Če ti je to cilj, potem sem dejansko 100% proti temu. Na youtubu sicer lepo zgleda, ko si pa tam, pa vidiš kaj in kako je to v resnici, pa si turizma đankijev ne potrebujemo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

ginekk ::

Sploh ko začne priložnostni pijanček opletat s primerjavami konjak, vino, pol veš da je alkohola dodobra vajen že iz zgodnjih let.

Ljudje so iskal omamo že od nekdaj. Iščejo jo tud v športu in v igrah.

Sumenjak ::

WizzardOfOZ samo primer je bil kako druge države služijo. In nikjer nisem rekel, da je to moj cilj. Dovolj so gostilne, ki drago prodajajo zvitke, ki se morajo konzumirati na lici mesta. Variacij in možnosti je veliko brez, da druge okoli sebe motiš s svojimi dejanji. Seveda pa je najboljša rešitev, da tiste ki kadijo označimo za nič vredne lenobe, ki nikoli niso nič naredili.

WizzardOfOZ ::

Sumenjak je izjavil:

WizzardOfOZ samo primer je bil kako druge države služijo. In nikjer nisem rekel, da je to moj cilj. Dovolj so gostilne, ki drago prodajajo zvitke, ki se morajo konzumirati na lici mesta. Variacij in možnosti je veliko brez, da druge okoli sebe motiš s svojimi dejanji. Seveda pa je najboljša rešitev, da tiste ki kadijo označimo za nič vredne lenobe, ki nikoli niso nič naredili.


Ti povem kako zgleda Colorado ali pa recimo New orleans?
Na ulico si prinesejo stole, sedijo, čitčatajo in kadijo travo. Smrdi vsenaokoli. Greš v hotel, s tabo je 11 letni otrok, pa čakaš pred liftom in pride heavy user trave (turist) z 30cm dolgim prižganim jointom neke izredno smrdeče skune in hoče stopit s tabo v lift.
NE Hvala!
Kakšno sporočilo je to otrokom? Lahko se ga zadevaš po mili volji, ker bo vse legalno? Jebite se!
Še alko bi lahko prepovedal kompletno v javnosti. Konzumiraj doma. Izloči otroke, da tega ne bodo videli, pa se ga potem pod lastno streho zadevaj in ulivaj kolikor hočeš.

Za tistih par kozarčkov dobrega konjaka na leto, kot jih jaz spijem, se ne bom sekiral, tudi če alko v celoti prepovedo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bellator ()

Sumenjak ::

wtf, dude. Brez besed sem zate.

Res greš samo v neke ekstreme in zabrodeš v njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sumenjak ()

Slopek ::

Potrebna je samo prava izobrazba in ne potrebuješ nobenih prepovedi. Sploh pa ne tako banalnih.
Eni bi pa najraje vse začaral tako, da bi vse prepovedali. Pa pusti ljudem dihat, ampak najprej pa nekajkrat globoko vdihni in izdihni še sam. Vsi se tolk vtikate v to kaj nekdo drug lahko, ali bolje, kaj naj ne bi počel.
Veš česa vsega jaz ne maram in kaj vse meni ni všeč? Raje ne bi našteval, ampak vse te stvari enostavno ignoriram, pa je lažje. Ne bom jaz odločal, kako naj recimo živi sosed. Bi me v tem primeru motilo nekaj biljk pred njegovo hišo? Zakaj le, če me zdaj ne moti fižol, solata in ostalo? Upam, da sosed razmišlja tako kot jaz in si ne domišlja, da je čarovnik, ki ima moč nad drugimi.

Machete ::

Sumenjak je izjavil:

wtf, dude. Brez besed sem zate.

Res greš samo v neke ekstreme in zabrodeš v njih.


Že skozi, jaz ga niti brati ne morem več, tako je ostarel v glavo.
Slopek ima point, vzgoji otroke raje tako kot se zagre, ne pa gledati, kako jih ovijati v vato pred lastnimi slabimi odločitvami na podlagi prvega 'slabega vpliva', ki pride mimo po ulici.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

WizzardOfOZ ::

Slopek je izjavil:

Ne bom jaz odločal, kako naj recimo živi sosed. Bi me v tem primeru motilo nekaj biljk pred njegovo hišo? Zakaj le, če me zdaj ne moti fižol, solata in ostalo? Upam, da sosed razmišlja tako kot jaz in si ne domišlja, da je čarovnik, ki ima moč nad drugimi.

Debil, si prebral, kaj sem napisal? Jebe se mi kaj ti v tvoji hiši počneš. Niti me ne zanima kaj sosedje delajo v svojih hišah.
V javnosti pa ne rabiš bit ne zadet in ne pijan. Zato mi je vseeno, če dovolijo travo v lastnih bajtah, v javnosti naj bo pa še kar prepovedana. Pa lako tudi. Ne rabimo zadetih in pijanih. Sej razumem, da je pol lažje plesat (tudi po kleteh) pod bedastimi vladami, ampak vseeno, počni to doma.

Machete je izjavil:

Sumenjak je izjavil:

wtf, dude. Brez besed sem zate.

Res greš samo v neke ekstreme in zabrodeš v njih.


Že skozi, jaz ga niti brati ne morem več, tako je ostarel v glavo.
Slopek ima point, vzgoji otroke raje tako kot se zagre, ne pa gledati, kako jih ovijati v vato pred lastnimi slabimi odločitvami na podlagi prvega 'slabega vpliva', ki pride mimo po ulici.


Nima pointa. To je bedarija, da imaš droge povsod dovoljene. Naj bo omejeno na dom in to je to. Kaj pa za štirimi stenami počnete, je pa vaš problem.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bellator ()

Machete ::

To se še kar strinjam. Potemtakem je prvo treba prepovedati terase lokalov, kolikor pijancev sem jaz videl na njih je žalostno. Kdo je zapohan na tej isti terasi, pa zelo težko rečem, če grem z otroki mimo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Hudobec82 ::

Kolk si dejansko zadet od enga jointa na alko lestvici? :) Sam nisem pohal že vsaj 20let, ampak po spominu, sm bil precej bolj počen kot če bi zdejle recimo spil 1 liter vina al pa oddušil en 6pack piva. Nočem bit dedi, ampak odstotek tega folka bo zdej z še večjo lahkoto šel za volan, na šiht, domov k mejhnim otrokom,... in to mi ni najbolj všeč.

Machete ::

Zakaj z lahkoto? Predvidevam, da bodo CPP kazni ostale enake ali bodo celo strožje. Je pa stvar tolerance, ki se hitro veča, isto kot pri alkotu. Mene položita že 2 mala piva npr.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Invictus ::

Taka peticija je nepomembna.

Dovolj je da se dekriminalizira uživanje, pa je zadeva dovolj dobra.

Razen, če se ustanovi Trava resort, kjer uporabniki lahko pušijo neomejeno, zraven pa zdravniška služba.

Sam to ne bo zanimivo, ker pač folk noče plačevati zato.

Drugače pa tak resort lahko razširimo tudi na trde droge, okoli resorta pa hudo varovanje, da ne morejo zabluzit v normalen svet. Plus krematorij, kjer se OD folk takoj pokuri in expresno preko DHL pepel pošlje familiji. Ki ji to seveda zaračunaš... Oz. to pobereš kavcijo že ob vstopu. Da se ne zafrkavaš z izterjavami...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

WizzardOfOZ ::

Machete je izjavil:

Zakaj z lahkoto? Predvidevam, da bodo CPP kazni ostale enake ali bodo celo strožje. Je pa stvar tolerance, ki se hitro veča, isto kot pri alkotu. Mene položita že 2 mala piva npr.

Ker bo dovoljeno povsod, bo več takih sedlo za volan. To je dejstvo. Tudi za alko bi lahko bilo 0.0 za volanom. Sem takoj za to. Ne rabimo tega na cestah. Že to sedaj je preveč.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

Pa saj se ve kje se lahko danes kadi in kje ne. Misliš, da se bo povsod kar trava kadila pol? Folk bo v miru sadil in kadil doma in to me sploh ne moti. Pa saj ne bodo pri tebi doma kadili?
Če bodo pa traparije počel, bodo pa kazen dobili, kako pa drugače. Naj pa recimo zvišajo kazni, za takojšen odvzem vozniške, v primeru vožnje, pod vplivom bilo katere prepovedane substance.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Sumenjak ::

Slopek je izjavil:

Pa saj se ve kje se lahko danes kadi in kje ne. Misliš, da se bo povsod kar trava kadila pol? Folk bo v miru sadil in kadil doma in to me sploh ne moti. Pa saj ne bodo pri tebi doma kadili?
Če bodo pa traparije počel, bodo pa kazen dobili, kako pa drugače. Naj pa recimo zvišajo kazni, za takojšen odvzem vozniške, v primeru vožnje, pod vplivom bilo katere prepovedane substance.

+1

OutOfTheBox ::

Slopek je v tej temi obrnil ploščo za 540 stopinj ;((

WizzardOfOZ ::

Slopek je izjavil:

Pa saj se ve kje se lahko danes kadi in kje ne. Misliš, da se bo povsod kar trava kadila pol? Folk bo v miru sadil in kadil doma in to me sploh ne moti. Pa saj ne bodo pri tebi doma kadili?

Sej to je že sedaj tako. Sadi se doma, kadi se doma. In dokler je to doma, mi je vseeno. Vsak naj pri sebi počne karkoli hoče.

Slopek je izjavil:

Če bodo pa traparije počel, bodo pa kazen dobili, kako pa drugače. Naj pa recimo zvišajo kazni, za takojšen odvzem vozniške, v primeru vožnje, pod vplivom bilo katere prepovedane substance.

Ja, se strinjam. Če si pod vplivom, ne it za volan.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

SasoS ::

Travo se voha...če si kje v US ker je dovoljeno, se dejansko skoraj povsod voha travo. Na ulici, po balkonih, folk pride v restavracijo z jointom (saj jih naženejo ven, ampak zamsradil je pa že).

Kakšna gonja se dela za travo, dejansko je neumno. Ko se folk preganja za par bilk ali pa nekaj g-jev v vrečki. Ampak kaj ko recimo že zdaj čikarje preganjajo da se ne kadi pred poslovnimi stavbami, če bo en prižgal joint bo smrdelo v radiju 100m...

Slopek ::

OutOfTheBox je izjavil:

Slopek je v tej temi obrnil ploščo za 540 stopinj ;((

Citiraj, kjer sem napisal, da sem proti legalizaciji konoplje.
Prihranjeno ti bo veliko, če se kar opravičiš, za podlo podtikanje.

@wizzard in kje je torej problem, da tega ne bi ljudje počeli brez strahu? Da bi bili recimo, vsaj na svojem vrtu lahko malo bolj sproščeni glede tega.
Naj najprej uvedejo kazni, kot smo se menili in potem boš dal glas ZA?

Edit: evo, recimo zgoraj je primer nekoga, ki se vedno vtika v nekoga drugega. Upajo, si celo trditi kaj jaz mislim, ali kaj sem jaz mislil,......SPOKAJ!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

streki ::

@wizzard in kje je torej problem, da tega ne bi ljudje počeli brez strahu? Da bi bili recimo, vsaj na svojem vrtu lahko malo bolj sproščeni glede tega.
Naj najprej uvedejo kazni, kot smo se menili in potem boš dal glas ZA?
Sam res,jest pa spat ne morem zarad ene biljke :))

OutOfTheBox ::

Citiraj, kjer sem napisal, da sem proti legalizaciji konoplje.


Čak zakaj pa si proti evtanaziji pol? Sej to gre z roko v roki - da si tako odprtega mišljenja da štekaš zakaj je eno in drugo pomembno.

Invictus ::

OutOfTheBox je izjavil:

Citiraj, kjer sem napisal, da sem proti legalizaciji konoplje.


Čak zakaj pa si proti evtanaziji pol? Sej to gre z roko v roki - da si tako odprtega mišljenja da štekaš zakaj je eno in drugo pomembno.

Nobena stvar ni ravno pomembna, gre samo za pesek v oči...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

OutOfTheBox ::

Seveda je pomembno. Hiše ne boš sezidal če prvo ne boš opeke postavil.

Slopek ::

OutOfTheBox je izjavil:

Citiraj, kjer sem napisal, da sem proti legalizaciji konoplje.


Čak zakaj pa si proti evtanaziji pol? Sej to gre z roko v roki - da si tako odprtega mišljenja da štekaš zakaj je eno in drugo pomembno.

Ja, tam pa sem bil proti, tako na prvo, ampak sem po res kratkotrajnem razmisleku, takoj prestopil. In izhodišče vsega je, da me resnično popolnoma nič ne briga, kako nekdo živi, kaj šele kako umre.

in ja, gre za pesek v oči, zidar je pa za en kurc. Zida tako, da vsa malta leti naokoli, tudi v oči. Te opeke ne bodo stale.
Vse te stvari bi morale biti rešljive, oziroma rešene že zdavnaj, zato je ta referendum brezvezen. Oni naj se ubadajo z gospodarstvom, pa to. Vse se potaplja, mi bi pa odločali o stvari, ki se ena itak že dogaja, ta druga, bi pa morala biti itak samoumevna. To ni politično vprašanje.

Pa ne pozabit, da je ta referendum samo "anketa".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Meizu ::

Tukaj si falil. Država bi rada omejila porabe alkota in cigaret, zato dviguje trošarine.


Nope, vidiš, ko ne spremljaš izjav ministrstev, potem pa nekaj lapaš po svoje.
««
16 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Legalizacija marihuane 2016 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Problemi človeštva
904147302 (60125) gushto
»

Zakaj ni konoplja legalizirana? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21743918 (32187) jype
»

Zastrupitev z THCjem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31678347 (69585) Okapi
»

Razlogi proti legalizaciji ganje ? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
37235143 (25323) tomi66

Več podobnih tem