» »

Easycd Creator 4.0 update

Easycd Creator 4.0 update

mojsterpeter ::

Torej problem je sledeč:
instaliran mam easycd creator 4.0
ko hočem updatat na verzijo 4.02 (zaradi w2k support) mi javi error: old file "about.rtf" not found; files not updated in mi prekine upgrade inštalacijo

Prosim vas za pomoč - in sicer če ima kdo tudi inštaliran easycd cr 4.0, da mi pošlje tale about.rtf file

Hvala
Peter

Milko ::

Ancient...jst mam 4.0 updatean na 4.01 (zravn CDja je na disketi Update) in mi dela v Win2000 brez problemov. Tudi 4.0 ze dela. Ne vem kaksen support rabis...

mojsterpeter ::

na adaptecovi strani piše da je podpora w2k zagotovljena šele v verziji 4.02 (jest mam 4.0 pa mi ga neki serje sam sem tut tok že nekih updatov inštaliru da je že vse sfukan); torej na netu dobim 4.02 update pa se noče prav inštalirat, mi napiše da mi manjka file "about.rtf" --> prosim te če lahko pogledaš če maš ta file kje v Adaptec/EasyCD mapi pa mi ga mailaš (jest sem že na novo instaliral 4.0 verzijo pa tut ni tega fajla notr).
Neverjetno kok živcev je že šlo samo pri iskanju vseh driverjev za win2k! Sem si na drugo particijo instaliru w2k (zdej mam w98) da vidim če vse dela, pa je sam šmorn...

BlackHole ::

Tudi meni noče instalirat 4.02 update, tako da uporabljam 4.01. Imam pa Win98 SE

OrlyTM ::

Ancient ... a si mogoč že poskusu z Nero Burning Room ? Men dela odlično brez kakršnega koli problema v win2k ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

PaJo ::

Si preprican da si potegnil dol pravi updejt, namrec to se je meni zgodilo pa sem potegno drugi updejt in zdaj mi cisto cool dela v w2k. Se pravi preveri ce mas pravi updejt:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

noogy2noogy ::

Vsekakor poskusi Nero-ta in ne boš več (skoraj) nikoli naložil Easy creatorja...;)
lp noogy

mojsterpeter ::

mah no glede na to da že mam EasyCD sem ga hotu updatat (ja imam pravi update) - no ja bomo pa dl Nerota (sej sm ga enkrat že mel pol mi je pa poteku)

Hvala vsem za odgovore
Peter


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel VirtualBox 4.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
5011148 (7955) Buggy
»

Simulator podoben Edisonu4?!

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
61175 (1064) VolkD
»

Teac RW 24x

Oddelek: Pomoč in nasveti
171398 (1094) Dirkac
»

WinNT in Win98 interface

Oddelek: Operacijski sistemi
81351 (1253) dr.J
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
585127 (4269) andrej

Več podobnih tem