» »

Sodna prepoved cepljenja v Franciji

Sodna prepoved cepljenja v Franciji

1 2
3
»

Okapi ::

apfelstrudl je izjavil:


Torej? Katera statistika špila v mojem primeru?

2x brezplačen pik na leto proti 2x rinjenje palčke v nos na teden (in stanje v vrsti in 5 evrov na test).
Če razumeš statistiko.

apfelstrudl ::

Okapi je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Torej? Katera statistika špila v mojem primeru?

2x brezplačen pik na leto proti 2x rinjenje palčke v nos na teden (in stanje v vrsti in 5 evrov na test).
Če razumeš statistiko.

Ti ne razumeš da zadeva leti ravno na prisilno (ok, "neprisilno") cepljenje in, ja, kretenske PCT pogoje.

Da ti povem rešitev še tebi.
Cepiva so na voljo. Ko voli neka izvoli. Sploh, če so pametni, se bodo precepili starejši in bolani (tukaj bi bilo treba tudi usmerit propagando ZA cepljenje).
Ostali pa gremo živet naprej.

Sem 100% da ne bi bilo nič slabše kot ob vsej tej trenutni noriji.

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Ta statistika (cepljenje : testiranje) je za take, kot si ti in tebi podobni, ki ne razumete statistike bolezni.

Cepivo ni 100% zanesljivo. Tudi če bi se 100% vsi cepili, bi še vedno kar nekaj ljudi zbolelo in umrlo. Če se pa cepi samo 50% ljudi, je pa takih še neprimerno več. Če si mlad in zdrav, se cepiš zato, da zmanjšaš verjetnost, da bo nekdo, ki je star in cepljen, pa pri njem cepivo ni dobro prijelo, zbolel ali umrl.

Ampak pač ta statistika je za nekatere prezahtevna, pa so uvedli PCT, v upanju, da boste razumeli preprostejšo statistiko - 2x pik na leto proti 2x rinjenje palčke v nos na teden.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49375575 (63268) zmist

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722226935 (206020) Conini

Prisilno cepljenje (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
671111618 (104229) BigWhale

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47759695 (54906) RedDrake

Več podobnih tem