» »

Bitcoin dosegel zgodovinski rekord

1
...
3 4
5
»

TezkoDihanje ::

FrRoSt je izjavil:

Da si pogledaš zgidovinov čebulic na Nizozemskem je pomembno ravno zato, da pri kriptu ne boš (slučajno) tople vode.


Korelacija je nesmiselna. Bitconov je končno mnogo, čebulic ne. Ko so vsi začeli pridelovati čebulice, je cena zgrmela. To pri Bitcoinu ni možno.

Še po 15-ih letih je treba take stvari razlagat.. jao jao...

FrRoSt ::

gruntfürmich je izjavil:

FrRoSt je izjavil:

Meni tudi BTC v velikih količinah ne morejo več pomagati!

jasno. pameti se ne da kupiti (zaenkrat).


:)):)):)):)):)):)):)):))

Ne vem, od kdaj tako skrbite in se zanimate zame!??? :))
Meni sr zdi to že (MOČNO) patološko! :))

Samo hrabro fantje!! Vi samo jurišajte na BTC!! 8-)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

investorius ::

Ni več veliko takih, ki bi na ATH kupovali ko nori, glede na vse pretekle poke pri ATH za -80% ali več. Nekaj več previdnosti je že tudi pri frizerkah. Verjetno draga šola, ko enkrat v paniki realiziraš -90%.

Zgodovina sprememb…

TezkoDihanje ::

https://twitter.com/CryptoGirlNova/stat...
Historically there's always been quite a bit of volatility around the previous cycles high.

This is to be expected as traders or investors have a hard time deciding whether it's smart or not to both buy or sell here.

This usually has never taken long though.

And once the previous highs have been breached that decision making once again turns to buy-only as there has been enough strength to make a new high and place us in new price discovery territory.

Basically according to history buying bitcoin at the previous highs was still a good buying area and still undervalued.

2017



2021

FrRoSt ::

TezkoDihanje je izjavil:

FrRoSt je izjavil:

Da si pogledaš zgidovinov čebulic na Nizozemskem je pomembno ravno zato, da pri kriptu ne boš (slučajno) tople vode.


Korelacija je nesmiselna. Bitconov je končno mnogo, čebulic ne. Ko so vsi začeli pridelovati čebulice, je cena zgrmela. To pri Bitcoinu ni možno.

Še po 15-ih letih je treba take stvari razlagat.. jao jao...


Tako! BRAVO!! Zdaj si nas podučil!! :)

Spij zdaj toplo mleko in pojdi spat! ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

investorius ::

Če potegnemo črno bo ATH nekje med 380k in 460k. Tako je bilo v prejšnjih ciklih. Municije je še preveč, vplačila letijo notri z vso silo.

FrRoSt ::

investorius je izjavil:

Ni več veliko takih, ki bi na ATH kupovali ko nori, glede na vse pretekle poke pri ATH za -80% ali več. Nekaj več previdnosti je že tudi pri frizerkah. Verjetno draga šola, ko enkrat v paniki realiziraš -90%.


Frizerke, mladina, BTC navdušenci, ... verjetno jim je malce pošla finančna sapa!? :|
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

investorius ::

Prenizki cilji. Zdaj pobirajo 100%, nekoč so želeli x100. Še pohlep ni več kar je bil.

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

Dejansko je čisto verjeten scenarij, da ne bo niti raslo niti padlo bistveno.

Pač po eni strani najbrž zmanjkuje šekulantov ki bi pognali v nerealne višave, po drugi strani pa glede na dogajanja zadnja leta nekako pojavlja zadnja leta več dolgoročnih vlagateljev, ki dokupujejo če preveč pade ali pa celo dokupujejo ne glede na ceno počasi (kar je nekako point dolgoročnega vlaganja).

S tem da govorimo seveda o kripto, 30% gor dol se še vedno šteje "da ni bistveno se premaknilo" v kripto svetu :)

Kdojeto ::

investorius je izjavil:

Kdojeto je izjavil:

investorius je izjavil:

Glavni je profit, za tehnologijo mi ni mar. Tako velja za 95% kripto investitorjev. Zato brez slabe vesti na PEPEju poberem 500% in grem dalje.


Jaz pa ne računam na prodajo BTC za denar, ker mi bo denar izgubljal vrednost.

Torej endgame je BTC. Ko rabim kaj kupiti pa prodam delček BTC.

Pametno. Potem v bearu pač ne boš hodil v trgovino in greš v trgovino samo takrat, ko je BTC vreden več kot je bila nakupna cena. :D


Saj pa mesečno dobivaš plačo s katero pokrivaš stroške življenja.

investorius ::

Če si kripto investor, nimaš plače, ker to je full time job. Analize ti vzamejo vsaj 10 ur na dan, če hočeš vlagat na nivoju.

Kdojeto ::

investorius je izjavil:

Če si kripto investor, nimaš plače, ker to je full time job. Analize ti vzamejo vsaj 10 ur na dan, če hočeš vlagat na nivoju.


Ne bluzi in ne prodajaj megle

m0LN4r ::

investorius je izjavil:

Če si kripto investor, nimaš plače, ker to je full time job. Analize ti vzamejo vsaj 10 ur na dan, če hočeš vlagat na nivoju.

Vedezevanje tudi, kr vprasi
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

investorius ::

To je za v anale. Že smo 2% nad prejšnjim ATH. Tudi najboljši frizerji imajo že 2% dobička, če so kupovali 3 leta nazaj na vrhu. Juhuhu!
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bitcoin presegel 60.000 dolarjev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
968268 (2793) debelinolife
»

Največji ETF za bitcoin leto po zagonu v velikih težavah

Oddelek: Novice / Kriptovalute
76008 (4329) T440
»

Bitcoin naskakuje rekord (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
25250946 (38465) kakob
»

EU dodatno omejila anonimnost kriptovalut (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
8327700 (21323) Eandro5res
»

Bitcoin presegel 7000 dolarjev (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
18346503 (36953) Vazelin

Več podobnih tem