» »

Resnica o migrantih

Resnica o migrantih

«
1
2

fikusGR ::

Ker je bila prejšnja tema zaklenjena, izrecno prosim za argumentirano razpravo. Iz podatkov oddaje Tarča se da izračunati, da migranti posiljujejo kar 256 krat bolj, kot pa slovenski državljani/državljanke. Zakaj se prikriva resnico? Podatki pač so taki kot so.. Komu na čast in s kakšnim namenom se ljudem laže?

Tarča:
https://365.rtvslo.si/arhiv/tarca/17503...

Več o tem, vključno z izračunom tukaj:
Število posilstev na enega migranta je kar 256 večje kot na enega državljana Slovenije.


  • zaklenil: bluefish ()

111111111111 ::

A je, kdo dejansko preveril matematiko?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

fikusGR ::

Skratka, Drkač747 bi rad povedal, da ga dekleta niti na kilometer ne povohajo in bi raje imele črnski penis kot njegov minimalizem.

In, zadevo namerava rešiti tako, da bi dekletom odtegnil dalši penis, zato, da bi sam izpadel bolj konkurenčen.

Precej žalostno. Prav smili se mi.


fingeraa: Nič od povedanega ne drži, to je le projekcija tvoje lastne realnosti (obrambni mehanizem torej). Moj penis je top par procentov po velikosti če že hočeš vedet, se ti nimam za kaj smilit, smiliš se ti meni, saj ne zmoreš dojet resnice, je vendarle pošteno povedati da je verjetnost da te posili migrant 256 krat večja kot da te posili slovenski državljan/državljanka. Očitno si tak iztirjenec da zagovarjaš posiljevanje. Bi iste bedarije trobil če bi ti migranti posilili tvojo lastno hči? Tam imajo pač take navade, ne bodi pol presenečen ko se to vidi tudi v statistiki posilstev v Sloveniji..

111111111111 je izjavil:

A je, kdo dejansko preveril matematiko?


Izvoli, preveri in se prepričaj da res drži. Potrebno je samo osnovnošolsko znanje matematike in par minut časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikusGR ()

111111111111 ::

fikusGR je izjavil:

Izvoli, preveri in se prepričaj da res drži. Potrebno je samo osnovnošolsko znanje matematike in par minut časa.

Hmmm... Kolikšna pa je verjetnost, da srečam migranta in kolikšna da Slovenskega državljana?

NAslov je vsekakor pompozen in pravilen, če imam 1 slovenca in 1 migranta imam več možnosti, da me posili migrant.

Kaj pa nam statistika pove, ko gremo v službo, koliko slovencev srečamo v 1 dnevu in koliko migrantov, je potem številka še vedno 256?

Osebno sem sicer za strožjo zakonodajo in bi ilegalne migrante zaprl v taborišča, kjer bi morali delati v normalnih pogojih, dokler ne dobijo ustreznih dokumentov, ampak vseeno se mi zdi matematika od uporabnika, sicer zanimiva, ampak napačna, vsaj v končni izjavi, ker ne upošteva verjetnosti stika z migrant/slovenec.

Je pa tema, vsekakor zanimiva in vredna neke debate. Ker posilstev je res veliko glede na število migrantov.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

fur80 ::

fikusGR je izjavil:

Ker je bila prejšnja tema zaklenjena, izrecno prosim za argumentirano razpravo. Iz podatkov oddaje Tarča se da izračunati, da je verjetnost da vas posili migrant kar 256 krat večja kot da vas posili slovenski državljan. Zakaj se prikriva resnico? Podatki pač so taki kot so..

Tarča:
https://365.rtvslo.si/arhiv/tarca/17503...

Več o tem, vključno z izračunom tukaj:
Število posilstev na enega migranta je kar 256 večje kot na enega državljana Slovenije.




V našem kraju migrantov ni, torej kolikšna je šansa, da me posili migrant zvečer? Ali bolje rečeno, da me posili migrantka, ker migrantu ne bi dal. Kako se pa štejejo posilstva, ko npr. za 4 stenami ne vem oče 20 let posiljuje nekoga? Se to šteje kot 1 posilstvo ali se to pomnoži potem, koliko jih je dejansko bilo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

c3p0 ::

Skrivajo podatke, ker migranti so dejstvo in njih naseljevanje sledi, ne glede na vse. Manj bo odpora, lažje bo izvesti projekt. "Useful toolov" je ogromno po raznih organizacijah, ki pomagajo k cilju. Če rečeš kaj proti, si naci.

Kot ta, ki je s svežim profilom zaspammal in so mu brisali post. Poskušal bo spet, vse do cilja - zaklepa teme.

fikusGR ::

111111111111 je izjavil:

fikusGR je izjavil:

Izvoli, preveri in se prepričaj da res drži. Potrebno je samo osnovnošolsko znanje matematike in par minut časa.

Hmmm... Kolikšna pa je verjetnost, da srečam migranta in kolikšna da Slovenskega državljana?

NAslov je vsekakor pompozen in pravilen, če imam 1 slovenca in 1 migranta imam več možnosti, da me posili migrant.

Kaj pa nam statistika pove, ko gremo v službo, koliko slovencev srečamo v 1 dnevu in koliko migrantov, je potem številka še vedno 256?

Osebno sem sicer za strožjo zakonodajo in bi ilegalne migrante zaprl v taborišča, kjer bi morali delati v normalnih pogojih, dokler ne dobijo ustreznih dokumentov, ampak vseeno se mi zdi matematika od uporabnika, sicer zanimiva, ampak napačna, vsaj v končni izjavi, ker ne upošteva verjetnosti stika z migrant/slovenec.

Je pa tema, vsekakor zanimiva in vredna neke debate. Ker posilstev je res veliko glede na število migrantov.


Gre se za vprašanje ali migranti bolj posiljujejo kot državljani Slovenije in če da, za kolikokrat. Podatki kažejo da JA, migranti posiljujejo bolj za 256 krat. Več ko bomo uvozili migrantov, bolj se bo večalo število posilstev, povsem logično, samo za to gre. In da ne bo pomote, ni samo v Sloveniji tako stanje, povsod po svetu (recimo Švedska) je število posilstev na enega migranta nekaj stokrat večje kot na enega Evropejca.

ampak vseeno se mi zdi matematika od uporabnika, sicer zanimiva, ampak napačna, vsaj v končni izjavi, ker ne upošteva verjetnosti stika z migrant/slovenec.

Matematika ni napačna, moraš pa razumet kaj je izračunano. Izračunano je kolikokrat več posiljujejo migranti. Pa preden me kdo obtoži česa, nisem ne politična desnica, ne levica, sem politična sredina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikusGR ()

fur80 ::

fikusGR je izjavil:

111111111111 je izjavil:

fikusGR je izjavil:

Izvoli, preveri in se prepričaj da res drži. Potrebno je samo osnovnošolsko znanje matematike in par minut časa.

Hmmm... Kolikšna pa je verjetnost, da srečam migranta in kolikšna da Slovenskega državljana?

NAslov je vsekakor pompozen in pravilen, če imam 1 slovenca in 1 migranta imam več možnosti, da me posili migrant.

Kaj pa nam statistika pove, ko gremo v službo, koliko slovencev srečamo v 1 dnevu in koliko migrantov, je potem številka še vedno 256?

Osebno sem sicer za strožjo zakonodajo in bi ilegalne migrante zaprl v taborišča, kjer bi morali delati v normalnih pogojih, dokler ne dobijo ustreznih dokumentov, ampak vseeno se mi zdi matematika od uporabnika, sicer zanimiva, ampak napačna, vsaj v končni izjavi, ker ne upošteva verjetnosti stika z migrant/slovenec.

Je pa tema, vsekakor zanimiva in vredna neke debate. Ker posilstev je res veliko glede na število migrantov.


Gre se za vprašanje ali migranti bolj posiljujejo kot državljani Slovenije in če da, za kolikokrat. Podatki kažejo da JA, migranti posiljujejo bolj za 256 krat. Več ko bomo uvozili migrantov, bolj se bo večalo število posilstev, povsem logično, samo za to gre. In da ne bo pomote, ni samo v Sloveniji tako stanje, povsod po svetu (recimo Švedska) je število posilstev na enega migranta nekaj stokrat večje kot na enega Evropejca.


Zakon na Švedskem je drugačen kaj je posilstvo in kaj ni. Po tem zakonu bi pri nas bilo 90% odvzemov nedolžnosti lahko posilstvo.

Stockholm – Švedski parlament je v sredo sprejel zakonodajo, ki s posilstvom izenačuje spolne odnose brez privolitve, tudi če pri tem ni bilo groženj ali nasilja. Za zakon je glasovalo 257 poslancev, 38 jih je bilo proti. Organizacije za človekove pravice skupaj z Amnesty International so odločitev švedskih poslancev že podprle.

Privolitev z besedami ali telesno govorico

Doslej je švedska zakonodaja predvidevala, da je bilo v primeru obtožbe posilstva treba dokazati, da je napadalec uporabil silo, grozil žrtvi ali je bila žrtev v ranljivi situaciji, na primer pod vplivom alkohola.

Nova zakonodaja zdaj navaja, da mora človek z besedami ali telesno govorico privoliti v spolne odnose. Začela bo veljati 1. julija.

Zakonodaja ne odpravlja vseh dvomov

»Gre za veliko feministično zmago,« je po glasovanju dejala predstavnica koalicijskih švedskih Zelenih Annika Hirvonen Falk. Zakonodajo so podprli tudi opozicijski konservativci, čeprav so poudarili, da zakonodaja ne odpravlja vseh dvomov in da bo poslej prevelik poudarek na tem, ali je žrtev dovolj jasno privolila v spolne odnose.

Predstavnica mednarodne nevladne organizacije za človekove pravice Amnesty International za evropske ženske študije Anna Blus je ob tem poudarila, da je Švedska postala šele deseta evropska država, ki priznava, da so spolni odnosi brez privolitve posilstvo.

Švedska rdeče-zelena koalicijska vlada je pripravila novo zakonodajo, čeprav je posvetovalni zakonodajni svet, ki je predlog zakona proučil, menil, da je obstoječa zakonodaja ustrezna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

fikusGR ::

Dobro, fair point, na Švedskem je res definicija posilstva drugačna in odprta za zlorabe, torej pustimo Švedsko. Enako stvar boš opazil povsod drugje po Evropi, kjer so prisotni migranti iz držav tretjega sveta.

Zanimiv je tudi podatek da je 20 % vse posilstev v Sloveniji bilo s strani državljanov nekdanje Jugoslavije, vendar je vseh tujih državljanov v Sloveniji samo 9,4 %, torej tudi državljani/državljanke nekdanje jugoslavije posiljujejo 2x bolj kot Slovenci/Slovenke (v resnici še več kot 2x bolj, nekih 3x bolj, ker niso vsi tuji državljani v Sloveniji iz držav nekdanje juge, torej državljani nekdanje jugoslavije predstavljajo cca 7 % prebivalstva v Sloveniji, zagrešijo pa kar 20 % vseh posilstev). Ampak dobro, to je "samo" 2x do 3x bolj, ni to 256 krat bolj tako kot migranti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikusGR ()

fur80 ::

fikusGR je izjavil:

Dobro, fair point, na Švedskem je res definicija posilstva drugačna in odprta za zlorabe, torej pustimo Švedsko. Enako stvar boš opazil povsod drugje po Evropi, kjer so prisotni migranti iz držav tretjega sveta.


Ma naj legalizirajo prostitucijo kot v Avstriji, greš noter, daš 10EUR za peep šov in se sprazniš, ali dodaš malo več in namočiš. Potem bi imeli tudi migranti motivacijo za delo in da bi kaj zaslužili.
Si kdaj delal na terenu, veš kako je zajebano biti z 2 tipi skupaj v sobi. Žensko že sanjaš, po kakem mesecu se ti že meša, ko prideš domov se pa že treseš, jaz jih čisto razumem, da so malo bolj napadalni, ne to da bi posiljevali, da pa buliš jih pa razumem.

Drugače pa a ne vsaka rače, da "ne ve", da ne bi, pa je še kar tam, če bi vsi to poslušali se nas verjetno polovica ne bi rodila in ne bi bili poročeni. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

fikusGR ::

To posiljevanje je navada v tistih državah iz katerih izhajajo, to je tudi velik del problema. Majo celo neka skupinska posiljevanja, kjer več migrantov obkolji žensko in jo posili, celo neko svojo besedo imajo za to. To delajo ne samo pri nas, ampak tudi v svoji državah iz katerih izhajajo, to je tam sprejeto in do določene mere družbeno sprejemljivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikusGR ()

Kawl6 ::

fur80 je izjavil:

fikusGR je izjavil:

Dobro, fair point, na Švedskem je res definicija posilstva drugačna in odprta za zlorabe, torej pustimo Švedsko. Enako stvar boš opazil povsod drugje po Evropi, kjer so prisotni migranti iz držav tretjega sveta.


Ma naj legalizirajo prostitucijo kot v Avstriji, greš noter, daš 10EUR za peep šov in se sprazniš, ali dodaš malo več in namočiš. Potem bi imeli tudi migranti motivacijo za delo in da bi kaj zaslužili.
Si kdaj delal na terenu, veš kako je zajebano biti z 2 tipi skupaj v sobi. Žensko že sanjaš, po kakem mesecu se ti že meša, ko prideš domov se pa že treseš, jaz jih čisto razumem, da so malo bolj napadalni, ne to da bi posiljevali, da pa buliš jih pa razumem.

Drugače pa a ne vsaka rače, da "ne ve", da ne bi, pa je še kar tam, če bi vsi to poslušali se nas verjetno polovica ne bi rodila in ne bi bili poročeni. :D


https://www.dnevnik.si/1043044286

fur80 ::

fikusGR je izjavil:

To posiljevanje je navada v tistih državah iz katerih izhajajo, to je tudi velik del problema.


Mah to je čisto ekonomsko, je pač tako, da iz juga hodijo na sever delat in ne obratno. Skupina 30 moških, ki dela npr. v Nemčiji na terenu, in živi skupaj po hotelih, se bo po 1 mesecu, še samo o ženskah pogovarjala, tak je pač naš nagon. Tudi v muslimanskem svetu imaš, da laho delavci tujci hodijo na prostituke, pač moraš delati to bolj diskretno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

fikusGR ::

fur80 ::

fikusGR je izjavil:

https://www.bbc.com/news/world-europe-5...


motiv ni bil znan, lahko, da so bile muslimanke, mogoče sestra, lahko, da se je zaljubil, lahko da je šlo za drogo, ker te so še ponavadi dilerke,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

fikusGR ::

fur80 je izjavil:

fikusGR je izjavil:

https://www.bbc.com/news/world-europe-5...


motiv ni bil znan, lahko, da so bile muslimanke, mogoče sestra, lahko, da se je zaljubil, lahko da je šlo za drogo, ker te so še ponavadi dilerke,...


Ma tega je kokr češ..
https://www.moroccoworldnews.com/2024/0...
https://www.nytimes.com/2024/04/04/worl...
https://www.telegraph.co.uk/world-news/...
https://civilek.info/en/2023/11/29/in-t...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikusGR ()

fur80 ::

fikusGR je izjavil:

fur80 je izjavil:

fikusGR je izjavil:

https://www.bbc.com/news/world-europe-5...


motiv ni bil znan, lahko, da so bile muslimanke, mogoče sestra, lahko, da se je zaljubil, lahko da je šlo za drogo, ker te so še ponavadi dilerke,...


Ma tega je kokr češ..
https://www.moroccoworldnews.com/2024/0...
https://www.nytimes.com/2024/04/04/worl...
https://www.telegraph.co.uk/world-news/...
https://civilek.info/en/2023/11/29/in-t...


Saj ti pravim, to je zaradi nagona, ne zato ker so migrant, ampak zato ker 50 moških skupaj živi par mesecev, let v teh primerih. Če ti nimaš se možnosti prazniti, se ti po več mesecih zmeša. Kot kakim župnikom v kaki ustanovi, kjer bi se radi šli celibat, potem se jim pa zmeša že pri frocu.
To bi lahko ti ki postavljajo azilne domove, že vedeli. V ZAE npr. to dobro vedo, zato lahko gre tujec tam na pir in na prostitutke v zato določenih dikotekah. Čeprav naj bi to bilo tam prepovedano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Scaramouche3 ::

fur80 je izjavil:


Saj ti pravim, to je zaradi nagona, ne zato ker so migrant, ampak zato ker 50 moških skupaj živi par mesecev, let v teh primerih. Če ti nimaš se možnosti prazniti, se ti po več mesecih zmeša. Kot kakim župnikom v kaki ustanovi, kjer bi se radi šli celibat, potem se jim pa zmeša že pri frocu.


Nesramno opravičevanje, ogromno samskih živi v Sloveniji, pa ne posiljujejo!

Kot drugo če prihajajo večinoma moški, bomo zdaj njim morali odstopati naše ženske, da nas pobarvani SJW levičarji ne bodo obsodili rasizma?

fur80 ::

Scaramouche3 je izjavil:

fur80 je izjavil:


Saj ti pravim, to je zaradi nagona, ne zato ker so migrant, ampak zato ker 50 moških skupaj živi par mesecev, let v teh primerih. Če ti nimaš se možnosti prazniti, se ti po več mesecih zmeša. Kot kakim župnikom v kaki ustanovi, kjer bi se radi šli celibat, potem se jim pa zmeša že pri frocu.


Nesramno opravičevanje, ogromno samskih živi v Sloveniji, pa ne posiljujejo!


Kot drugo če prihajajo večinoma moški, bomo zdaj njim morali odstopati naše ženske, da nas pobarvani SJW levičarji ne bodo obsodili rasizma?


Ampak imaš svoj dom, svojo zasebnost, kjer lahko drkaš kolikor te je volja in na kaj te je volja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

mirator ::

Če mene kdo kaj vpraša, se laho tudi ta tema zaklene. Če komu ni kaj jasno, se naj obrne na drugwe inštitucije. Edino kar je, je da so migranti tukaj. Kaj in kako bomo z njimi pa žal na tem forumu ne bomo rešili.
Če že je tema o migrantih, bi bilo bolj zaželjeno, da komentirajo tisti, ki so z njimi v posredno-neposrednem stiku.
Torej kakšne izkušnje imajo s srečanje iz oči v oči ali samo na osnovi indičev, da so bili v neposredni bližini.

fikusGR ::

Nasprotno, naj se argumentirano razpravlja o tej temi, naj ljudje vedo da več kot bo migrantov v Sloveniji, več bo posilstev. Dohod migrantov se da zajeziti, prav tako je pošteno ženske in moške opozoriti naj se izogibajo stikov z njimi.

Če že je tema o migrantih, bi bilo bolj zaželjeno, da komentirajo tisti, ki so z njimi v posredno-neposrednem stiku.
Torej kakšne izkušnje imajo s srečanje iz oči v oči ali samo na osnovi indičev, da so bili v neposredni bližini.

Bom kar začel: šel sem po sprehajalni poti zraven Viča, migrantov je kar mrgolelo, bili so v skupinah in ko sem šel mimo so vsi ene 30 sekund buljili vame kot da sem nek razstavni eksponat v živalskem vrtu, ni 2x za rečt da mi ne bi tudi česa naredili.. Po tej sprehajalni poti se sprehajam že več let, včasih je bilo ogromno ljudi tam, od kar tiste konce okupirajo migranti pa ni nobenega več tam..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikusGR ()

111111111111 ::

fikusGR je izjavil:

To posiljevanje je navada v tistih državah iz katerih izhajajo, to je tudi velik del problema. Majo celo neka skupinska posiljevanja, kjer več migrantov obkolji žensko in jo posili, celo neko svojo besedo imajo za to. To delajo ne samo pri nas, ampak tudi v svoji državah iz katerih izhajajo, to je tam sprejeto in do določene mere družbeno sprejemljivo.

Zapret v delovno taborišče in naj se nažigajo med sabo, potem pa deportacija v domačo državo, če pa ne ve povedat katera država pa to je, pa kastrirat.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

delavec44 ::

fur80 je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

fur80 je izjavil:


Saj ti pravim, to je zaradi nagona, ne zato ker so migrant, ampak zato ker 50 moških skupaj živi par mesecev, let v teh primerih. Če ti nimaš se možnosti prazniti, se ti po več mesecih zmeša. Kot kakim župnikom v kaki ustanovi, kjer bi se radi šli celibat, potem se jim pa zmeša že pri frocu.


Nesramno opravičevanje, ogromno samskih živi v Sloveniji, pa ne posiljujejo!


Kot drugo če prihajajo večinoma moški, bomo zdaj njim morali odstopati naše ženske, da nas pobarvani SJW levičarji ne bodo obsodili rasizma?


Ampak imaš svoj dom, svojo zasebnost, kjer lahko drkaš kolikor te je volja in na kaj te je volja.


Ker on se pa ne more sam v kopalnico zapreti in delati kar hoče? Nesramno opravičevanje x2.

fur80 ::

fikusGR je izjavil:

Nasprotno, naj se argumentirano razpravlja o tej temi, naj ljudje vedo da več kot bo migrantov v Sloveniji, več bo posilstev. Dohod migrantov se da zajeziti, prav tako je pošteno ženske in moške opozoriti naj se izogibajo stikov z njimi.

Če že je tema o migrantih, bi bilo bolj zaželjeno, da komentirajo tisti, ki so z njimi v posredno-neposrednem stiku.
Torej kakšne izkušnje imajo s srečanje iz oči v oči ali samo na osnovi indičev, da so bili v neposredni bližini.

Bom kar začel: šel sem po sprehajalni poti zraven Viča, migrantov je kar mrgolelo, bili so v skupinah in ko sem šel mimo so vsi ene 30 sekund buljili vame kot da sem nek razstavni eksponat v živalskem vrtu, ni 2x za rečt da mi ne bi tudi česa naredili.. Po tej sprehajalni poti se sprehajam že več let, včasih je bilo ogromno ljudi tam, od kar tiste konce okupirajo migranti pa ni nobenega več tam..


Samo človek, ti imaš probleme z samozavestjo, to da se slabo počutiš, če te kdo gleda je tvoj problem, poizkusi z kako psihoterapijo. Svet je poln čudakov, včasih si ti čudak, včasih so drugi. Pojdi do migranta, pa ga vpašaj, najprej, če se ga lahko dotakneš, pa ga malo poduhaj. Verjetno se tudi on tebe boji isto kot ti njega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

111111111111 ::

mirator je izjavil:

Če mene kdo kaj vpraša, se laho tudi ta tema zaklene. Če komu ni kaj jasno, se naj obrne na drugwe inštitucije. Edino kar je, je da so migranti tukaj. Kaj in kako bomo z njimi pa žal na tem forumu ne bomo rešili.
Če že je tema o migrantih, bi bilo bolj zaželjeno, da komentirajo tisti, ki so z njimi v posredno-neposrednem stiku.
Torej kakšne izkušnje imajo s srečanje iz oči v oči ali samo na osnovi indičev, da so bili v neposredni bližini.

Ko je bil prvi migrantski val, sem pomagal prostovoljono, večina mladi moški, ki so bežali iz države zaradi vojne, namesto da bi se borili, takih se je treba losat, muslimanski lenuhi in strahopetci (vsi naprej v EU). Nekaj pa tudi ekonomskih migrantov, kosovarjev, bosancev itd... ki niso dobili delovnih viz. Enim parim so zrihtali šihte.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

fur80 ::

delavec44 je izjavil:

fur80 je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

fur80 je izjavil:


Saj ti pravim, to je zaradi nagona, ne zato ker so migrant, ampak zato ker 50 moških skupaj živi par mesecev, let v teh primerih. Če ti nimaš se možnosti prazniti, se ti po več mesecih zmeša. Kot kakim župnikom v kaki ustanovi, kjer bi se radi šli celibat, potem se jim pa zmeša že pri frocu.


Nesramno opravičevanje, ogromno samskih živi v Sloveniji, pa ne posiljujejo!


Kot drugo če prihajajo večinoma moški, bomo zdaj njim morali odstopati naše ženske, da nas pobarvani SJW levičarji ne bodo obsodili rasizma?


Ampak imaš svoj dom, svojo zasebnost, kjer lahko drkaš kolikor te je volja in na kaj te je volja.


Ker on se pa ne more sam v kopalnico zapreti in delati kar hoče? Nesramno opravičevanje x2.


Ni isto in nikoli ne bo. Sam sem delal po terenih po več mesecov nas je ponavadi kakih 5-10 živeli po stanovanjih. 2 na hotelsko sobo. Drkat, medtem ko kolegi zunaj pijejo se smejijo pač ni to to. Kaj šele oni, če veš, da se nimaš domov kam vrniti. V ZAE še na spletu en moreš kako joško videt, ker te vrže na vladno stran in ne dovolijo, sem prosil ženo, da se malo poslika pa mi po skypu pošlje. Dokler ne izkusiš, se ti zdi to nepredstavljivo, potem pa vidiš kako je človeški nagon narejen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

delavec44 ::

fur80 je izjavil:

delavec44 je izjavil:

fur80 je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

fur80 je izjavil:


Saj ti pravim, to je zaradi nagona, ne zato ker so migrant, ampak zato ker 50 moških skupaj živi par mesecev, let v teh primerih. Če ti nimaš se možnosti prazniti, se ti po več mesecih zmeša. Kot kakim župnikom v kaki ustanovi, kjer bi se radi šli celibat, potem se jim pa zmeša že pri frocu.


Nesramno opravičevanje, ogromno samskih živi v Sloveniji, pa ne posiljujejo!


Kot drugo če prihajajo večinoma moški, bomo zdaj njim morali odstopati naše ženske, da nas pobarvani SJW levičarji ne bodo obsodili rasizma?


Ampak imaš svoj dom, svojo zasebnost, kjer lahko drkaš kolikor te je volja in na kaj te je volja.


Ker on se pa ne more sam v kopalnico zapreti in delati kar hoče? Nesramno opravičevanje x2.


Ni isto in nikoli ne bo. Sam sem delal po terenih po več mesecov nas je ponavadi kakih 5-10 živeli po stanovanjih. 2 na hotelsko sobo. Drkat, medtem ko kolegi zunaj pijejo se smejijo pač ni to to. Kaj šele oni, če veš, da se nimaš domov kam vrniti. V ZAE še na spletu en moreš kako joško videt, ker te vrže na vladno stran in ne dovolijo, sem prosil ženo, da se malo poslika pa mi po skypu pošlje. Dokler ne izkusiš, se ti zdi to nepredstavljivo, potem pa vidiš kako je človeški nagon narejen.


Ne vem ali se hecaš. Če je že z drkanjem toliko problemov, kako za vraga lahko potem, ob vseh teh težavah, posiljujejo. Takrat jih pa naenkrat ne moti, da kolegi pijejo in se domov nimajo kam vrniti?

Tudi ni ti treba vsega izkusiti, da veš kaj je prav in kaj ni.

fur80 ::

delavec44 je izjavil:

fur80 je izjavil:

delavec44 je izjavil:

fur80 je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

fur80 je izjavil:


Saj ti pravim, to je zaradi nagona, ne zato ker so migrant, ampak zato ker 50 moških skupaj živi par mesecev, let v teh primerih. Če ti nimaš se možnosti prazniti, se ti po več mesecih zmeša. Kot kakim župnikom v kaki ustanovi, kjer bi se radi šli celibat, potem se jim pa zmeša že pri frocu.


Nesramno opravičevanje, ogromno samskih živi v Sloveniji, pa ne posiljujejo!


Kot drugo če prihajajo večinoma moški, bomo zdaj njim morali odstopati naše ženske, da nas pobarvani SJW levičarji ne bodo obsodili rasizma?


Ampak imaš svoj dom, svojo zasebnost, kjer lahko drkaš kolikor te je volja in na kaj te je volja.


Ker on se pa ne more sam v kopalnico zapreti in delati kar hoče? Nesramno opravičevanje x2.


Ni isto in nikoli ne bo. Sam sem delal po terenih po več mesecov nas je ponavadi kakih 5-10 živeli po stanovanjih. 2 na hotelsko sobo. Drkat, medtem ko kolegi zunaj pijejo se smejijo pač ni to to. Kaj šele oni, če veš, da se nimaš domov kam vrniti. V ZAE še na spletu en moreš kako joško videt, ker te vrže na vladno stran in ne dovolijo, sem prosil ženo, da se malo poslika pa mi po skypu pošlje. Dokler ne izkusiš, se ti zdi to nepredstavljivo, potem pa vidiš kako je človeški nagon narejen.


Ne vem ali se hecaš. Če je že z drkanjem toliko problemov, kako za vraga lahko potem, ob vseh teh težavah, posiljujejo. Takrat jih pa naenkrat ne moti, da kolegi pijejo in se domov nimajo kam vrniti?

Tudi ni ti treba vsega izkusiti, da veš kaj je prav in kaj ni.


Če jih mislimo imeti tu, pa če jih bomo dali delati, če jih bomo zaprli v nek dom 100 migrantov, kjer bodo živeli več let, brez žensk, prostitucije,... se bo to dogajalo. To je kot, da bi jim zprli WC in bi pričakovali, da ne bodo kakali. Človeški nagon je nagon, zakaj pa misliš, da imajo župniki kuharice?
Če ne bodo delali jih je pa treba vljudno po kake pol leta odsloviti in se jim zahvaliti, da so poizkusili, preživeli lepih 6 mesecev v naši državi, da smo jim hvaležni in čao!

Scaramouche3 ::

fur80 je izjavil:



Ampak imaš svoj dom, svojo zasebnost, kjer lahko drkaš kolikor te je volja in na kaj te je volja.


Torej če greš lahko ven v naravo, pa tam drkaš, potem je boljša alternativa posilstvo? Got it!
Enako pri duhovnikih, ki kao nimajo kam!

fur80 ::

Scaramouche3 je izjavil:

fur80 je izjavil:



Ampak imaš svoj dom, svojo zasebnost, kjer lahko drkaš kolikor te je volja in na kaj te je volja.


Torej če greš lahko ven v naravo, pa tam drkaš, potem je boljša alternativa posilstvo? Got it!
Enako pri duhovnikih, ki kao nimajo kam!


Vprašaj vaškega župnika zakaj ima "kuharico", če je tako enostavno biti v celibatu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Scaramouche3 ::

fur80 je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

fur80 je izjavil:



Ampak imaš svoj dom, svojo zasebnost, kjer lahko drkaš kolikor te je volja in na kaj te je volja.


Torej če greš lahko ven v naravo, pa tam drkaš, potem je boljša alternativa posilstvo? Got it!
Enako pri duhovnikih, ki kao nimajo kam!


Vprašaj vaškega župnika zakaj ima "kuharico", če je tako enostavno biti v celibatu.


Stran s teme greš, oni imajo svoje sobe, pa so samski, pa večina ne posiljuje!

fikusGR ::

fur80 je izjavil:

fikusGR je izjavil:

Nasprotno, naj se argumentirano razpravlja o tej temi, naj ljudje vedo da več kot bo migrantov v Sloveniji, več bo posilstev. Dohod migrantov se da zajeziti, prav tako je pošteno ženske in moške opozoriti naj se izogibajo stikov z njimi.

Če že je tema o migrantih, bi bilo bolj zaželjeno, da komentirajo tisti, ki so z njimi v posredno-neposrednem stiku.
Torej kakšne izkušnje imajo s srečanje iz oči v oči ali samo na osnovi indičev, da so bili v neposredni bližini.

Bom kar začel: šel sem po sprehajalni poti zraven Viča, migrantov je kar mrgolelo, bili so v skupinah in ko sem šel mimo so vsi ene 30 sekund buljili vame kot da sem nek razstavni eksponat v živalskem vrtu, ni 2x za rečt da mi ne bi tudi česa naredili.. Po tej sprehajalni poti se sprehajam že več let, včasih je bilo ogromno ljudi tam, od kar tiste konce okupirajo migranti pa ni nobenega več tam..


Samo človek, ti imaš probleme z samozavestjo, to da se slabo počutiš, če te kdo gleda je tvoj problem, poizkusi z kako psihoterapijo. Svet je poln čudakov, včasih si ti čudak, včasih so drugi. Pojdi do migranta, pa ga vpašaj, najprej, če se ga lahko dotakneš, pa ga malo poduhaj. Verjetno se tudi on tebe boji isto kot ti njega.


Model, nisi dojel. Ne da te kdo pogleda, ampak da 20 migrantov HKRATI vate buli 30 sekund in ti z pogledom sledi ko greš mimo, je razlika, novš verjel.

fur80 ::

Scaramouche3 je izjavil:

fur80 je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

fur80 je izjavil:



Ampak imaš svoj dom, svojo zasebnost, kjer lahko drkaš kolikor te je volja in na kaj te je volja.


Torej če greš lahko ven v naravo, pa tam drkaš, potem je boljša alternativa posilstvo? Got it!
Enako pri duhovnikih, ki kao nimajo kam!


Vprašaj vaškega župnika zakaj ima "kuharico", če je tako enostavno biti v celibatu.


Stran s teme greš, oni imajo svoje sobe, pa so samski, pa večina ne posiljuje!


Ne vem mogoče, če te to res tako zanima poizkusi, pa boš videl. Pojdi med migrante, lahko greš tudi med menihe za par mesecev, ne vem nekam iz svojega udobnega okolja, s skupnimi prostori. Potem se pa sprehajaj, poleti po ulicah, pa poročaj o čem razmišljaš. seveda ti ne boš posiljeval, ampak med 10 000 ljudmi, se bo pa našlo 10, ki jim bo zbledlo. Kot ga zblede nekaterim župnikom, čeprav so verni in je to greh.

fikusGR je izjavil:

fur80 je izjavil:

fikusGR je izjavil:

Nasprotno, naj se argumentirano razpravlja o tej temi, naj ljudje vedo da več kot bo migrantov v Sloveniji, več bo posilstev. Dohod migrantov se da zajeziti, prav tako je pošteno ženske in moške opozoriti naj se izogibajo stikov z njimi.

Če že je tema o migrantih, bi bilo bolj zaželjeno, da komentirajo tisti, ki so z njimi v posredno-neposrednem stiku.
Torej kakšne izkušnje imajo s srečanje iz oči v oči ali samo na osnovi indičev, da so bili v neposredni bližini.

Bom kar začel: šel sem po sprehajalni poti zraven Viča, migrantov je kar mrgolelo, bili so v skupinah in ko sem šel mimo so vsi ene 30 sekund buljili vame kot da sem nek razstavni eksponat v živalskem vrtu, ni 2x za rečt da mi ne bi tudi česa naredili.. Po tej sprehajalni poti se sprehajam že več let, včasih je bilo ogromno ljudi tam, od kar tiste konce okupirajo migranti pa ni nobenega več tam..


Samo človek, ti imaš probleme z samozavestjo, to da se slabo počutiš, če te kdo gleda je tvoj problem, poizkusi z kako psihoterapijo. Svet je poln čudakov, včasih si ti čudak, včasih so drugi. Pojdi do migranta, pa ga vpašaj, najprej, če se ga lahko dotakneš, pa ga malo poduhaj. Verjetno se tudi on tebe boji isto kot ti njega.


Model, nisi dojel. Ne da te kdo pogleda, ampak da 20 migrantov HKRATI vate buli 30 sekund in ti z pogledom sledi ko greš mimo, je razlika, novš verjel.


Ja ko grem mimo pašnika me tudi buli 30 krav šeganc, nekatere celo mukajo, ne vem, pa vseeno ne čutim nekega nelagodja. Se pa strinjam naj se spravijo delat, ker v Nemčiji so jih bili polni parki od jutra do večera.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Scaramouche3 ::

fur80 je izjavil:

ampak med 10 000 ljudmi, se bo pa našlo 10, ki jim bo zbledlo. Kot ga zblede nekaterim župnikom, čeprav so verni in je to greh.


Dvomim da je to isto pri Slovencih ki gredo v Ameriko in so živeli izolirani!
Določene skupine so drugačne in v Angliji recimo nimajo problemov z določenimi Azijci, drugi so pa izredno problematični!
In her independent review of the Rotherham case, published in 2014, Prof Alexis Jay concluded that the majority of "known perpetrators were of Pakistani heritage" including five men convicted in 2010.

Zanimivo da Kitajci tega ne delajo, druge etične skupine tudi!
Pakistanci so tam živeč in imajo svoje sobe ampak hodijo po cestah kot grooming gangs! In ne zato ker nimajo svojih sob!

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Ma ta matematika s posilstvi je brezveze.


Je pa res da je v cca zadnjem letu in pol ( nič več!) število akademikov res noro poskočilo.Lahko bi se reklo, da se dela kar... črno od njih, lol. Mi pa ne delujejo posiljevalsko.

Tako da mi smo še bolj pri "baseline" izračunih, koliko jih je dejansko tukaj pa te fore.

fur80 ::

Scaramouche3 je izjavil:

fur80 je izjavil:

ampak med 10 000 ljudmi, se bo pa našlo 10, ki jim bo zbledlo. Kot ga zblede nekaterim župnikom, čeprav so verni in je to greh.


Dvomim da je to isto pri Slovencih ki gredo v Ameriko in so živeli izolirani!
Določene skupine so drugačne in v Angliji recimo nimajo problemov z določenimi Azijci, drugi so pa izredno problematični!
In her independent review of the Rotherham case, published in 2014, Prof Alexis Jay concluded that the majority of "known perpetrators were of Pakistani heritage" including five men convicted in 2010.

Zanimivo da Kitajci tega ne delajo, druge etične skupine tudi!
Pakistanci so tam živeč in imajo svoje sobe ampak hodijo po cestah kot grooming gangs! In ne zato ker nimajo svojih sob!


No Indijci in Pakistanci se v tujini kjer delajo držijo za roke, si božajo lase. Pač so tipi na kupu, veliko njih. zato ga lahko brez greha 3x namočijo v moškega, pa se jim ne šteje kot greh, kar je pa več si pa gej in je prepovedano. Vprašaj koga, ki je delal z njimi, če meni ne verjameš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Miki N ::

Miki N je izjavil:

Ma ta matematika s posilstvi je brezveze.


Je pa res da je v cca zadnjem letu in pol ( nič več!) število akademikov res noro poskočilo. Saj v Lj bi se reklo, da se dela kar... črno od njih, lol. Mi pa ne delujejo posiljevalsko.

Tako da mi smo še bolj pri "baseline" izračunih, koliko jih je dejansko tukaj pa te fore.

Utk ::

Zanimivo da vsako opravičevanje v stilu "nosila je minič" je sankcionirano, kretensko, itd, s čimer se seveda čist strinjam, opravičevanje v stilu pri njih je to normalno, veliko moških na kupu, in če jih je 10,000 na 2 mio Slovencev je še zmeraj verjetneje da te posili Slovenec, je pa "sprejemljivo".

Če greš nekam v strahu za življenje, tega ne delaš, pika. Sploh nikoli in pod nobenim pogojem. Že itak ne, seveda, ampak pri pravih beguncih se bi ta procent še zmanjšal, ker takrat ti naj ne bi bilo na pameti samo kako boš eno nategnu, ampak kako boš tu zdaj nekak začel normalno živet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Scaramouche3 ::

Mi je pa zanimivo kako bodo naši ekstremni desničarji gledali to novo migracijo ki ni EXYU in vidijo kako se njihova SLOVEnija spremeni v Londonistan ali Malmo!
Pa so se desetletja pritoževali nad exyu da je huje kot vse kar ima sever Evrope!

miha98 ::

fikusGR je izjavil:

Skratka, Drkač747 bi rad povedal, da ga dekleta niti na kilometer ne povohajo in bi raje imele črnski penis kot njegov minimalizem.

In, zadevo namerava rešiti tako, da bi dekletom odtegnil dalši penis, zato, da bi sam izpadel bolj konkurenčen.

Precej žalostno. Prav smili se mi.


fingeraa: Nič od povedanega ne drži, to je le projekcija tvoje lastne realnosti (obrambni mehanizem torej). Moj penis je top par procentov po velikosti če že hočeš vedet, se ti nimam za kaj smilit, smiliš se ti meni, saj ne zmoreš dojet resnice, je vendarle pošteno povedati da je verjetnost da te posili migrant 256 krat večja kot da te posili slovenski državljan/državljanka. Očitno si tak iztirjenec da zagovarjaš posiljevanje. Bi iste bedarije trobil če bi ti migranti posilili tvojo lastno hči? Tam imajo pač take navade, ne bodi pol presenečen ko se to vidi tudi v statistiki posilstev v Sloveniji..

111111111111 je izjavil:

A je, kdo dejansko preveril matematiko?


Izvoli, preveri in se prepričaj da res drži. Potrebno je samo osnovnošolsko znanje matematike in par minut časa.


Res????? A potem imaš takega kot gasilska cev? To kar vidimo v pornjakih??? :0 rad bi ga videl , čez gate recimo... hm.... ;)

Bezukhoff ::

https://pbs.twimg.com/media/GIV7yFOW8AA...

https://pbs.twimg.com/media/GIu7q7eW0AA...

https://pbs.twimg.com/media/GIfdfCDXwAA...

https://pbs.twimg.com/media/GI98mOoW0AA...

https://pbs.twimg.com/media/GIpszgmXEAA...

https://pbs.twimg.com/media/GJCu94QX0AA...



Mogoče se je to zgodilo, ker Slovenije ne vodijo Slovenci, nič kaj drugače ni pri preostalih evropskih narodih, politiko očitno diktira čisto druga etnična skupina, ki z evropeidsko vrsto nima nič?

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

Bezukhoff je izjavil:

https://pbs.twimg.com/media/GIV7yFOW8AA...

https://pbs.twimg.com/media/GIu7q7eW0AA...

https://pbs.twimg.com/media/GIfdfCDXwAA...

https://pbs.twimg.com/media/GI98mOoW0AA...

https://pbs.twimg.com/media/GIpszgmXEAA...

https://pbs.twimg.com/media/GJCu94QX0AA...



Mogoče se je to zgodilo, ker Slovenije ne vodijo Slovenci, nič kaj drugače ni pri preostalih evropskih narodih, politiko očitno diktira čisto druga etnična skupina, ki z evropeidsko vrsto nima nič?

Spet krivi Židi? Klasika
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Scaramouche3 ::

Bezukhoff je izjavil:

https://pbs.twimg.com/media/GIV7yFOW8AA...

https://pbs.twimg.com/media/GIu7q7eW0AA...

https://pbs.twimg.com/media/GIfdfCDXwAA...

https://pbs.twimg.com/media/GI98mOoW0AA...

https://pbs.twimg.com/media/GIpszgmXEAA...

https://pbs.twimg.com/media/GJCu94QX0AA...



Mogoče se je to zgodilo, ker Slovenije ne vodijo Slovenci, nič kaj drugače ni pri preostalih evropskih narodih, politiko očitno diktira čisto druga etnična skupina, ki z evropeidsko vrsto nima nič?



Turk je glih govoril kako je dvolična Amerika glede Palestine!

Bezukhoff ::

Don't shoot the messenger, po spletu se svaljka marsikaj, resnično ali ne, upravičeno ali ne, je pa vsaj to še ena kost za glodat glede na to da glodamo že marsikaj, pa še naj potemtakem to.

delavec44 ::

mtosev je izjavil:

Bezukhoff je izjavil:

https://pbs.twimg.com/media/GIV7yFOW8AA...

https://pbs.twimg.com/media/GIu7q7eW0AA...

https://pbs.twimg.com/media/GIfdfCDXwAA...

https://pbs.twimg.com/media/GI98mOoW0AA...

https://pbs.twimg.com/media/GIpszgmXEAA...

https://pbs.twimg.com/media/GJCu94QX0AA...



Mogoče se je to zgodilo, ker Slovenije ne vodijo Slovenci, nič kaj drugače ni pri preostalih evropskih narodih, politiko očitno diktira čisto druga etnična skupina, ki z evropeidsko vrsto nima nič?

Spet krivi Židi? Klasika


Jah glej Marko, kjer je dim je tudi ogenj.

s1m0n ::

Misli, da je dovolj statistike, da se z priseljevanjem migrantov kriminaliteta viša... Več je napadov z noži, več napadov na nežnejšo populacijo (v vseh oblikah). Ali se jih ne da integrirat ali pa se nočejo! Ne ene ne drugo nam ne prinaša pozitivne prihodnosti.

Miki N ::

No pa saj je logično, da če boš pripeljal določeno število trdokurčnih mladcev s preveč prostega časa v deželo naivnih damic, da se zna zgoditi tudi kak hec občasno.

enemon ::

Mislim, da so veliko večji problem kot azijski migranti šiptarji, ker so precej številčnejši in ne gredo iz Slovenije. Če sem včasih srečeval večinoma šiptarske moške, zdaj videvam cele šiptarske familije, ki kradejo bogu dneve in živijo na naš račun in se ne vklopijo v družbo. V lokalnem Hoferju sem pogosto edini Slovenec, v dobesednem pomenu besede. Zakaj se ne razišče, kdo jih na veliko vlači gor in komu je to v interesu?

Miki N ::

miha98 je izjavil:

rad bi ga videl , čez gate recimo... hm.... ;)


Ma saj, Slotech je na nek način vedno imel nek prikrit homoerotičen element, samo tole pa počasi uhaja izpod nadzora ... :|

enemon ::

Gor sprašuje en o konkretnih izkušnjah z migranti. Pri nas imamo azilni dom in zjutraj jih vsak dan pride cel kup na postajo, enkrat je policija tam, večinoma pa ne. Največ jih gre na vlake proti Italiji, ene par pa se jih redno vozi proti Ljubljani. Imajo tudi svoje mesečne za vlak. V Ljubljani krožijo z ruzaki po glavni postaji in so večino časa na telefonu. Ko jih dlje časa opazuješ, vidiš, da najverjetneje prodajajo drogo.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ženske prevzele Finsko

Oddelek: Loža
272600 (2129) zee

Dr. Drumpflove (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Problemi človeštva
1787250496 (210515) OmegaBlue

Več podobnih tem