» »

Pony express blokiran na 25 km/h

Pony express blokiran na 25 km/h

LKK1 ::

Pozdravljeni, opažam da se prodajajo PUCH pony expressi, ki imajo rdeče tablice za 25kmh. Poni express je imel tovarniško končno hitrost 43 km/h se mi zdi. Kolikor vem bi bilo skoraj nemogoče legalno homologirati Ponija na 25 ker ni bila to original tovarniška hitrost oz. bi bil postopek bistveno dražji,kot je vredno. Je to dejansko narejeno po legalnem postopku ali po kakšnih vezah ali neznanju tistih ki opravljajo tehnične? Lep pozdrav!

starfotr ::

Te zadeve so čudne. Videl sem tudi že tomose, ki so navadni 50 kubični in so jih nategnili s tablicami za navaden motor.

Ljudje na tehničnih pregledih so čudni tiči.

val46 ::

Ja in kakšne tablice bi ti dal na ta "navaden" 50 kubični tomos motor? Za OP pa bi rad videl kak link do kakega takega PUCH pony express, ko pravi da se prodaja z rdečo tablico. Da vidimo kaj OP kot PUCH pony express sploh razume...Ni vsak "pedalino" dejansko PUCH s 50ccm

hojnikb ::

starfotr je izjavil:

Te zadeve so čudne. Videl sem tudi že tomose, ki so navadni 50 kubični in so jih nategnili s tablicami za navaden motor.

Ljudje na tehničnih pregledih so čudni tiči.

in kaj je s tem narobe? To upam da veš, da obstajajo tomosi, ki ne padejo v AM kategorijo, ergo rabijo veliko tablico. 50cc ni edin pogoj, more bit tut hitrost omejena na 50 ali manj.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

starfotr ::

Videl sem APN6 z veliko tablico.

Videl se pa tudi BT50 z malo.

Oboje je bizarno in napačno.

LKK1 ::

val46 je izjavil:

Ja in kakšne tablice bi ti dal na ta "navaden" 50 kubični tomos motor? Za OP pa bi rad videl kak link do kakega takega PUCH pony express, ko pravi da se prodaja z rdečo tablico. Da vidimo kaj OP kot PUCH pony express sploh razume...Ni vsak "pedalino" dejansko PUCH s 50ccm


Poglej na FB marketplac ali pa napisi pod objave Pony express na Fb. Puch pony express pa razumem kot pač pony express z PUCH E50 mašino. Gor bi mogla bit tablica z AM moped in ne ta rdec za kolo z pomoznim pogonom kolikor vem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vožnja motornega vozila do 50ccm(kubikov).

Oddelek: Loža
2512799 (4198) Gapi
»

Za katera kolesa z pomožnim motorjem je potreben izpit?

Oddelek: Na cesti
3932801 (2903) St235
»

TOMOS A3

Oddelek: Na cesti
133651 (3319) Goran's Blog
»

kere znamke je ta motor

Oddelek: Loža
152326 (1980) T0RN4D0
»

Pony Express !

Oddelek: Loža
102630 (2285) rfmw

Več podobnih tem