» »

Številka transakcijskega računa in SiOL

Številka transakcijskega računa in SiOL

Microsoft ::

No, dons sme že četrtič dobil to gnilo pogodbo, da jo izponem.;((

Je pa stvar takala. Fizična oseba bi naj dala njim tudi številko transakcijskega računa (obvezno). Zdej, kolker sm se doma posvetoval, to pr nam nobeden od obeh strašev ne deva okol, ker te lahka pol siol direkt bremeni...

Zanima pa men, ali ste jim vi posredovali to številko ali ne?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Mercier ::

Kako direktno bremeni? Da jim tvoja banka kar denar da iz tvojega računa, brez da se ti strinjaš? Ne verjamem, no.

Microsoft ::

Čist kr tak, da bi si oni priastili, kar bi jim pasal, ne.

Sam pa, da je možno nekaj v tej smeri...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Mercier ::

Mogoče jih pa skrbi, kam naj nakazujejo razliko za morebiti preveč plačano storitev? :D

No, prav na pogodbi pri meni tega ni. Drugače pa ne vem.

Tody ::

Tr boš rabu tako ali drugače za DSL ker drugače se ne moreš registrirat. To je samo varovalka, kar je čist prav,čakajo te ful časa ampak res ful.. sej ni da bi zamudu en dan plačila pa da ti pol trgajo... toda če ne plačaš v pol leta al neki tazga al pa še več časa maš te tožijo in dajo sodišči tvojo tr številko sodišče potem če je upravičeno da sodni nalog da se denarna sredstva črpajo. Itak dobiš spisek iz banke in ti tam vse piše kaj je kdo delov z tvojim računom tko da ne bit tako paranojični...

BigWhale ::

Stevilka tvojega TRR ni nic groznega... Ne morejo te direktno bremeniti... ;>

Don't worry... :)

MadMicka ::

JimiBtn, ti kr vpraši na Siolu, zakaj točno rabijo številko osebnega računa....

Jaz res ne vem, zakaj bi jo oni rabili. Edino kar mi pade na pamet je to, da če delajo izvršbo, imajo številko osebnega računa in se ne matrajo s poizvedbami na bankah...

Če ti bodo povedal, zakva rabjo številko osebnega računa, pol pls, napiši zakva..

Microsoft ::

OK. Sam, najprej morm dobit modem, pol pa da bo delalo. Ko se bom prjavil, bom videl, če se lahko izognem vpisu št. TR. Če ne, bom pa poklical...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Tody ::

Jim kot ex siol helpdeskovec ti povem da se tega ni mogoče izgonit ker te pri registraciji ne bo sputu čez...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samo en bančni račun za sp-je (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15639254 (29041) mojca
»

Razlika med Plačilno, debetno in kreditno kartico

Oddelek: Loža
1323340 (17337) St235
»

Uporaba TRR številke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7021532 (19299) BlaY0
»

PayPal in Visa Electron

Oddelek: Kaj kupiti
83521 (3348) LuGi
»

"Anketa" o tem, ali ste... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
684511 (3717) Brane2

Več podobnih tem