» »

Katere zvočnike za PC kupiti?

Katere zvočnike za PC kupiti?

mikko ::

Jo!

Imam namen kupiti ene zvočnike za na PC...

Imam v mislih :
Genius Home Theatre 5.1 wood
Creative I-Trigue 3300 2.1
Logitech Z-3
Creative I-Trigue L3500 2.1

Kaj mi priporočate?

Hvala za odgovore vnaprej!

Lp, mikko

SnakeBite ::

Dej puvej kero zvočno maš, pa za kolk keša bi zvočnike?

mikko ::

Mel sem creative live eno, obično pač, pa mi joo je strela skurla, tko da mam zdej na mamo plato priklopljeno, mam pa opcijo 5.1 gor priklopit...

Dal bi pa tam nekje...30 jurjov...odvisno, lohk tud da več, lohk da manj..

SnakeBite ::

Ful uredu so CREATIVE Inspire T5400 pa stanejo 20k SIT. Jest osebno mam pa CREATIVE Inspire T7700 (to je 7.1 sistem ker mam tut tako zvočno), na katermu pa lakho naštimaš da ti iz 5.1 spremeni v 7.1, stane pa 30k SIT. Iz lastnih izkušen ti povem da te zvočnike še nisem poslušal na več kot polovico jakosti zvoka, ker tok zažigajo, zvok je pa tut vrhunski. Drgač pa so CREATIVE Inspire T5400 isti sam da nimajo še dveh setalitov.

CREATIVE Inspire T5400


CREATIVE Inspire T7700

glinik ::

SnakeBite: T5400 in T7700 so vsekakor super zvočniki za takšen denar kot stanejo! So pa žal daleč od nekega vrhunskega sitema. Tak kot si napisal, do 1/2 še lepo špilajo potem pa ... :\ !

Da me ne bo kdo narobe razumel, to so vrhunski zvočniki za 20 oz. 30k !!!

Lp

tha_man ::

Altec Lansing ATP3 se meni zdijo še kar zakon, čeprav so že starosta :) So pa zato opazo cenejši kot so bli včasih (okrog 15k). Novejši model ima malce težje satelite v primerjavi s starim, kar je dobrodošla izboljšava.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

boštjan ::

mikko,Genius Home Theatre 5.1 wood DOBIŠ ZA 27k pri gambitu

mikko ::

Danes sem bil v BOF-u in BigBangu.

BOF : Neprijazen trgovec, s težavo mi je pokazal neki od creative-a in Logitech Z3. Rekel je, da je Logitech na splošno boljši od Creative-a in tisti Logitech so res bolje igral.

Potem pridem v BigBang in rečem, da hočem nekaj močnega.
Pokaže mi Logitech Z2200

Res dobro spilajo, ampak nekdo je na mimovrste na webu napisal, da s časom woofer izgubi na moči, ampak , da so še vedno vredni nakupa...Zdej totalno nimam pojma kaj naj vzamem...
Rad bi nekaj da trga gate, tko kot teli Logitech, sam ko so 50 jurjov!!!

Wox ::

No, jaz mam Logitech Z-2200 pa ti moram rečt da zadeva res trga gate. Mam jih od novembra lani pa še vedno delajo kot novi. Šparam jih tudi ne kaj preveč, samo več kot polovico glasnosti pa si nikoli ne privoščim, ker imam preveč rad svoje bobniče. Oni kidnik na Mimovrste je sigurno zadevo špono do konca, tak da ni čudno da je tu kje je.
Recenzijo maš tu, s tem da vse kar tam piše je res. Za 50k sigurno ne boš dobil boljšega 2.1 sistema.

M-man ::

Glasujem za Genius, ker iz lastnih izkušenj govorim, da so res kvalitetni, lepi in tudi cena je ugodna (www.enaa.com).

LP
M

mikko ::

zanima me, koliko stane pošiljka preko www.enaa.com za take zvočnike, M-man, koliko si ti dal za pošto?
Jaz sem ene 18km iz Ljubljane ven...Pa kupil bi une Logitech, pa še mal lažji so od Genius.

Nevron ::

Zvocnike Logitech Z-2200 dobis ze za 40000 SIT (recimo v mlacomu).
Drugace je pa na vojo tudi 5.1 razlicica teh zvocnikov (Logitech Z-5300), stanejo okrog 55000 SIT.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nevron ()

Urajmal ::

M-man ::

Cena dostave je fiksna in znaša 760sit in sem dal ob dostavi nekje 28k za vse skupaj. Sem pa 50km izven Lj:D - Bled. Je pa to idealno, ker niti niso tako majhni in lahki:D.

M

glinik ::

mikko: Bas niti slučajno ne začne šepat. Govorim za vse zvočnike! Finta ti je samo v tvojih ušesih, ki se na bolši zvok hitro navadijo. Potem imaš res občutek, da bas ne seka tako kot je.

Ista fora ti je, kot če bi ti posodil en Porsheja, bi prvi teden rekel da je to najbolše kar je na svetu! Po enem mesecu bi dejal, da to ni več to in bi hotel močnejši motor.

Enako ti je pri muziki, človek se pač hitro navadi. To je čisto normalen pojav. Verjemi mi, govorim iz lastnih izkušenj.

Kupi one Logiteche in boš zadovoljen (Z-2200) !!

Če te zdaj nisem prepričal, potem pa res ne vem ...

Lp

mikko ::

Prepričal si me...sam še nevem, al nej 2.1 vzamem ( Z2200 )
ali une, ki so 5.1 sistem...Še to me mal zanima...

M-man ::

Če dost filme gledaš ni kaj tukaj razmišljat, če jih pa ne in si prepričan, da jih nikoli ne boš (na kompu) pol je pa vseen.

glinik ::

Ja če hočeš 5.1 imet, pol kupi 5300 od Logitecha. Cena je seveda malo višja!!! Kvaliteta se pač plača.

Jaz grem tudi jutri v nakup enih malih monitorskih zvočnikov (stereo), ki stanejo cca. 850EUR. Samo ne vprašaj kako špilajo. >:D >:D >:D

Lp

ZaFo ::

Js mam Logitech Z-680. Dal sem okoli 350eur v Nemčiji. V moji računalniški sobi jih poslušam na petini, ampak redko kdaj (mam rad svoja ušesa). Enkrat smo mel žurko u eni telovadnici. Sn jih dal do ful. Zvok ni bil nič popačen, woofer je pa tak seku, da se je cela telovadnca tresla.

Katerikoli Logitech zvočniki so dobra izbira. Katerega od modelov boš vzel, je pa odvisno za kaj jih rabiš. Igrice, filmi - 5300, x620(6.1) ali z640. Splača se ti pogledati tudi pri comtronu.

glinik ::

Heh zvočniki so doma, ne norem vam povedat kako em vesel. Mere so cca. 30 X 15.5 X 23 cm. Bas pa taki ... (za taki mali monitor) uf! Če zanima koga, imenujejo se PMC model DB1.

Stereo RULA!

Lp

Oblivion ::

Zanima me, ce kdo ve kje bi se dalo dobiti naslednje zvocnike Promedia 5.1. Naj bi bili resna konkurenca Logitech-u Z-680, tako da bi se rad med tema dvema odlocal. Hvala za pomoc.

Urajmal ::

@SnakeBite: lol pa creative daj ful naglas... pol pa uživi...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19926680 (10766) Hrenowsky
»

5.1 Zvočniki

Oddelek: Kaj kupiti
182672 (2393) Zheegec
»

Zvočniki 5.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
658460 (7120) Clone
»

5.1 ali 6.1 ali 7.1

Oddelek: Zvok in slika
192998 (2686) sash
»

nakup zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
131022 (817) glinik

Več podobnih tem