» »

Koliko bi vas zanimal barton 2500 mobile (45w) po ceni 27000-27500

Koliko bi vas zanimal barton 2500 mobile (45w) po ceni 27000-27500

1 2
3
4 5

TribesMan ::

Ajde zdej pa mir. Drugače bomo brisali...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

s5cougar ::

Smem samo (čist OFF TOPIC:D) vprašat koliko bi znašala poštnina, če bi mi kolega iz ZDA poslal bartona mobile 2400+ in Thermalrighta SLK974-U (570g)? Je potrebno za takšno pošiljko (če ti kolega pošlje) plačat še kakšne druge stroške (carina ali davek)?

Hvala za odgovor.
Errare humanum est.

Tilen ::

hja Thermalrighta SLK974-U nebi nekak šel skozi navadno pisemsko pošiljko >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

bobby ::

tko za primerjavo,ne vem sicer kolk ti bo pomagal,..
jst sem 14 dni nazaj kupil v Texasu en flat kabel za Compaq notebook, tle v Slo moraš komplet s panelom kupt ()130000+ddv ,tm sem pa dal 40$ za kabel pa 25$ za poštnino.teža je ne vem če je 10dag. po moje moraš uni ceni po kateri bi kupu vsaj še 1/4 dodoat pa bi dobu vrednost.sicer pa piš jim (firmi) pa ti bodo oni info poslal.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

s5cougar ::

Vem, da ni glih za pisemsko pošiljko. Bo pač malo večji paket. Sej ni panike zarad velikosti, ali pač? Paket do 1kg teže. To ne pošilja firma, ampak fizična oseba. Je tu kakšna carina ali podoben dodaten strošek?
Errare humanum est.

MEDENA ::

ringa ringa raja kuža pa nagaja...

otroc ! hitro nazaj v vrtec :D

mah bom kar naroču tega ATHLON BARTON 2400+ MOBILE :D

plato mam ASUS A7V333 bom tudi prodal, kupi kdo ? 9000 SIT :)

je pa REV 1.01

iz AMD foruma :

If your motherboard is PCB-rev 1.01, you might not be able to stably run a 166MHz FSB(originally, the KT333-chipset was NOT capable of running a 166MHz FSB) - PCB-rev. should be printed somewhere on your motherboard or on a sticker attached to one of the PCI-slots or the AGP-slot.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MEDENA ()

s5cougar ::

MEDENA:
Koliko te bo prišla poštnina za mobilnega 2400+. Kakšne vrste pošiljka bo to? Boš razen stroškov pošiljanja plačal še kaj? Bi blo možno poslat kaj večjega (npr. zgoraj omenjeni SLK947-U)?

Hvala za odgovor.
Errare humanum est.

MEDENA ::

pojma nimam kako bo pakiral

s5cougar ::

:D :D :D !
Errare humanum est.

TribesMan ::

Dečki, pa kaj sem vam prej rekel? Brez OT svinjarije... zadnje opozorilo.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

MEDENA ::

ZADNJE VPRAŠANJE PREDEN NAROČIM KOLEGU !!!!!!!!!

PROSIM za globoke odgovore in pojasnila...

ATHLON MOBILE 2400+ ali ATHLON BARTON 2500+ .....oba sta cca 75$.....okvirno s PTT me pride eden ali drugi 17000 SIT max......

moja trenutna konfiguracija:

ASUS A7V333 BIOS 1017 REV 1.02 ( kmalu ASUS A7V600-X ali ABIT NF7)
2X 256 MB PC2100 ( kmalu PC2700 ali 3200)

torej kateri proc je boljši in bolj navijalsko prijazen ?
katera plata je boljša ?

lambda ::

MEDENA...

Procesor absolutno 2400 mobile. JAZ BI ENEGA NAROČU, če boš že pošiljal, pa se še stroški PTT-ja razdelijo. Dalje se pa lahk preko mejla zmeniva. Počikirej mejl...

Za plato pa ne vem. Sosed ma NF7, pa je meni zlo v redu plata v primerjavi z mojo gigabyte. ASUS-ke pa ne poznam.

TribesMan ::

Za procesor je popolnoma vseeno katerega kupiš, oba imata podoben potencial... Glede palte pa takole. NF7 je boljša plata, še boljša od NF7 še posebej v kombinaciji z mobilnim Bartonom, pa je DFI Infinity, ki je poleg vsega še cenejša od NF7-S (mislim da pride 25kSIT)... Torej smo razčistili?

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

MEDENA ::

lol kar nekaj ljudi so navalili na to DFI ULTRA INFINITY...čemu je boljša od NF7 ?

kinetik ::

Visoki FSB in dobri cloki + ne rabiš moda pri 133FSB procesorjih (pri NF7/S) potreben da prebiješ 200FSB-če imaš kak 133FSB procesor.

Pardon za off topic.:8)
nic pametnega nimam za povedati

MEDENA ::

sej če bom imel ATHLON 2400+ Mobile na NF7 ali NF7-S

ki laufa na 133*13.5 = 1.8GHz ne bom rabil 200*13.5 ampak bom zvišal množilnik na recimo 133*15 ali 133*16 :D

ganzi ::

Js mam nf7-s pa nism naredu L12 pa sm šu kr dobr čez dvesto (glej podpis):D . Pa je procesor 133 default.

Drugač pa upam da bom šel z m0bilnim še mal več tam okol 230x10.
Sej je sam 100 megahercov ampak je vsen barton jedro pa višji fsb>:D
LP

JIM22 ::

MEDENA bolše je 200x9 je 1,8GHz, kot 133x13,5 tu 1,8GHz. Pri 200x9 imaš isto frekfenco proca, imaš pa dosti večjo pomnilniško prepustnost.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

MEDENA ::

ja samo za 200FSB moraš imet svinjsko dobre rame ?

JIM22 ::

Zakaj moraš pa met svinsko dobre ram? Čisto povprečn ram. Saj se zdaj prodajajo rami ki imajo najnižji 200fsb(400MHz). Dobijo se tud z nižjim fsb-jem, samo zakaj bi kupoval te.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

Tarzan ::

V Nemčiji jih imajo po 90,00€. Verjetno jih bom kar tam naročil par komadov.

Citat iz njhovega responsa:
2500+ with 45 watt 90,00 euro inclusive tax
2500+ with 72 watt 73,00 euro inclusive tax


Če mi uspe dobiti VAT cifro od ene firme, lahko temu odštejem še 15% davka na dodano vrednost:D .

Aha, imam pa mimogrede eno vprašanje. Zip-code so rekli, da nucajo, in me zanima če je to poštna številka ali kaj drugega. Pomojem je to to:\

Caligula ::

zip code je tvoja postna stevilka.

Tarzan ::

No, saj se mi je zdelo, ampak sem za vsak slučaj vprašal.
Sem bil nekoliko zmeden, ker imamo mi nekaj manj številk v tej kodi, oni jih zahtevajo pa nekoliko več (se mi zdi, da jih imajo 5 ).

Upam samo, da bo vse OK, glede na to, da zahtevajo plačilo vnaprej. Malo neprijetno se počutim, glede na to, da jim bom plačal okrog 300 jurjev, potem pa da bi bilo kaj narobe8-O .

Glede na to, da je to firma z več milijoni € osnovnega kapitala, in nesramno visokim obiskom (on-line trgovina) sem nekoliko pomirjen, ampak strah ostaja :| .

Verjetno bom v ponedeljek videl, kako bo s tem.

Jure

Boki_ ::

Js bi bu za kakega poceni M, ali 2500 al 2400. Dajte končno ponudbo, Maleczky, če da daš za kaj manj kot 25000, ga skor sigurno kupim, Tarzan, ti pa sporoči, ča se bo dalo, bi jaz vzel unga 45W, če Maleczky na spusti cene. Ma najbrž bi raje kar unga "tvojga", kr je nov, pa še če bo tistih 15 %.
I'm back

OZZY ::

Medena..Če mi zrihtaš enga 2500+ za 18-20k z poštnino bi vzel enga za mojo drugo mašino. tko al tko pa lahko naročiš komot dva pa ne plačaš carine. Probaj jih čim več zrihtat...tud za ostale.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

MEDENA ::

OZZY si pa optimist ...2500+ tok poceni :p

90$

Tipa zdej itak nikakor ne dobim....sej mu ne morem rečt naj zdej založi tak velik znesek denarja....

Še za 2 se mu ne upam rečt.....2 proca + ram.....

OZZY ::

Meden...Ja sem spregledal...Tam si pisal za navadnega bartona 2500 in mobilnega 2400. MOja napaka.

Tud če bi bil 90 dolarjev plus ptt...cc3 jurje (vsaj ti si tok prištel $70) bi bil to še vedno ugoden nakup. Pa dva naenkrat bi še vedno lahko poslal pa bi bilo brez carine. Pa še poštnino bi si s kom delil.

Vse se bi dal zmenit...
Go with the flow.

MEDENA ::

ok bom naročil samo poceni ga ne dam , velja ?

vsaj ena 2000 za moj žep :)

torej 80$ ...recimo nekje 20000 sit pa je ?

OZZY ::

medena poglej ZS
Go with the flow.

Edi999 ::

Zdravo!!

Vsi, ki vas zanimajo mobilni Bartoni 2500+!!

Za vas imam eno rešitev z trgovino v SLO!!

Na spletni strani imajo napisano naslednje:

NOVO!!! Na zalogi: AMD Athlon 2500+ Mobile 45W edition - navijalske sanje! Prvi test pri nas: 2500MHz (nekje 3600+ !) na 1.7 V z zračnim hlajenjem. Cena procesorja: samo 29.990,00 SIT z DDV za gotovino!


Pa še 1 leto garancije dajo na to zadevo!!

Vas zanima??

LP

Edi999 ::

Ali pa tole:

Ste si želeli najhitrejši AMD-jev Athlon XP 3200+ procesor pa niste imeli denarja?

Tukaj je vaša priložnost! Od 17.3. naprej imamo namreč (poslovalnica Ljubljana in Maribor) akcijo z imenom 3200+ za ceno 2500+, kjer vam ob nakupu AMD Athlon 2500+ procesorja, le-tega brezplačno navijemo na frekvenco modela 3200+ in vam garantiramo 100% zanesljivo delovanje, za dobo enega leta! Procesor, pa je ob vsem tem od "navadnega" nenavitega 2500+ dražji le za borih 2000,00 SIT! Vi zagotovite računalnik, ostalo zagotovimo mi!

Prav tako imajo 3D MARK 2001 TEAM:

Trenutna konfiguracija:

Procesor: AMD Athlon 64 3200+ na 2.2GHz
Matična plošča: MSI K8T Neo FIS2R
RAM: 2x512 Geil Golden Dragon DDR4 Low latency
Grafika: Club3D ATI Radeon 9800XT na 450/780 MHz
Disk WD1800JB - 180GB, 8MB Cache
MSI DR8U 8x DVD+-RW
Vodno hlajenje
Monitor Hyundai Q17 DVI
E-Misija Optimized

Naš trenutni rezultat znaša 23254 3DMarkov

Računalnik se seveda stalno posodablja tako da bodo tudi rezultati vedno boljši...

In so trenutno na 2 mestu SLO-TECHA!!

Mislim, da so taprava trgovina za OVERCLOCKERJE!!!

LP

MEDENA ::

kr solidna cena...USA 90$....oni dobijo 150$ LOL

Edi999 ::

MEDENA!!

Tej pa ga naroči, pa neboš mel garancije, v primeru, da jo boš mel pa boš mel tudi ZELO DOSTI stroškov!!

Tukaj pa ga dobiš z 1 letno garancijo!!:D >:D

Pa še osebje je FULL prijazno, vsaj kaj se tiče MB!!8-)

LP

Fizikalko ::

Evo, prvi REPORT! Kupil proc, ki ga je zrightal Ozzy (THX :D ). Rezultati z zračnim hlajenjem ThRight 900A:
2200 MHz pri 1.45V (!!!) -- 39 (idle)/ 45 (full load)
2400 MHz (200*12) pri 1.55 V --- 46 / 50
2500 MHz pri 1.7 V --- 52/54

Več nisem pretiraval, z vodnim gre pa najbrž še za kakih 200 MHz gor.

Torej, proc je ultimativen.8-)

lambda ::

MEDENA:

a so že na poti (proci od mene, tebe pa ozzy-ja namreč)?

MEDENA ::

nUBES: kakor sem rekel ne morem jih rihtat neomejeno...človeka jaz poznam samo online

naorčil sem 2x 2400+mobile...1 je zame...če se ne bo dober navijal ga odstopim....

sorry morda če bo šlo normalno naročim tipo do 5 kosov....samo ni garancije...pa denar 50% vnaprej :)

Fizikalko kater mobilc to ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MEDENA ()

Fizikalko ::

Barton 2500+ Mobile. Aja, vse temperature so na najnižjih obratih (1400 obr./min) ventilatorja (neslišno).

lambda ::

Aja, naročil si dva ... enega zase, enaga pa za koga? Midva sva prek mejla govorila. Zdaj me zanima samo pri čem sem (ali si mi ga naročil ali ne, ker če ne ga bom sam od kje drugje dobil, ker bi itaq kolega še rabil enega).
Vem, da bilo dobro tole preko ZS, ampak moderatorji - forgive me:D

ronaldo ::

edi999 se na e-misiji majo ceneje kot pri vas...tak btw..

v ameriki se dobijo teli procesorji za 18000 se posebej ker so pred 2 dnevi cene padle za mobilne bartone... pri nas pa za skor dvakrat drazje...raje kupim v usa 2 komada kot tle 1 enega..pa ce en crkne mam se 1-ga na rezervi...ceprav vem da ne bo crknu..ker ne bi tolko navijal ...
pa sam sploh vec ne vidim smisla kupovat kaksno racunalnisko komponento v sloveniji ce se drugod dobi tudi do 30% cenejse...slovenija je revna drzava (place so tolko manjse proti drugim drzavam) denarja pa ne mislim metat. za teh bogih 100000 ki delam se mi ne splaca dat 30000 vec za nov pc kot ce ga kupim drugje. pa to verjetno velja tudi za druge, ce pa seveda bodo slovenski trgovci znizali ceno na eno dostojno raven recimo da bo cena kot drugje v eu. pol bom seveda tle kupoval, tako pa res ne vidim smisla metat tezko prisluzen denar.

(v usa mam neko teto, ceprav me jo je sram klicat sam zarad tega lol) hmm

kixs ::

Sem kupil Athon-M Barton 2500+ za 25.000 SIT. Navija se zelo lepo.

Trenutno tece na: 185x12.5 = 2312,5 MHz pri 1.7V

Ceprav imam PC3200 rame, ne delujejo stabilno na 200MHz tudi pri najslabsih tajmingih ( bo potrebna reklamacija ).

Problem se je pojavil tudi pri moji Epox mamaplati, ker noce potegnit mnozilnik nad 12.5 , torej sm obtical na tej frekvenci :(. Sicer pa se je lepo dvignila na 200x12.5 = 2500MHz , sam zaradi rama PRIME95 takoj javi napako.

Zdej sm nasel en programcek - CPUMSR , za softversko vecanje mnozilnika, bom zvecer videl kako se obnese :)

LP

MEDENA ::

ja katero epox mamoplata pa imaš ?

OZZY ::

kix---A mgoče furaš dual channel varjanto z rami. Ker če je tako je lahko to problem, ker se rama ne ujameta. Sploh je tukaj včasih problem, ker dualchannel dela bolj agresivno in ni rečeno, da bo ram tako delal brez problema, če ni bil za to delan. Jaz sem mel tud z twinmosi v DC probleme, ker ni delal kot bi moral. Naprimer od samsunga pa so delal BP...tko da..
Če je tako probaj dat tko da ni dual channel aktiviran....
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

kixs ::

MEDENA: imam EPoX 8RDAI ( vendar je ta problem pri vseh EPoXih in vecini ostalih. Zagotovo pa deluje vec kot 12.5 pri Abit NF7 in Asus Nforce2 Deluxe )

OZZY: ne, trenutno gonim na "SINGLE channel", imam samo 1x512 notr.

Sm kupil nekje januarja mama plato( 17K ) in ram ( 18K ) skupaj. Da ram ne dela na vec kot 182Mhz stabilno sem ze takrat opazil, ampak sem meu navitga TB-A na 182x10, pa mi ni bilo panike. Zdej bi pa rad meu 200x12.5, vsaj maximalno kolikor gre mnozilnik na plati.

Bom pa probal tisti programcek, ko pridem domov, pa da nastimam nekje 182x13.5. Vec ne bom, ker imam navaden ventilatocek gor :D Bi pa dosti raje meu na 200x12.5 ;) Bom poklical na Mlacom, da mi povejo kako je z reklamacijo.

Potem pa res nabavim se 1x512, da dobim se mal SpeedUp-a na "Dual Channel"[ :D]

LP

Dr_M ::

kixs97: na nf2 se ne da programsko spreminjat mnozilnikov.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

njok ::

Z mobilci se IIRC da.

Dr_M ::

jao...MOBILCI NISO ZAKLENJENI!!! get it??
in ne, ne da se programsko spreminjat....samo v biosu.



The software of the changing multiplier

Although the Multiplier is unchangeable in the approach from hardware, it is possible to change it by software after startup. The software equipped with the function is as follows.
CPUHeat & CPUMSR CPUMSR
Crystal Dew World CrystalCPUID

Required specification
It is required that L5 [2] bridge should be closed. It is the same as mobile CPU exactly.
Following one of chip sets should be used for the motherboard.

* VIA : We have succeeded with the product shipped after KT266A.
* SiS : We have succeeded in SiS735, SiS740, and SiS748.
* ALi : We are not testing. Probably it can do.
* ATI : It has succeeded in RADEON 320.
* AMD : We are testing now.It seems that it is possible.

* nVidia : There is no success report.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

njok ::

Vem da niso zaklenjeni, samo njegova plata ima omejitev pri 12,5x. Nisem pa vedel da tole z nf2 ne deluje.

Dr_M ::

en uporaben link...VSE KAR MORATE VEDETI O AMD PROCESORJIH.
ce si s tem ne znate pomagat, racunalnik ni za vas.:\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Boki_ ::

@kixs Kje si kupu proc?
I'm back

Alexius Heristalski ::

Jaz sem šel na e-misijo in piše: Athlon XP 2500+ 333 mobile --> 22.680 sit. Je to res ali jaz slabo vidim? Je z ddv ali brez (nisem našel podatka)?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baza AMD-jevih steppingov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
20342860 (15644) peter_ki
»

Barton-M (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Navijanje
61132033 (15638) K0K0
»

AMD Barton 2500+ Mobile (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
524317 (3265) _Anarhist_
»

Navijanje barton 2500 problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
814284 (3310) s5cougar
»

Kwa je bolše: AMD 1700+ & 2500+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
534168 (3169) Mulh

Več podobnih tem