» »

Miška Logitech MX510 ali 512 DDR rama ali grafična

Miška Logitech MX510 ali 512 DDR rama ali grafična

keko ::

Pozdravljeni!

Imam sledečo konfiguracijo rač.:

Abit NF7-S,
Barton 2500+,
512DDR(400),
Geforce 4 MX 420,
Miško Logitec za 3k....zelo neprecizna ,....

Torej prešparal sem gli za glih 20K, morda se kaksne 5k si bom preskrbel.
Zdej ne vem kaj bi bilo boljše kupit , da bi mi ustrezalo za igrice ali miška ali grafična ali rami.
Z rami bi mi rač letel ter nekatere igre bi lahko fural na High(sem že mel 1GB rama ter battlfield fural na high in mi je delalo gladko.
Pri igranju me tudi zelo moti miška ker je zelo neprecizna.
V bistvu bi imel rad to in drugo.

Prosim dejte mi pomagati kaj naj kupim.

LP

Dr_M ::

kup tist, kar najbolj rabis...rama mas zadost, graficna...ksno rablen gf ti4200, ker druzga pametnga za tak dnar ne bos dubu...
lohk pa tut misko.:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Sami ::

Na tvojem mestu bi kupil grafično ali pa rame. Nikol pa nebi kupil miško Logitech MX510 in dal zanjo toliko denarja kot npr. za dobro grafično, tvoja miška je čist ql, vsaj če je optična, če pa ni pa kupi Logitech optical mouse za 3k.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Dr_M ::

ravno pri poceni opticnih miskah je problem...
edine dobre miske za igrat za mal dnarja so logitechove MX....ostalo je crap, ce pa je ze dobr, je drazje.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ČIP 008 ::

Ja ozko grlo pri tebi je če računalnik uporabljaš za igre grafična. Tako kot Dr_M,ti tudi jaz priporočam nakup GF4200Ti8xAGP. Glede miške,pa zelo hvalijo Logitech MX500,510,700 in 900,sam pa sem si kupil Genius Wireless Optical Pro.Miška je optična, brezžična,polnilec,4 baterije in za 7900sit sem z njo zelo zadovoljen.LP

Tilen ::

jaz mam pa en problem glede miske in sicer imam ze kr staro LG opticno misko (3 leta) mislim da je bla takrat ene 6k in se mi zdaj zdi kot da (ne morm se drugac izrazit) cigl vozim po mizi ;(( Imam namrec obcutek da je miska zelo zelo tezka. V cem je problem? Podloga al samA miš? Prej nisem sploh opazo, zadnjic ko sm pri mami v sluzbi nekaj delal na racunalu sem videl da jaz doma v bistvu vozim po mizi kos opeke.>:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

SuperStipe ::

MX310 je cenejsa in prav tako zelo dobra miska oz. graficna kartica, RAM se ti ne bo poznal bistveno.

Zheegec ::

Miška se res pozna, sem imel staro Logitech B96 ali nekaj takega (tisto optično sranje), sedaj pa lahko povem da XM510 rula :D
Anyway, MX510 te pride 11K, potem pa lahko mogoče prodaš svojo staro GF 4 MX in probaš najti nekje rabljen GF 4 TI4200.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

jurcy ::

se strinjam za alien-om, pomoje je miška pri igranju zelo važen del opreme(se mi zdi da ljudje vedno šparajo tam kjer ne bi bilo potrebno>:D )- tako da kupi mx510(sam jo imam, zares dobra miš) in prodaj svojo staro gf4mx in kupi ti4200 ali prišparaj denar in počakaj na nove generacije ki prihajajo-mislim grafičnih kartic:D

keko ::

Odločil sem se,da bom prvo nabavil misko logitec MX510 nato, ko bom prešparal nekaj denarja si kupil malo boljšo grafično kartico ter ram.

Zdej me še zanima, če so že te miške na slovenskih policah.

LP

Dr_M ::

uf...ze dolg :)
drugac pa, dobra odlocitev :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Sami ::

Imam Logitech optical mouse za 4,5k pred 1,5 letom in morm rečt, da sem z njo bolj zadovoljen kot z MX310, ki sem jo probal pri frendu, pa še zelo lahka je.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

TribesMan ::

Jap osnovne optične miške so crap... MX500, ki sem jo sam imel čast sprobat, me ne precej razočarala, saj je bila med desetimi miškami na testu edina, ki ni delovala na beli podlagi... kar je milorečeno kriminal glede na ceno tega mišaka. No mogoče je 510-ka kej boljša v tem pogledu... Zelo dobra miška (predvsem ergonomsko in tudi natančna) je Microsoft IntelliMouse Explorer... definitivno ima boljšo obliko od MX510, je pa res, da je kolešček precej neuporaben če si ljubitelj 3D streljačin, ker nima stopenj in se zvezno vrti, drugače pa je ta kolešček v windowsih, ko se ga navadiš precej boljši od "standardnega"... Vredno premisliti. Obstaja tudi brezžična verzija, ki stane 13kSIT...

No eniwej, v vsakem primeru se ti ne splača dokupovat RAMa, ker ne bo bistvene razlike, bolj pametno je investirat v kakšno grafično kartico... recimo Ti4200, kot so že predlagali, ali pa R9500, ki ga prodajajo v JAEu za dobrih 25kSIT... vredno premisliti...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Nacek ::

Če hočeš igrat igre, potem najprej zamenjaj grafično, potem pa šele miško. Najbolje bi bilo, če našparaš še dobrih 20k in si nabaviš R9600xt in šele potem mxa 510. Tudi moj mx700 ne deluje na beli podlagi. Pa imaš belo podlago?

Zheegec ::

Sem takoj sprobal, in MX510 lepo deluje na beli podlagi (list papirja :D ).
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

PrimozR ::

BJ58 (logitech) dela na beli podlagi:D

keko ::

Jah, zdej sem že naročil miško in naj bi prišla jutri.

Naslednji nakup je pa zagotovo grafična nato pa rami.

Zahvalujem se vam za pomoč!

LP

Lith ::

@ P|P|: men tut :D :D :D čist enaka oznaka BJ58



KEKO:
definitivno si kupi grafično k., pa potem miško , za RAM pa res ne bo take sile, ker boš več pridobil z novo grafično (á la Gf TI4200 ki jih tle po forumu prodajajo za 16k SIT)

PrimozR ::

Sam jest mam belo mš.

keko ::

Danes sem jo dobil na dom.

Moram priznati, da je prava clasa.

jest10 ::

Lith:
Tudi jaz imam isto miš. Za svoj denar je super stvarca in teh 800dpi je dovolj za vsakega povprečnega uporabnika.

PrimozR ::

Sploh če ne sšpilaš prvoosebnih špilov ampk maš volan (seveda made by Logitech>:D ) za dirkačine:D

jest10 ::

Ah tudi pri prvoosebnih špilih nimam nobenih problemou. Je dovolj natančna.
Kar pa za prejšnjo(dobiu sem jo zastonj) no name 300dpi ne morem reči:D :D To je bilo grozno

Flamer ::

Jazst ne kupim ot Geniusa prav nič več!:|

PrimozR ::

???????????????:\

glinik ::

Zame je tudi Genius pogorel, sem imel miško (optično), zdaj imam Logitechovo, tudi optično za 3-4k. Tukaj ni primerjave.

Logitech je zakon!

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen računalnik imate pa vi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18716341 (8380) Vlad Tepeš
»

Nov članek: Test mišk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
10811733 (9713) Xplicit
»

Logitech MX 518

Oddelek: Novice / Ostale najave
395312 (3836) Fury
»

katera miška

Oddelek: Kaj kupiti
191434 (1172) nodes
»

Katero miško naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
535029 (4126) Dr_M

Več podobnih tem