» »

GTR

GTR

1
2
3 4

PrimozR ::

Najdu.. Črka L

skyline ::

eee, pipi, super si...>:D

Thanatos ::

skyline: najboljsi vozniki v LFSju in drugih simulacijah vozijo z eno na gasu in z drugo na bremzi. jasno pa da ce si normalen voznik da je boljsi filing vozit samo z desno.

kilergas ::

P|P|: ce bi mal vec bral, bi lohk prebral, da je blo ze napisano kako se sklopi speed limiter.

PrimozR ::

Ah, LFS še zmer owna. Pa drifta se tok lepo tm. Brings tears to my eyes.
:)
Gre kdo LFS po netu??

skyline ::

pipi, prever zasebna sporocila...

jRk0 ::

ja z eno na gasi pa eno na bremzi pa se vozi zato, ker mors vcasih oboje pritisnit, kar je z eno nogo tezje, ker mores uporabljat tehniko peta-prsti :) (na sreco vas vecina nima kuplunge) :)
You fuck up once, you loose two teeth.

mare87 ::

Jaz na pedalih samo gas tiščim :D, z drugo nogo pa držim podstavek. Drugače pa je špil res ql, grafiak dobra, fizika 1A. zvok,... skratka za Press Demo, ki ni dokončan fenomenalen špil!

royal ::

Od kot ti cas 2:20.000..ce sem jest vozo na pune pa ne pridem pod 2:29.300. tolk razlike ne more bit pa ce se na buc..postajis..lp:D :D

AlesZ ::

Jaz sem si dal danes zjutraj volan gor in sem v prvo peljal 2.18.3 potem pa mi je ratalo celo 2.14.972

skyline ::

jrko, men je peta-prsti (heel-toe) zakon delat! odkar sm gledou eno japonsko risanko Initial D, mi je to najbl zakon!

Uros!no ::

Hm.. a kdo ve kje si nastaviš na "auto" prestavljanje.. oz če je sploh ta možnost? :\

Freelancer ::

Js res nevem zakaj je tko tezko pregledat menije.

Uros!no ::

Hvala, verjetno mi to ne bi padlo na pamet brez tvoje pomoci. Naravnost genialno!

TomyPain ::

No, sej 2:13:750 tud ni tako slabo :P (z volanom, se razume). Če se pa najde fanatik ki gre pod 2:10:00, naj pa pove :D :D

kilergas ::

2:12:150 ,...:P da se pa tud pod 10 it,.sm nekje mal zajebal pa bi sel sigurno pod 10.Igram pa NE z volanom,Da z jojstickom :)

mich ::

sm dol potegnu demo pa me pri inštalaciji sprašuje po geslu????????????

http://www.bhmotorsports.com iz tle sm pa potegnu

mich ::

OK. najdu

kilergas ::

olaaa, sedaj mi je ratalo prist na 2:08::D :D ,.avtko dobesedno frli skoz ovinke :)

frenk ::

dejte mi povedat kako se tanka:8)

Thanatos ::

skyline: pol si pa zihr tako hitr ko takumi cez ovinke z hachi rokujem kajne:D

v RL je slednja tehnika v uporabna v spilih pa samo bs ampak to je samo moje mnenje.

skyline ::

Thanatos: ja itak da sm tko hitr...>:D
sam v LFS se heel-toe da bols uporabljat. tm mas manual clutch, pa nastimas da mas za clutch en gumbek, pol pa gumbek stisnes pa vrum vrum...:D

frenk ::

dejte tisti k mate čas okol 2.10 uploadat kakšen replay...men z default nastavitvam znese samo 2.18.1...mogoče bi lahko pršu do 2.15, ampak pod 2.10 pa skor sigurn ne:D

...še zmer ne vem kako se tanka:\

frenk ::

evo ratal mi je 2.18.0...grem se tuširat pa še mal dirkat:D

kilergas ::

itak da se da pod 2.10 prist,.sam sm prsuz do 2.08.347 pa se se da zbit cas dol.Sam cegu na gas pa vse ovinke krajsat pol pa se pride do solidnih rezultatov.

frenk ::

a maš mogoče shranjen reply?

...jest učasih tolk sekam da mam neveljaven krog:D

...a maš mogoče kej nastavitve avta spremenjene?

Boki_ ::

Zdej n vem al sm jst neumn al kaj. Avto mi sploh nepotegne več kot 78 mp/h. Kaj miram kaj naštimat, al kaj? Kr sm gledu, pa nism nič dubu.
I'm back

PrimozR ::

L prtisn

ONYXman ::

K zlowdam Demo bo smodilo! >:D

frenk ::

evo zdej mam rekord 2.17.5...kolk mate rekord tisti, k mate default nastavitve, in vsa pomagala izklopljena?...jest mam samo damage off:8)

frenk ::

2.17.1...sej počas bom pa mogoče pršu na 2.10.0:D

...vse ovinke sekam kolkr se da, če jih pa več mam pa neveljaven krog:\...se bom jutr poigral še z nastavitvami...kakšno sekundo bi mogl zbit:)

skyline ::

no ja, jest sm zdej v glavnem spilou LFS (postal sm tut clan teama Sideways Crew:P) , ampak dons me je ful prjel da bi su spet mal GTR nabijat...
grem zdej probat pridt pod 2:15:D

frenk ::

evo zdej sm še mal znižal 2.16.5

skyline:kva pa je to za ena ekipa(Sideways Crew)?...nism se nč kej preveč z LFS ukvarjal pa ne vem:8)...odkar mam GTR sm na LFS čist pozabu...tale mašinca v GTR je velik hitrejša kot tist turbo v demo LFS...pa poročaj ko boš mel nov rekord:)...a maš default nastavitve al maš že kej potweakano?

PrimozR ::

Sj teamov je velik v LFS-ju. Pač ga je en vidu k je driftu, pa ga je prašu če hoče joinat. Drgač je pa turbač the best avto, sam k prog nimaš ti je mal problem.

frenk ::

ah proga je dost ena, ker rabš res velik vadbe da jo izpilš

...zdele mam rekord 2.15.5 ampak dvomm da bom pršu na 2.8.x...dejte mi povedat kako vm to uspe, ker jest nimam POJMA:D:8)

...nč vaja dela mojstra...grem naprej:))

skyline ::

dj pipi tih bod. sploh ni blo tko. mel so nabor, kandidati so driftal, oni so pa gledal pa komentiral kdo je dobr pa kdo ne...pa sm jest prsu na vrsto, oddriftou svoje, pa so bli vsi navduseni:D pa so me vprasal, ce se zelim prdruzit teamu. in to j blo to. se skin so mi naredili... :D

aja frenk, setup sem dobu z www.bhmotorsports.com (best racing game stran!!!), ampak sm ga pol se sam mal ustimou.

lp miha

p.s.: ene 5 krogov sm odpelu pa pod 2:20 ne morem. sm prevec navajen na LFS. dveh spilov naenkrat pac ne mores obvladat...

frenk ::

2.14.3...no ja zgleda da bom le prlezu mal niži:D

...folk dejte mal vozt, da vidm kje sploh sm:)

PrimozR ::

Prov zanalš bom dol potegnu :D

Pa sj ni važn kuko si not pršu, glavn da si not.
Zj mi je GTR 2002 gut ratov spet8-)

frenk ::

2.13.6

frenk ::

kilergas:no če je pa tist čas, za katerega trdiš da je, res tvoj si pa prvak... tukej je rekord 2.8.36:)

frenk ::

damn, zdele sm opazu da sm mel še mal pomoči vklopljene;(

PrimozR ::

Tale špol je pa kr gut.

Sam k enkat furam, loh vn pridem samo z Alt+Ctrl+Del.;((

kilergas ::

Frenk:tist cas ki sm ga napisal je moj,mam tud screenshoot,da se pa tud do 2:7 prist z mal vec truda.

njok ::

Hehe, pred kratkim sem ugotovil, da gre tut na tipkovnico. :)

Trenutno sem pri 2.14.2.



Od tukaj naprej nisem mogel prevoziti niti najkrajse ravnine. :D

PrimozR ::

WTF?? Zadi skor 400°???????

TomyPain ::

2:03:216 ma se da tud mn :P :P :P

Tattoo- ::

2:03:216 ma se da tud mn

Misliš 2:13:xxx ?!? 8-)
Racing is in my blood - Ayrton Senna

TomyPain ::

ne ne, točno to kar piše :D

Tattoo- ::

Brez vseh pomoči? Nemogoče...
Racing is in my blood - Ayrton Senna

frenk ::

TomyPain: a ti sploh veš kje se pomoč izklop:D
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Live for Speed (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
746434 (3550) __Devil__
»

GTR2

Oddelek: Igre
402710 (1501) Blinder
»

gtr2 slovenija

Oddelek: Igre
322506 (1637) mmmato
»

simulacija vožnje avta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10013939 (11313) Loki
»

rFactor

Oddelek: Igre
472760 (1995) PrimozR

Več podobnih tem