» »

"Podvigi"

"Podvigi"

Tomi ::

Vsi imamo svoje dneve, ko smo bolj ali manj zlobni, ali pa je treba malo uporabiti svoje možgane ( laži ), da se izkopljete.
Torej, kakšne se kaj vaše izkušnje z neumnostni ali potegavščinami?
Ok, dve moji:
Pred nekaj leti, ko sem že igral Magic, sem enega modela pošteno "nategnil". Za en uncommon ( beden ), sem dobil tri rare, škatlo ovitkov in še 3000:D.
Zadnjič me je pa sosed razjezil, ker naj pri prespal pri meni, ker sem slučajno bil v Ljubljani za vikend, on pa na Magicu na Viču. In potem me kliče malo pred deseto zvečer, naj ga pridem iskat, ker ne ve, kam naj gre. In potem mu povem, kje naj pride do FMF, če ne do Tržaške. In grem tja ( stanovanje imam blizu Viktorja ), malega nikjer. In ga kličem, in on je bil na Koprski ( predzadnja postaja enke ), zaradi česa sem moral iti peš do tja, par postaj enke.. In mali mi reče, da ni hotel tja, ker se mu je zdela ona postaja bliže, pa da ga moge bolijo.. No, potem sem ga peljal lepo okrog po Rožni, mu na začetku rekel, da ni si eno križišče zapomni, in potem mu ga čez 20 minut, ko sva prišla so stanovanja pokazal.. No, naslednji dan sem izvedel, da pa sploh ni bilo potrebe, da je ostal na tekmovanju, ker je bil predzadnji ;((
metrodusa.blogspot.com
  • spremenil: Tomi ()

Sergio ::

Eh... Jaz ne lažem... Razen v šoli, kjer si s potegavščinami zvišujem ocene :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

abcde7 ::

Tomi ti maš pa nesrečo...
Drugače se pa jest skor nkol ne lažem, razen, ko se grem nagradne igre prek neta, dam napačno ime in email!

Koci ::

Eto moja je pa taka. Enkrat je od enga mojega kolega, pa tudi moj kolega, ki je še v srednji pisal nek test iz slovenščine al česa, in je mene kolega nagovoril (ok obljubil mi je sončne špegle) naj pokličem v šolo in rečem, da je v šoli nastavljena bomba,da unmu ne bo treba poista testa. No jaz sem pol šel res točno ob določeni uri v govorilnico in tisti , ki se je oglasila na telefon na šoli zmomljal nekaj takga: Pomagajte, pomagajte, moj sin je doma ukradel bombo in grozi, da jo v šoli raztrellil, prosim ustavite ga... In poklopil . He, he pol baje šole niso spraznili, sam med kontrolno so se sprehajali policaji po razredu, zaradi česar so se pol zgovarjali,d a s eniso mogli zbrati in je bila potem razvekljavljena. Ok priznam to ni blo glih preveč lepo, štos je pa le bil. Aja une špeegle pa mi je kolega dolžen še sedaj.

LPP ::

Joj, jaz sem pa za 1. april dvema sošolcema (ki sta slučajno tudi na Slo-Techu) nakazal, da bi morda utegnil imeti tumor v glavi...
Uboga reveža (ali vsaj eden od njiju) sploh nista mogla zaspati, pa še vedno nista 100 % prepričana, če je bila tisto res prvoaprilska potegavščina.
Še enkrat se vama opravičujem, S. in M.!
Ljubljanski potniški promet

SkIDiver ::

Definitivno jih najbolj uporablam v šoli. Drgač sm pa enkrat potegnu eno stranko od fotra. Je klicala zvečer domov pa se oglasm. Prav ženska če lahko dobi fotra na telefon. Sm reku da to pa ni problem. Jz lepo slušalko odmaknem stran pa se na vs glas zaderem. Oooooooooooooooččččč pejd z bane vn maš telefon. Hitr dam slušalko nazaj k ušesu pa slišm: ne ne ga klicat, bom kasnej poklicala, joj kaj pa zdej, bo jezen, jžšna. Ženska je bla čist panična kaj bo. No kmal za tist pride pa fotr iz dnevne kjer je lepo gledu TV. Ženska je bla tok panična da se mu jnajprej ene parkrat opravičla preden je fotr sploh povedu, da se je sin zjbavu. Ne prašat kaj je fotr pol naredu.

luni ::

Hm ali jaz imam tako slab spomin, ali pa tako malo/dosti lazem, ampak se ne spomnim niti ene omembe vredne zadeve. No ja :\
Artificial Intelligentia

Elemen_T ::

Ob določenih situacijah se moraš zlagat. Ampak to ne sme prit v navado.
Od predlanskega leta v bitvu sploh ne morem več lagat...laž gre vedno težko iz ust

kuzifix ::

Jz tud ne morm lagat .. Se pa dost zajebavam.
Najhuj je, ce grem kam dle z avtom, pa pol pac domu poklicem da sm prsu. Pa tko enkrat klicem, pa prasam mamo: Ti, dej mi povej cifro od AMZS, da pridejo po avto ... Al pa "Kolk ma ze klinicn center cifro?" ... Najbrz veste kaj sledi >:D . Drgac sm pa nekoc poskusu lagat, sam nism bas dobr u tem ... Baje da se mi u oceh vid. Pa se slabo vest mas pol.
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

Lunik ::

hm. ena taka stvar je bla, ko sm eno leto nazaj prodal enmu sošolcu p133, 16mb rama, 15' ekran za 70k:D
Zadnič sem med poukom pisal kontrolno od mate ker sem ob rednem roku manjkal, pa je bla notr snov ki je še nkol nisem videl. Pa prašam enga sošolca ki sedi za menoj kva d fak je to? (x×y<0) Un pa praša prfoxo: "gospa profesor, kako bi se pa tole na rešilo? x×y<0" pa reče prfoxa: "jah tole je sicer snov za drugi letnik, samo bi jo že zdaj lohk znali. drugače se pa reši takole..." pa nariše na tablo.:D jest sem seveda veselo samo splonkal s table... Pisal sem 4.

drugače pa dostikrat zafrkavam prfoxe v glavo, na ta način da oni tega ne opazijo in mislijo, da sem resen...:D ampak to ni lepo.

Tomi ::

Pa še posledica pohodniške zgodbe.
No, potem je mali šel naslednji dan domov, in starši so ugotovili, da je bil slab in brez razloga ostal v Ljubljani, in posledice so bile, da do konca šolskega leta ne sme igrati Magica in prav tako nima dostopa do računalnika, razen za resno delo. Pa še eno pridigo je imel. Tako da se ne izplača goljufati, razen če si res prepričan, da ti bo uspelo. Heheh, Roglju ni>:D
metrodusa.blogspot.com

Lunik ::

Hja tako nekako. jest sploh ne maram plonkat, ker ne znam. nazadnje sm plonkal pri glasbi (:8)) pa mi je nekej težila kam skoz gledam, tko da sem raje nehal. treba je znat golfat...

Freak ::

j3st: Lahko trikrat ugibam kdo je bil ta sošolec!:D

Lunik ::

pravzaprav enkrat: šubic :D

3LeR. ::

poznam en razredni podvig:
pisal smo bajlo (u ibr beda) in rezultati testa so bili porazni. Sam fora je bla da so ble vse kontre v parih (razen 4 od 24 folka k nas je pisal). Točno isto št pik , iste napake , ... Prfoksi ni blo nč jasn :D
Drgač mi je pa dons zutri uspela ena "debela". Sošolc mi je posodu ta novo siddharto de si jo prekopiram. Jst mu jo prnesem nazaj (provzaprov sem dal namerno kopijo v originalen ovitek). Mudelu z žalostnim glasom povem de se je pač zgodila ena nesreča ampak saj kopijo sem m naredu. On pa tko sred hodnika začne vpit pa neki vame se zaganjat, češ da me bo stoukuTM. Jst se v histeričnem smehu zvalim do torbe in mu pač pokažem CD. Povem vam tip je bil čist bled v faco. Totalno mu je ven vrgl :D:D:D:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vegova (LJ) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Šola
30141071 (1274) WizzardOfOZ
»

Plonkanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7522576 (10114) Grizzly
»

Največje bedarije ali smešni dogodki ki ste jih kdajkoli videli ali doživeli (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9114320 (9793) Unknown_001
»

Bedarije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
575035 (3676) milica
»

prepis :]

Oddelek: Šola
182368 (1987) Ziga Dolhar

Več podobnih tem