» »

Koolosej!

Koolosej!

1
2
»

Shadowman-x ::

Sem bil 17.05 v Koloseju in gledal Mumijo-II. Film-dober, ambient-dober, OZVOČENJE-KATASTROFA!!!
V dvorani je bilo ozvočenje narejeno tako glasno, da si je večina obiskovalcev zastiskala ušesa. Vse kar je lepo in prav, ampak to je bilo pa več kot preveč.
Da pa je Kolosej še v začetnih težavah, se je videlo tudi, ko sem iskal knjigo pritožb ter želel opozoriti na omenjen problem, pa so me pošiljali od enega do drugega. Pri tem sem videl tudi nekaj drugih nezadovoljnih strank.

Ampak, ko bo zadeva začela delovati kot mora, bo pa to mega!

OrlyTM ::

Shadowman-x .... saj to je ravno poanta sistema dolby digital oz. THX ... zadeva more bit naglas in se dobro slišat, to ozvočenje vsaj v dvorani 6. kjer sem bil jaz, tudi odlično predstavi. Tako da ... Kolosej ODLIČNO !

Kar pa se tiče nezadovoljnih nekaterih ... če čete met mir in tišino ob gledanju filma, obiščite videoteko in se posedite v svoj lasten naslanjač pri sebi doma. Če pa želite uživat v KINU, pa vzemite v zakup mladce in mladenke, ki se zabavajo na drugačen način kot vi.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

ahac ::

Men se je pa zdel, da ni blo dost naglas. To je blo 18ega v dvorani 6. Mogoče so pa upoštevali Shadowmanove pritižbe. 8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Jeronimo ::

Toplo vam priporočam da preberete tale Članek, ki govori o slovenski mentaliteti, odpiranju in zapiranju kinodvoran in podobne stvari.
Zadevo so spesnili na Megaklik-u.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

kuzifix ::

Is there anything else we should add?? :D
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

Elemen_T ::

Shadowman-x: Meni se je Mumija II zdela veliko večja katastrofa kot glasnost zvoka ki pa se mi btw zdi odlična - ne preglasna ne pretiha, kvaliteta pa na višku. Ta film je pa cela Amerika.

roro ::

Jeronimo, hvala za povezavo. Potrošniški idioti - besedna zveza na mestu.

Jeronimo ::

Roro: Ja v točno to nas želijo spremeniti. Veliki centri organizirajo zabave in proslave za praznike. In kam ljudje rinejo potem, namesto da bi sli v gledališče ali podobne kulturne ustanove? Ljudje rinejo v nakupovalna središča. Da človeka vse mine.

KUPI, KUPI, KUPI, KUPI........ - se vam mogoče zdi znano?
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

OrlyTM ::

Mnogo dejstev drži, celoten tekst je pa svetovna bedarija ... nerganje kar tjavendan. Madoniš kak bavbav je ta kolosej, zdej se bomo pa vsi poneumili, če bomo zahajali v enega najsodobnejših, najbolje opremljenih in ne predragih multikinov !

bruh ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Thomas ::

Paranoja. Poneumljala naj bi nas televizija, še prej radio, potem moderna umetnost, multikino, kokakola, poleti na Luno ...

Mi pa zmeraj bolj pametni. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

`DoC ::

Vsak posameznik se v primeru, ko gre za ogled filma v tem ali onem objektu, izbiro knjige itd. odloči na osnovi lastnih mnenj in predispozicij ter teženj. Kasneje pridobi izkušnje, ki mu morda "skenslajo" začetni eforizem nad neko stvarjo in se tako spametuje, da ne dela ali izvaja več stvar, za katero je sprva mislil oz čutil da je ta "tista". Odločitev je na vas, jst zase vem.8-)
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Nemelk ::

a poveš za kaj si se odločil?;)
Nemelk ™

OrlyTM ::

Dark-Frodo .... tvoj podpis mi je padel v oči :)

Event Horizont or something :)))

hudo

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bomo imeli v Sloveniji kvalitetnejše kino dvorane? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8522297 (18199) Engineer_
»

Nova anketa: kolikorat ste bili letos v kinu

Oddelek: Novice / Ankete
394475 (2957) zee
»

Ljubitelji kina za blokiranje mobilnih telefonov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
606604 (5218) CaqKa

Več podobnih tem