» »

Thief 3: Deadly Shadows

Thief 3: Deadly Shadows

Freelancer ::

Ima ze kdo to zadevo? Mnenja?

Xplicit ::

ce zivis v ameriki ja, ce si v evropi beri tole:

THIEF: DEADLY SHADOWS - JUNE 11TH 2004

drugac je pa baje demo ze zuni:

Eidos Interactive has released the demo for ION Storm's stealth/action game Thief: Deadly Shadows. This demo features a tutorial and the first mission of the game.

Zheegec ::

Demo je na .torrent DEMO
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

drgre ::

Jst jo igram že dva dni.:)

Thanatos ::

v dveh dneh pa se nisi dema obrnu :D

Gandalfar ::

Zdej ali bo to diskusija o igri, ker hvaljenje o tem kaksno verzijo dema imate nima smisla. Ce je debata sla skozi pri vseh ostalih igrah gre lahko tudi pri tej.

Sami se odlocite.

Fury ::

Graficno se vid, da so lene prasica ratal ion storm. Pol textur je istih v DX: IW in deadly shadows. Cel filing vzdusja je blazno podoben, pa ceprav je spil stoletja narazen... igralnost bom pa se komentiru :)

Freelancer ::

Bols, da ne zacnemo o grafiki v DX:IW, ki je tako zelo "napredovala" od alphe in "ogromnih" levelih, ki jih tam najdemo.
T3 imam demo, ampak trenuntno nimam casa, da bi karkoli sprobaval. Tko da, porocite, ko boste sprobal :).

Poldy ::

Meni se zdi, da se igra glede na grafiko ful zatika. Sem videl druge igre s precej boljšo grafiko in tudi bolje tečejo. Vse skupaj (grafično) me malo spominja na deus ex2. Drugače pa je igralnost kar redu.

Sydk ::

Ja igra je cool, ceprav se mi zdi da mi bo kmal postala monotona, we,ll see:)) Je pa totalno grafično neoptimizirana...
na amd 2400+@2260Mhz + Radeon 9800 tudi @ igra na 1280x1024 brez AA in AF ne dela ne vem kako uživantsko gladko, dela mi nekako tako kot farcry, in farcry ima neprimerno boljso grafiko>:D ampak zato pa zvok v igri kot vedno UBIJA grem spilat :>

Mamaplata ::

Katero grafo moraš imet da to potegne ,mam Geforce 2 32MB.Prav da morm imet grafo s pixel shader 1.1 al neki tazga.;(

Freelancer ::

DX8 grafo pomoje. Da se tud spilat tud z emulacijo ampak je polzje, afaik. Tale super "optimizacija" se zgleda vlece iz DX2 :D.
Kaksna se vam zdi storija, vzdusje, etc.?

Mamaplata ::

A pol z mojo ni šans?

Highlag ::

Tako kot pri DeuseEx 2 - ne.

Žal in tudi ne pričakuj kakšnega popravka na to temo z strani izdelovalca.
Never trust a computer you can't throw out a window

NewLife ::

Tako kot pri DeuseEx 2 - ne.

Žal in tudi ne pričakuj kakšnega popravka na to temo z strani izdelovalca.
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Ne govori neumnosti. Patch bo (www.thiefgame.com -- preberi si forum).

Kar se tiče igre je to edini špil, ki ga igram. Moja mašina je 'prešvoh', da bi zmogla tole zadevco poganjat. Zato pride na vrsto, recimo čez 1 leto.

NewLife ::

Mal sem prehito napisal, sorry. Za zgornjo res ne bo patcha. :8)

thundercat ::

Imam en problem pri zagonu te igre. ko zaženem igro zaslon ragira tako da se nič ne spremeni-vidim namizje le miška izgine z zaslona. če pritisnem Ctrl+Esc pa se mi v spodnjem delu zaslona pojavita dve okni Message in Thief3: kateri pa ne morem prebrati. v autoranu preverim svojo grafično in izpiše mi sledeče:




kaj za hudiča je Pixel shaders!!

imam vse zadnje driverje za grafično in directx 9.0b(grafična kartica GF mx 440 64 mb rama)

kako naj usposobim špil...ker vsi ostali mi delajo......

Thanatos ::

pixel shaders je nekaj kar tvoja kartica nima. ce hoces ta spil igrat moras kupit GF3 / radeona 8500 ali vec. drugic beri f***** readme kjer pise da tvoja kartica ni podprta.

Tr0n ::

Folk, dajte ze te MX karte v kos zmetat. Lepo prosim.

Mirč ::

raje v dobrodelne namene.
lp
mirč

Boki_ ::

Kupi GF3 Ti200 al pa še bolje 500. Tista 500 je res huda, sm ravno zadnjič gledal neke teste.
I'm back

Freelancer ::

Raje Ti4200. Al pa kr x800/6800 :D

Freelancer ::

No js sm koncno prisel do cajta, da sem tole sprobral. Nekam presenetilo me je to, da mi spil dela precej bolj od DX2, ceprov ma lepso grafiko. Thief mi dela tekoce na 1024x768, shadows na 1/5, level of detail na 1/2, ostale pizdarije off. DX2 je pa totalno neigrabilen na 1024x768. Oboje na P4 @3GHz, 1GB rama in Ti4200.
Mi pa spil niti ni pretirano vsec. Nekako nimam zanimanja, da bi ga igral. Je pa zanimivo, ko se plazis po sencah in skoraj strasis samega sebe:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20537326 (15345) msms

vohunjske strelske igre

Oddelek: Igre
483195 (1870) Tilen
»

Igra "Top Spin" in GeForce 4 MX 440

Oddelek: Igre
81139 (1038) Dr_M
»

Thief serija

Oddelek: Igre
5712 (663) Payk
»

Deus Ex 2: Invisible War (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
956005 (4256) Freelancer

Več podobnih tem