» »

funkcionalnost termalnega lepila

funkcionalnost termalnega lepila

SodVina ::

Lep pozdrav,
Imam termalno dvokomponentno lepilo, ki je v kompletu z ZM-NB32J, ki ga mislim uporabiti za lepljenje hladilnikov na mosfet-e in rame. Zanima me, ali je to lepilo boljse od termalnih samolepilnih trakcev.

Poleg tega sem se odlocil se za en podvig: menjavo hladilnika na graficni. Pasto bi uporabil arctic silver 5, namesto sekundnega ob robovih pa bi uporabil to lepilo. zanima me, ce bo tole zalman dvokomponentno lepilo dovolj mocno, da bi drzalo nekaj 100 gramov bakra, ce ga nanesem le ob robovih?

torej dve vprasanji:

-termalni trakci ali ZM-NB32J lepilo?
-bo ZM-NB32J lepilo drzalo baker na graficni, ce ga dam le ob robovih?

hvala

boštjan ::

tole zalmanovo lepilo je eno najboljih in najmočnejših.odstranitev predmeta po namazu s tem lepilom je kar težka,tako da si se prav odločil.

SodVina ::

a je v redu tako, kot pise v navodilih: na procesor eno komponento lepila, na hladilnik pa drugo, al je bolje zmesat, pa skupaj nanest? Kako narediti, da bo plast lepila cim tanjsa? Drugace tist arctic silver sploh ne pride do izraza.

Jackal ::

Boljše bo prijelo, če ga boš zmešal posebej. Samo pazi, če boš ujel pravo razmerje 1:1 se bo vsa stvar strdila v kakih 2-3 minutah. Tako da moraš pohitet. Pa ne zmešat vsega naenkrat. Jaz sem lahko naenkrat nalepil le 4 hladilnike na ram, pa se je že strdilo.
Walking the way is something completely different than imagining the way.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S čim nalepiti...

Oddelek: Navijanje
121467 (1176) humanoid
»

Kam hladilnik?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131343 (1090) Kleto
»

Hlajenje NB z Zalmanom 6000AlCu

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141158 (1001) DimmniBurek
»

Retail rešitev za hlajenje NB

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
251475 (1106) c3R4R
»

S čim prilepit rebra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
505590 (4717) sharp

Več podobnih tem