» »

Voodoo - VROČE!!!

Voodoo - VROČE!!!

element ::

No, zadeva je taka. Tile voodooji se grejejo ko svinje (nenavit V3 2000) in sm učeri se spravu dajat dol original hladilna rebra. Ga dam za 1 urco v zmrzovalnik, da lepo cela kartica zmrzne :)) (deluje 100%, sam prej ga moreš z 2 plastičnima vrečkama dobr izolirat, zarad kondenza in zrak vn spustit). Pol ga dam iz vrečke in z čraufncigerjem (izvijač >:D) odtrgam dol hladilna rebra. Ampak kartolina je bla še zmer mokra. Vzamem fen in z 1 metra piham z vseh strani na kartico, da se posuši. Dam kartico brez hladilnika glih tolk v comp, da vidm če še dela. In je čudežno delala! Zdej bom pa mal bolš hlajenje gor butnu (BOrb ne paše gor z zatiči, k ga mam na GeForcu 2 mx). No, tuki mate pa še slikco od hladilnih reber s spodnje strani, k se je termalni trak zapeku! na čip in se gor dobesedno če dobr pogledaš poznajo narobe obrnjene črke V3 2000..., k se je barva tud v termaln trak zapekla. Mislm, pr 3dFXu so pa res znal poskrbet za hlajenje a? :D
  • spremenil: element ()

element ::

Dejte mal pokomentirat no! :D

Administrator ::

Jest mam tud voodoo3 2000@3000 pa sm sam na ta rebra ks so gor dal se en kuler pa se na zgornjo stran tko da iz obedveh strani hladi pa mi dela ze ksne pol leta tko.>:D

crusader ::

Ja res ne vem kaj hočeš povedat s tem topicom.Da je voodo vroč kot svinja sem že jst ugotovu ko sm ga imel v računalu brez reber.Pol ga pa taknem in me je res speklo.Auč!Don't try this at home:D

element ::

Hočem povedat, da se tok greje, da so se zapekle črke v termaln trak! 8-O A ste slike pogledal na linku? :\

Bungee- ::

No ja bolj je vrjetno kemicna reakcija med barvo za crke in samim termalnim trakom. Sicer sem pa tudi jaz originalen termalni trak vzel stran. Aja rebro je ostalo na mojem V3 3k isto, samo da sem ga spoliral spodaj do visokega sijaja (beri zrcalo) in potem privil nazaj na kartolino, pa se ventilator sem gor montiral, in zdaj ima namest dobrih 57°C kakor je bil vcasih vroc samo 36°C. To se pa ze kar pozna a ne 8-)

P.S.: Podabu, moj V3 3k je nenavit, in temperatura je taka ob browzanju po netu ...
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

Binji ::

Kako pa ti je ratalo kar v enem kosu dat tisti termalni trak dol? Jst sm ga mogu s smirglom zbrusit. Pa se skuru sm ga na konci. Damn...
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

element ::

Jest sm ga 2 izoliru, dal za 1 urco v zmrzovalnik med meso, pol ga vn uzamem in s šraufncigrom odlomim dol tist. Je šlo bl na trdo, pol je pa hladilna rebra vrgl 10cm u luft. Ampak kartica je bla še zmer vlaža pa sm jo s fenom posušu. Zdej pa dela. :D Sm pa kr vročga u zmrzovalnik vrgu, direkt vn iz računalnika, k sm mel prej 3 urce pržganga... :D

Dami ::

Jst sn dau tud te OEM rebre dol (v3 2000), pa je bla ta pasta čist zažgana (pa tud črke s procesorja je dol posnelo). Zdej mi pa že kak mesec laufa brez kakršnega hlajenja.Me zanima kak dolg bo zdržal:D
Kak oz. s čim bi prlepu rebre na zgornjo stran??
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

luni ::

Dami ti si sadist! SADIST!
Artificial Intelligentia

Dami ::

Sej ne bo več dolg. :D Bom dau ene rebre gor pa še en vent pa bo. Še enkrat, s čim naj prlepim rebre na zgornji strani kartice?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Dalmatinc ::

Do kolk ste spravli v3 3000 z normalnim hlajnejm. (rebra). Jst do 185 Mhz.0:)

Evil|One ::

Zakaj ne OC. na 3500 ???:\
Whatewer

element ::

Hehe, sm zbrusu s šmirglom zdej use dol, do visokega sijaja (najprej s šmerglam 400, potem z 2000 :D), pol sm namazu proc s termalno pašto, na konce dal mal UHU univerzalnga lepila, prilepu gor na pasto in lim hladilnik, pol sm en vent od GF2mx (Winfast DH pro) dol uzel in ga prilepil z UHU univerzalnim limom ;) na rebra. Zdej je čist hladn voodoo in bi ga rad flashnu na 3000, pa ne najdem flasha, ker mi une strani v3info noče odpret! Če ma kdo flash (mam SD-RAM) za v3 3k nej ga pošle na mail! Thnx :D!

Evil|One ::

Ej to se z W|TBOY - om pomen on ma ta flash.8-)
Whatewer

Administrator ::

Kere flashe rabte?>:D

Dami ::

Pelcijan: pa bo lepilo dost močn?? Jst sn itaq mislu dat gor hladilnik od tastarga celerona, sam sn se bau da bo to dol padl.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

element ::

Sm že dubu flash in sm že flešnu. UHU univerzaln lim je čist dobr, ne se bat, da bo dol padl, posuši se v 10s in sam zalimaš pa u kišto vržeš, pa dela. :D

Evil|One ::

A si flaširu že ????:\
Whatewer

Administrator ::

|AMD| a ne znas brt sej ti je ze napisu na zacetku Sm že dubu flash in sm že flešnu.>:D

Evil|One ::

A ja. Nism vidu. SORRY NO!!!!!!!!!8-O8-O8-O8-O
Whatewer

Administrator ::

Ja kaj ti morm ce si invalid.>:D

Evil|One ::

Ti si invalid. kaj sm ti reku da me žališ.:(
Whatewer

element ::

Kwa se zdej kregata! Bosta postala Zobati OwciTM! >:D Sm že flešnu, ampak kakšnih razlik nism opazu. 3d mark 2k1 je napredoval iz 375 na 376 3d markov. :\

Evil|One ::

Nemogoče. Sej bi se mogl sej mal poznat.8-O
Whatewer

element ::

Sej se................. .............. 1 3d mark! :D

Administrator ::

Probi v 3D mark 2000 bojo vecje razlike.>:D

Evil|One ::

Amm... Mislu sm sej mal več kot 1.:|
Whatewer

element ::

Kwa jest vem!? Sm flasnu na V3 3000 (napiše k zalaufam računalo namest 2000 3000) pol mi v Win$ih zazna novo napravo (Voodoo 3 (brez 3000)), zaženem 3d mark in je razlike 1 point! WTF!? 8-O Inštaliram 3dfx tools hočem naredit availible 3dfx overclocker, pa mi napiše, da 3dfx tools niso naloženi! :| Aja Witboy, a misliš, da so invalidi manj vredni al kaj, da žališ ljudi, da so invalidi? ;(

Evil|One ::

Pol ti pa neki zafrkavu. A si gud flaširu pa dobr flash mel.
Whatewer

McHregec ::

Folk a je kdo od vas že vrtu v kartico da bi blue orba pritrdil s tistimi plastičnimi zadevicami. No če ste povejte kako.
Destroyer Of The Worlds.

Administrator ::

Pa probi na resoluciji 800x600 mogoce bojo bol opazne razlike.>:D

element ::

Ah, mogoče je zato, ker je verzija fleša 2.xxx.xxx, mogoče bi mogu 1.00.01 gor dat? :\ Lukenj nikar ne delaj, ker boš 100% kej prekinu in lohk kartico sam še u smeti vržeš. Prlep gor BOrba. Namažeš s pasto proc na grafični, na kotih mal obrišeš, kapneš gor lim in pritisneš gor BOrba. Hladi super, drži tud, pa še problem ni dol dobit, če uporabiš univerzaln lim (sekundnega ne, ker pol dol ne dobiš več). :D

Evil|One ::

Sej ni fore pr 800x600. Boljš je če ti pr večji rezoluciji dela boljš.
Whatewer

Administrator ::

Ja sam so velike razlik pr testiranju z resolucijo 800x600 kot pa pri 1024x768.>:D

Evil|One ::

Wem sm če model igra na večji rezuluciji kaj bo testero slabšo.
Whatewer

element ::

Sej itak bom pol kompjutr prodal... Važn, da men dela na D800 pa GF2mx z 2400 3d marki! :D

Evil|One ::

Kaj se pa pol zajebavaš s flaširanjem če boš novga kupu.
Whatewer

element ::

Kdo pa prav, da bom novga kupu? Sam tega bom prodal, ker novga že mam... :D

Bungee- ::

McHrgec:Nikar ne probavaj tega, ker je vezje vec plastno in bos povzrocil nedelovanje !!! Tolk v informacijo, da ne bo prevec sivih las in nedelujocih grafikulj 8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

Evil|One ::

Ja no pol pa tega že prodej.
Whatewer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S čim prilepit rebra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
505594 (4721) sharp
»

Voodoo 3 2000@3500

Oddelek: Navijanje
251621 (1212) Administrator
»

Prosim pomoc pri V3 3000

Oddelek: Navijanje
151596 (1388) element
»

blue orb na plato

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141442 (1276) texhex
»

V3 3k Vroc kot le kaj!

Oddelek: Pomoč in nasveti
201826 (1617) alien-w

Več podobnih tem