» »

DC++...passive only -- Azureus...NAT Error ????

DC++...passive only -- Azureus...NAT Error ????

Braindead ::

Stvar je taka: s cimrom imava kabelski internet in modem je priključen na njegov računalnik, kar pomeni da imam jaz samo lokalni IP. Kaj lahko naredim, da bom imel pri DC++ aktivno povezavo, oziroma da bom lahko z bitTorrent-om dl-jal hitreje kot 5kB/s...?
Če se ne motim bi lahko težavo rešil z routerjem, pa me vseeno zanima če obstaja še kakšna druga (brezplačna) možnost...
Še to poližemo pa gremo...

Paramedic ::

Kako mata povezane rač., a imata ICS in ima njegov rač. dve mrežni?
Če je tako, potem bil lahko delalo, če ti vpišeš v ICS firewall (odpreš nov port) in vpišeš svoj ip in izbereš nek port, ki ga boš imel za DC++ (odpreš dva TCP in UDP) potem pa v dc++ vpišeš izbrani port in vajin zunanji ip.
Mislim da bi tko nekaj rešilo, vendar nisem sprobal.

Bakunin ::

BERI

glede "routerja" pa je tako, da dobis ena malo skatlco ze za ~15.000 sit......ali pa uporabis en star PC in das gor Linux.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bakunin ()

Braindead ::

On ima kabelski modem povezan z računalnikom z USB-jem, potem pa imava vsak eno mrežno kartico...
Tisto sem se že nekaj zafrkaval z izbiro TCP in UDP, vendar ne vem kaj sploh ti dve stvari pomenita.... če se ne motim, imaš na izbiro zunanji TCP, notranji TCP, zunanji UDP in notranj UDP... jaz sem nastavil vse na ist port, pa probal z Bittorrentom, pa ni delal....
Še to poližemo pa gremo...

espacious ::

hmmmm...
jst mam podoben problem sam mi torrent ne delajo problemov...samo DC++ dela frke.....dej vetujte kaj ce veste.....drugace si pa to preberi glede DC++ in nastavitev portov..........http://www.dslreports.com/faq/9400

LP

Mavrik ::

Potreben je port forwarding na tvoj računalnik. Torej da se BitTorrent in DC++ porti preusmerijo na tvoj računalnik. Samo pozor, potem ne bosta delala ta programa na prvem računalniku, razen če spremeniš porte tam.
The truth is rarely pure and never simple.

espacious ::

mavrik: tko je jst laufam server kar na win2000 ICS.....pa za use sm dubu kako nastima in sicer tuki http://www.dslreports.com/faq/9400 sam v win200 je mal drugace....a bi mi znau mal opisat prosim....aja pa se to na serverju ne rabim dc++ niti torrent...........hvala vesele praznike


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik se ne poveže brezžično

Oddelek: Omrežja in internet
7796 (723) amigo_no1
»

DC++

Oddelek: Omrežja in internet
132429 (1990) Markus55

p2p programi

Oddelek: Omrežja in internet
131655 (1167) Tero
»

ClarkConnect + IPv6

Oddelek: Omrežja in internet
51049 (958) Coupe
»

direct conect++

Oddelek: Omrežja in internet
96361 (6100) Bakunin

Več podobnih tem