» »

Napajalni (molex?) kabli za ventilator

Napajalni (molex?) kabli za ventilator

Eschelon ::

Kupil sem tale ventilator:
http://www.zalmanusa.com/usa/product/vi...


Rabil pa bi se kak prikljucek na napajalni kabel (ali pa vsaj 1-v-2 kabel + cinjenje)... Kake ideje, kako to izvesti brez cinjenja - magari kake plastične spojke (das eno zico v eno luknjo, drugo v drugo in obrnes vijak - voila).

Kej bi to lahko kupil - po moznosti v Lj, in po moznosti, da se da parkirat (v Mlacomu niso imel :( ).

zlabo ::

V vsaki elektro štacuni;)

LP, zlabo

Eschelon ::

Se ne ukvarjam praktično nič s tem, tako da mi generičen odgovor ne pomaga. Rabil bi nekaj bolj konkretnega - cca. lokacija pa ime. In pa super bi bilo, če bi kdo povedal, kako naj naročim pri pultu.

Ker jaz bi izgledal tako - "En kabel bi rabu. Za računalniško napajanje. Tko - en vhod, dva izhoda. Al pa a so še kaki boljši konektorji - takili , ki bi pasal sem gor (bi pokazal ventilator). Pa a mate kake elemente, da bi žice povezal - tko brez cinjenja?."

A razumete štos? :8)

Alec999 ::

poglej v TECH TRADE zraven hotela LEV v LJ

P.S.
za pultom pa reci da rabes Y Molex kabel pri kateremu gre ena veja na 3 pin prikljucek.
Upam da sm te prou razumel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alec999 ()

zlabo ::

Čaki a ti bi rad razdelilec 1molex konektor ==> 2 molex konektorja, al kako? Ker take imajo v računalniških štacunah...
Jaz sem mislil da rabiš vijačne sponke...

LP, zlabo

boštjan ::

če se ne motim,rabiš tole

Eschelon ::

JAAAAAA! TOOOO!...:D

Viš'ga. Še dobro, da eni veste, kaj sploh obstaja. Jaz bi najbrž naredil vsega preveč :). Točno to rabim, kar sta svetovala Alec in pa Boštjan. Če pa točno tega ne bodo imeli...se pa javim nazaj, pa bo zlabo kako elektro štacuno priporočil (upam), da kupim vijačne sponke.

Evo - en dan kasneje in vem več. Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LEDice na 12V

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
302166 (1568) Pudding
»

Članek: Urejenje napajalnih kablov vprašanja in komentarji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
313331 (2765) ZaFo
»

Kje do Molex Konektorjev v SLO?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
332664 (2320) Blup
»

MOLEX

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61131 (995) Bungee-

Več podobnih tem