» »

[DivXviD] Yamada predvajalniki

[DivXviD] Yamada predvajalniki

««
90 / 93
»»

Jure_M ::

Hoj,

imam yamada6700 in sem ga uspešno fleshal z dvema različnima FW. S PYPS-om mi predvaja vse DVD-je, razen dvoslojno zapisanih DVD-jev, s Hey FW pa mi predvaja dvoslojno zapisane DVD-je, navadnih pa ne... Ali bi moral kaj nastaviti, da bi mi delali vsi DVD-ji?

LeBanner ::

Živijo!
Do sedaj sem imel Yamado 6700 in z nji sem bil zelo zadovoljen. Pred 3 dnevi je omagala in sedaj me zanima katera yamado mi priporočate, s katero bi imel najmanj težav glede podnapisov oz. video formatov?
Hvala in LP!

LeBanner ::

Lepo vas prosim, če mi pomagate.....rabim nujno do jutri, katera je bolj primerna, 7200 ali 6800?
Hvala in LP!

eales ::

@LeBanner


poglej str. 78. Zadnjih 5 postov pišejo neki o teh dveh modelih

LeBanner ::

najlepša hvala.....LP!

LexLuthor ::

Za lastnike Yamade 6800x:

Po določenem času "shodi" optični pogon. To se manifestira v neprepoznavanju optičnih medijev. Vse ostalo deluje normalno. Meni se je to zgodilo po dobrem letu zmerne uporabe. Popravilo stane okrog 25 EUR. Torej, ne mečite playerjev stran, ker novih ni za dobit, kar je danes na voljo v trgovinah, je dobesedno "pofl". Na Mediateku vztrajata le še Pioneer in Philips, ki pa staneta nad 100 EUR, pa še FW podpora šepa.

Jure_M ::

Hoj,

in kdo servisira Yamade?

Lp
Jure

LexLuthor ::

Jae

eales ::

A kdo kej ve, a bo v kratkem mogoče pršu kakšn nou model ala 6800X al pa kej podobnga?

LexLuthor ::

Verjetno ne...
Mislim, da sta edini uporabni stvari na Mediateku trenutno le Pioneer in Philips (ne vem točno kater model in serija), pa še ta dva sta brez 5.1 analognega audio izhoda. Lowcost variant ni več, na žalost. Obstaja sicer Xoro (ni Mediatek), vendar je to druga liga, vse ostalo pa tretja...

Zgodovina sprememb…

KiNgKoNgX ::

LeBanner, ne kupuj 7200 ker ima podnapise premajhne, ne podpira pa tudi šumnikov. Kot kaže lahko nad firmwarom zanjo obupamo...
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

robbi ::

danes tud jaz nadgradil yamado 6800:)

Dusan_HD ::

Mojemu bratu je crknil napajalnik/usmernik v Jamadi 6700. Pa vstraja pri popravi napake.
Ima kdo doma pokvarjen player za prodati? Prosim resno.

Hvala
raY_

Darko_K ::

Hojla!
Hotel sem nadgraditi Yamado 6700, da bi imel slo podnapisese, pa se ne odziva več. Nekje sem sicer našel neke linke in navodila za popravilo, vendar linki ne delajo( so verjetno prestari) Ali ima kdo kakšno navodilo in program za rešitev ? Če pa zna kdo to narediti mu bom hvaležen.
( sevada proti plačilu ).
Lp, Darko

podtalje ::

zmaki ::

Pokvaril mi se DVD-pogon na Yamadi 6600 (še vedno najbolj prijazen in dodelan firmware vseh DVD-predvajalnikov!).

Ali kdo ima za podarit ali prodat DVD-pogon za Yamado 6600 ?

zmaki .na. email .pika. si

fitipaldi ::

Ali mogoče ve kdo koliko stane menjava laserja pri yamadi 6700 in ali se sploh splača?Koliko časa mi bo spet normalno delalo?

hvala

KiNgKoNgX ::

hja, kakršne so cene Yamad dvomim da se ti splača. sicer pa naj ti to pove kdo ki se s tem ukvarja oz. je že dal skoz.
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

fitipaldi ::

hja fora je v tem ,da se yamad ne dobi več :)

LexLuthor ::

Predlagam servis (Jae) za popravilo. Kot smo že ugotovili, na trgu ni več playerjev, ki bi Yamadam 6600/6700/6800 segali vsaj do popka, tako da se splača investirati cca 25 EUR, koliko stane popravilo pogona.

fitipaldi ::

In koliko časa misliš da mi bo potem spet delal :)

OOTBOXZY ::

Dokler ne bo spet crknila>:D
LP

OOTBO XZY

LexLuthor ::

Ne vem točno, ampak izgleda, da imajo optične enote rok trajanja tem nekje 1-2 leti, odvisno od intenzivnosti uporabe. Zelo podobna zgodba je tudi s podobni playerji. Prej sem imel Amstrada, pa je tudi optični pogon odje... Meni sedaj Yamadica deluje bp.

Mrjasec ::

Na Mirkumini strani gledam zadnje posodobitve za Yamado 6700. Datum pri obeh je 1.7.2007, texta pa se mi nekako ne ujemata z verzijami. Mi lahko nekdo prosim pove, datera je sedaj zadnja in 'izpiljena'. 4.4 ali 5.1?

Tnx

Thanatos ::

moja nova 6700 avtomaticno overscana / lupea. je za to kriv firmware (by Jae) ali obstaja kaksna nastavitev ki je jaz nisem opazil? do sedaj sem imel 6800x + z osnovnim firmwareom in se mi overscan ni nikoli avtomaticno vklopil.

mitrovik ::

zivo! eno vprasanje (sm prebrav circa ene 30 strani tega topica pa ne najdem odgovora).

imam yamado 6600, pofleširano z zadnjim fw od pyps. A obstaja kakšen nov fw za 6600, ki bi podpiral tud sub podnapise (te ko jih ponavad dobiš skup s filmom)??
al pa kakšna drugačna rešitev tega problema?


Hvala!

fitipaldi ::

Thanatos-kje si pa dobil novo 6700?

fitipaldi ::

Pozdravljeni

za kolega rabim fw za 6800x da ne berem vsega,če se komu da

hvala

LexLuthor ::

@fitipaldi

FW LINK

fitipaldi ::

V JAE-tu sm zasledil da imajo yamade 6700 popravljene ,ki so jih dobili nazaj s Tajske.Napake so bile, da niso delai napajalniki in podobno.Cena je 40 evrov in 1 mesec garancije :)

duhec1 ::

Pozdravljeni!
Po veselem nakupu yamade 6700 mi jo je uspelo zaflešat s FW od mirkuma V4.4.....bravo jaz! :( Ne vem kaj je šlo narobe. Najprej sem jo uspešno nadgradil na osnovno verzijo in potem sem želel po čisto istem postopku dati got FW od mirkuma. Ampak po 1 uri je bil pladenj še vedno zunaj in sarkastični napis Hello!:\ Seveda se ni več odzivala! Grrrrrrr....

Zanima me, če bi mi jo kdo lahko odflešal in dam raje ta denar njemu, kot kupujem kabel, ki ni ziher, da bo delal. Lahko mi tudi posodi kabel. Sem pa iz LJ. Na PM ali mail:duhec1@gmail.com. Bom zelo vesel kakšnega kontakta.

Ed ::

...prosim, crknila mi je 6600 pa me res zanima kaj je zdaj s to iz JAE, ali se splača, ali je pravi Fw, ali pa je boljši nakup tisti že večkrat omenjeni Philips iz sosednje teme ...Hvala

LexLuthor ::

@duhec
Sori, bi ti pomagal, pa imam svoj kabel prispajkan na plato od svoje 6800 ;(

@Ed
Pri meni je bilo pporavilo 6800-ke cca 25 EUR. Glede na to, da ni pametnih alternativ, FW od 6600 pa je baje kar vredu, bi jaz nesel na servis.
Tisti Philips 5960 je še kar OK, vzemi serijo 12 (ta ima MTK čip), samo nima analognih 5.1 izhodov za zvokd za omači kino, tako da ti ostane le stereo ali pa nakup 6-kanalnega receiverja (če ga še nimaš).

Ed ::

LexLuthor, hvala...

drejko78 ::

Dočakal sem da je moja 6600 crknila. No sicer dela, vendar zgledada ima malo težae z branjem (ne prebere medija ali pa ima problem z branjem [mislim da je problem z vodilom ki premika laser, ker če malo "požokaš pol spet normalno dela"). Če kdo potrebuje napajalnik ali kak drug del od te enote mu jo za neko primerno ceno prodam.

Drugače pa sem sedaj kupil Xoro 8410 pa sem kar zadovoljen ... zvok je vredu, slika tudi, bolj tiha ... le počasneje začne predajat film in niso tako lepi meniji kot pri yamadi (po tem ko je modificirana z neoriginalnimi FW).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: drejko78 ()

zmaki ::

Iščem delujočo DVD-enoto za Yamado-6600.

Ponudbe prosim na zasebno sporočilo ali email.
.

Spock83 ::

Na voljo imam Yamado DVX6700,6800X PLUS in DVD-7200XCU. Kateri se splača? Cena pa je enaka.

soti ::

Jst bi ti defenitivno priporoču DVX6700!8-)
LP Jernej

Bellzmet ::

Vzami kar 2 pa imaš mir za nekaj časa...:D

romih ::

Imam Yamado DVD-6800x in mi je crknil swicher (napajalnik) v enoti oz. je odpizdilo en čip ki ima oznako IC101.
Ali lahko kdo odpre škatlo in prebere kater čip je to.

Full hvala

mail na: dimnikar@gmail.com

angus255 ::

Se da dobit kje zvocnike za Yamado 6700 in kere se splaca nabavt ?

LexLuthor ::

angus255:

če potrebuješ zvočnike izključno za povezavo z DVD komponento, poskusi s kakimi GENIUS SW-HF 5.1. 5000 (ti so res dobri) ali cenejšo izvedbo GENIUS SW-HF5.1 1200

damjan11 ::

Rabil bi nov laser za yamado 6600 6700 6800 ni važno za katerega samo da je nov. Če ima kdo to doma ali pa lahko priskrbi, naj me kontaktira na esiAFNAemail.si:)

krtko10 ::

Pomoč. A se da še kje dobit yamado 6700. lp

fitipaldi ::

Ali ima kdo mogoče tole yamado Chili DVD-MX305 CU?

Bibibi ::

Zanima me če je kakšen nov FW za Yamado 6800X?

LexLuthor ::

@bibibi
Kaj pa še hočeš?

damjan11 ::

Izšel je novi update za Yamado, na uradni strani

damjan11 ::

Imam plato za Yamado 6800 če si jo je kdo zaflešal. Je brezhibna pošljem po pošti cena stvar dogovora.
Rabim pa laser za dvd predvajalnik po možnosti nov 1200w
Lp

damjan11 ::

V proelektroniki lahko zrihtajo nove laserje za vaše DVD enote

še mail servis@proelektronika.si:D :D
««
90 / 93
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724332 (8946) bizi72
»

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
35870647 (18466) koks2005
»

Yamada 6800 X PLUS

Oddelek: Zvok in slika
424989 (3080) pingec
»

[DivXviD] DirectSub urejevalnik podnapisov - podpora za Mediatek divx playerje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14525835 (13170) podtalje

Yamada 6700

Oddelek: Kaj kupiti
302189 (1815) Stepni Volk

Več podobnih tem