» »

SMS- vsiljena pošta

SMS- vsiljena pošta

°X-bajtek° ::

Bral sem revijo anteno. Kot je pisalo v navodilih,sem poslal sms z kodo ANTENA KINO na številko 2929. Odigral sem kviz s tipkami 1 2 3. Potem sem na odgovor odgovoril napačno. Kviz je bilo konec. Sedaj mi pošilajajo iz antene (2929) same neumnosti. Na primer: Lenny kravitz in 20 vstopnic za kino harry potter... Pri tem mi vsakič požre 25 tolarjev. Ta sporočila se ponavljajo v nedogled. Ali veste način, da mi sporočila ne bodo več pošiljali???;(( z živci sem na koncu :D (ne poskušajte tega ker je hujše od ms blasta) :D :)) 8-) ;)

PrimozR ::

To je mene lan prepričala sošolka da sm na CUKR poslov en SMS pa tut težijo. Če že težijo, nj bo vsaj zaston. Pomojem bom poklicu na 121.

zlabo ::

WTF?!? A to ni zastonj al kako?
Jaz sem zanč en kviz za metalico za koncert rešu, zdej mi pa skos morijo. Sem pa na naročnini, tako da ne preverjam preveč stanja in nisem vedel da to dnar žre!;((

A kdo ve kako to izklopit, ker drugače kličem na urad za varstvo potrošnikov!:|

Proklete k****, tle mi skos težijo, men pa še dnar žre;((

LP, zlabo

PrimozR ::

Če je zaston al ne ne vem. X-Bajtek je reku da žre keš. Ve kdo 100%??

kajzer ::

Po moje je najboljš da greš na mobitelov center vprašat. Verjetno ti lahk zablokirajo prejete SMS-e s številke 2929.

V-i-p ::

Nobenega SMSa, ki ga ti prejmeš ti ne morejo zaračunat in pika. Tle ni za debatirat, ker sigurno je tako, pa če ti igraš sto in en kviz. Moteče je, ne rečem, samo kasirat ti pa ne morejo, 100%...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

|SNap| ::

Razen seveda ce ti ne poslje Mobitel sam, ki ti pa logicno lahko zaracuna.

Reso ::

Za SMS se lahko zračuna tudi več kot 25 tolarjev. Izdelku se reče mvrata samo nisem pa siguren da se lahko zračuna tudi za spam :)

ŽirC ::

ta sporočila niso zaston in se obračunavajo kot komercjalna sporočila, ki pa lahko stanjo tudi več kot le 25 sit.

Lp, ZirC
aks.rula.org

PrimozR ::

Tkole: na računu sm mel 228 SIt, poslov en mesič pa dobu enga od cukra, zj mam pa 182 SIT. Pol pa sami zračunejte koklk je to, ker ne vem kolk je navadn SMS. Pomoje bom resno klicu 121 ker mi gre že na živce (sm že poslov en lep sporočiu na 2929 (kao odgovor scena :)))) ).

°X-bajtek° ::

Največja fora pa je, da se sploh ne moreš odjaviti!!. To pizdarijo ti pošiljajo takorekoč skoz !!!! Če ne bom še jaz poklical 112 ali pa mobitelov center pol pa naj gre vse skupaj v k...c. ;(

°X-bajtek° ::

Mislil sem še to: Če bi zadel na lotu (kar nikoli ne bo :P ) bi jih najprej tožil ampak rekel sem si le: Gsm,sms-ji =denar. LJUDJE TO JE VSE DENAR. Ne da nimam denarja, da si ne morem kupiti mobi kartice ampak kaj hočem. Škoda besed...

Gandalfar ::

a na mobitel pa ne bi poklical pa jih vprasal kako je s stvarjo?

°X-bajtek° ::

sej bom. Rekel bom naj bi -zablokirajo- pošto od 2929.

Zgodovina sprememb…

Gandalfar ::

in za to odlocitev si rabil cel dan?

sporoci kaj ti bo uspelo se zmenit :>

PrimozR ::

Če ti rata, tut jest pokličem :)

frke ::

Zaračunavanje SMSov je odvisno od tega, na kakšno storitev si se naročil.
Npr. smsoglasi od Salomona so celo po 450 sit/SMS.
Sms radar je menda 100 sit/SMS

Nekatere storitve so tudi brezplačne.
V vsakem primeru pa plačaš stroške pošiljanja svojega SMS.

-----------
Če koga zanima imam en program (home made), ki funkcionira tako:
sprejme SMS, ki ga nekdo pošlje na (moj) mobilni telefon,
pogleda poslano ključno besedo,
odgovori pošiljatelju glede na prejeto ključno besedo.


Primer:
pošlji sms s ključno besedo LOTO na 051 350 736
in dobil boš sedem naključnih loto številk

itd

stroški,ki pri tem nastanejo: vas stane pošiljanje SMSa, mene pa pošiljanje odgovora...
------------

zlabo ::

Jaz sem zdaj poklicu na center za pomoč naročnikom, pa mi je dala cifro od Antene, da naj se zmenim:\
Bom poklical v pon. k je dons praznk...
Al pa bom še enkrat poklicu na center in zahtevu blokado sms-ov z 2929:P

LP, zlabo

Tody ::

Mvrata računajo odvisno od pogodbe. Spam maš zastojn oziroma če nisi odbil obvestila da je vsak nadaljni sms tok in tok tolarjev da je odgovor tok in tok tolarjev in si mogu poslat nazaj sms z odgovorom DA se strinjam potem ti lahko računajo kar pač tm piše. Če pa nisi nobene pogodbe oziroma pravil sprejl in ti še zmeraj pobira denar KO PREJAMEŠ sms je to zadeva čisto lepo za za inšpekcijo pa še kako tožbo bi lahko dobil....

°X-bajtek° ::

Rešil sem problem. Včlanjen sem bil na antena klub. Poslal sem ANTENA KLUB na številko 2929. Sporočil je konec. Tako sem vesel, da bom anteno,ki mi jo kopuje ati zmučkal in vrgel v smeti za vedno!! >:D :D Tukaj imate pravila.

PrimozR ::

Kpa CUKR KLUB??

°X-bajtek° ::

Probi. Men je to uspelo. Poskusiti ni greh:D >:D :P

zeroc00l1 ::

P|P| tuki maš LINK z pravili!!
Pa še LINK do Mobitelovih M-Vrat!!
Drugič se pa prej pozanimaj, kam se prijavljaš!! - ;)!!!

LP,
ZeroC00l1

PrimozR ::

Drugič pa preber celo temo.;) Sm napisov da sm sošolki posodu mobo. Tnx drgač:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SMS spam?

Oddelek: Loža
365067 (2728) vorantz
»

Nujno rabim pomoč - pošiljanje smsov

Oddelek: Mobilne tehnologije
214653 (4095) adrian007
»

Kako se znebit PrvaTv smsov?

Oddelek: Mobilne tehnologije
121570 (1208) Spc
»

COOL club in premalo denarja!

Oddelek: Mobilne tehnologije
91473 (1323) ToRnAdO-
»

stop klub

Oddelek: Loža
51100 (971) Tody

Več podobnih tem