» »

[divXvid] Amstrad predvajalniki

[divXvid] Amstrad predvajalniki

1 2 3
4
»

Jago ::

Lahko das se link oziroma FW, da se jaz probam :))

Kabl mam berajt ce gre kaj narobe.

teatanic@email.si

e-marko ::

Link za 8883.
Drugače pa tule celotna tema in povezava na začetku do fw od 8883 in 8883A.

Sedaj se je odvrtel en cel cd in po 45 minutah niso podnapisi izginili. Kul, ne?!:D
Torej bi lahko sklepal, da je odpravljen tudi ta bug in je potrebno sedaj samo še združiti dobrote tega fw in npr. fw od Lex-a.

LP
...somebody, somewhere...

kobrus ::

Dobil sem Amstrada DX3030 in ne morem nikjer zaslediti FW za ta model. Ima mogoče kdo kakšno idejo kje bi to dobil ali pa obstaja kakšen identični predvajalnik z drugačnim imenom.
Za kakšne prebliske se zahvaljujem!

LexLuthor ::

Kobrus:

Model 3030 je malce problematičen, ker bazira na čipu ESS in ne Mediatek, za katerega je scena daleč najbolj razvita. Mislim, da je zate še največ upanja na italijanskem forumu amstrad3016.altervista.org, kjer imajo tudi pododdelek za playerje, ki bazirajo na ESS.

Sicer pa je takle player upravičen samo, če ti ga babica prinese iz Palmanove za rojstni dan. Nakup je drugače nesmotrn.

karma ::

ITA forum, posvečen Amstradu se je preselil na http://mp4.altervista.org/ , sicer pa se moj DX3016 zgodnja verzija še kar presenetljivo dobro drži (tedensko zarola vsaj 10 filmov) in razen izginjanja podnapisov pri kombinaciji XviD+AC3 (ki ji tudi AviMuxGUI ni vedno kos) ->PB itaq odstranim z MpegModifierom....nimam pripomb nanj....zahvaljujoč prevsem našemu neutrudnemu LexLuthorju in njegovim modifikacijam firmwarea.

Sicer je pa Amstrad na področju DivX/XviD playerjev zašel bolj v čudne vode...model DX 3075 (chip Sunplus SPHE8202D) se je prodajal za 29€


model DX3040U (chip SUNPLUS SPHE8281D) pa za 39€


...kvaliteta pa je baje ceni primerna...

:D no, pa smo malo obudili temo :))

k.
...obsolete...

LexLuthor ::

Tale še kar dobro izgleda. Meni pa moj 3016 jemlje žalostni konec. Čakam na novo Yamado
:(

LexLuthor ::

A kdo od Primorcev ve, če se Amstrad 3016dx še dobi v Italiji?

karma ::

&LexLuthor:
Nope, samo rabljene dobiš še..če te pa zanima kakšno servisiranje oz verjetno zamenjava DVD loaderja, sem najdu en link od ITA firme, ki dobavlja rezervne dele...sam verjetno ni pocen:\

cya
k.
...obsolete...

marjan1a ::

Pozdravljeni mene zanima če je nekdo izmed vami toliko prijazen in mi napiše kje lahko dobim FIRMWARE za Amstrad KX3040U
zelo bi vam bil hvaležen.Lahko mi ga pošljete ali naslov kjer ga lahko dobim.
marjan_santin@yahoo.it
marjan.santin@telemach.net
Hvala in LP

timzl ::

Lp!
Imam en problem, vceraj sem dobil od kolega hišni kino Amstrad DXS3500 ampak je fora da ne morm dat potiham zvočnikov.Če je na 1. črtici je že dost naglas,gledu sm po nastavitvah pa nism nc najdu, dokumentacije pa tut nism dobil zravn,kr je tut kolega nima.
Mogoce kdo ve kje bi lhk to spremenu?
Pa ce se kdo ve kje bi lahko dobu kak FW?
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Elta predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
54856867 (12968) darexx
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321526 (46870) cryptozaver
»

[DivXviD] DirectSub urejevalnik podnapisov - podpora za Mediatek divx playerje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14525823 (13158) podtalje

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531239 (14492) Stepni Volk
»

[divXvid] Mediatek - kateri firmware oz. fonte uporabljate

Oddelek: Zvok in slika
194249 (2071) Nebomgabiksa

Več podobnih tem