» »

Download Fajlov iz Jave

Download Fajlov iz Jave

[Op] ::

javascript:smesko('[:\'(] ');Ne najdem in ne najdem programa ki bi download-u fajle iz spletnih strani ki so napisani v Javi! Zanima me če obstaja kak podoben ali boljši program kot je Express WebPictures za download.

Potrebujem ga za izdelavo spletne strani in bi iz ene strani mal tuning fotk sunu he he ;)

P.S. vsa čast unim k so ustvarl Slo-tech-ov Linux!!!

aja THX for help ;)

[Op] ::

Vidm da takih problemov še nobedeni ni imel :) ampak še vedno upam da se bo nekdo najdu in mi svetoval kater prog. naj uporabljam za to!!!:P

kopernik ::


ne najdem programa ki bi download-u fajle iz spletnih strani ki so napisani v Javi!


Tole mi ni najbolj razumljivo. Lahko bolj natančno obrazložiš ? Datoteke (fajli) se vzamejo iz strežnika po vnaprej dogovrjenem protokolu, zato je nepomembno, v katerem jeziku je napisana (spletna) aplikacija.

CCfly ::

Če hočeš pobrati dol podatke, ki jih uporabljajo javanski ogrizki, je postopek enak kot pri normalni spletni strani. Če imaš dovoljenje za dostop do direktorija z npr. slikami jih lahko normalno pobereš dol. Samo uganiti moraš v katerem direktoriju so slike.

PS: strani niso napisane v Javi, ampak na navadni strani teče javanski ogrizek (applet).

[Op] ::

Kot sm že reku bi rad imel kak program ki je podoben Express WebPictures samo da bi prepoznal še linke kot je ta "javascript:openSA()" oziroma pot kamor kažejo in bi začel z download-om takoj.

Upam da me razumeteš kaj sm s tem mislu!!!

P.S. haval ker si se odzval na moje vprašanje!!!!!!!

CCfly ::

V Linux-u bi se dal eno kratko bash skripto spisat, ki bi tole zmlela, za kakšen namenski program v Oknih pa ne bi vedel.Pa tole kar si napisal nima veze z Javo ampaj je čisto navadna stran z JavaScriptom.

nere ::

ne vem če je to tisto kar iščeš ampak obstaja dosti programov za shranjevanje spletnih strani na disk, da jih potem lahko gledaš tudi brez internetne povezave

eden takih, ki je v redu in pobere vse-tudi java reči je WebZip


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri programski jezik, za spletne strani?

Oddelek: Programiranje
152452 (1761) driver_x
»

Povezava HW-računalnik-internet

Oddelek: Programiranje
121166 (992) roli
»

Program za zajemanje spletnih slik?!

Oddelek: Programska oprema
171408 (951) skyy779
»

Java

Oddelek: Programiranje
323348 (2906) Nerdor
»

Kako prevesti datoteko ki ima koncnico *.jar

Oddelek: Programiranje
71256 (1188) kopernik

Več podobnih tem