» »

Smrad iz kuhinjskih odtokov

Smrad iz kuhinjskih odtokov

Dr.S ::

evo mal teme za gospodinje in gospode :)

iz pomivalnega korita, natančneje iz odtoka v kuhinji smrdi!
Odtok ni zamašen (ker je muskulo že pel), vendar pa vsako jutro prismrdi.
S ČIM SE REŠIM OZ. OMILIM SMRAD?

Brane2 ::

Wrigley's Spearmint ? :D

/Joke

Mislim, da če bi bilo vse O.K., ne bi smelo smrdeti, saj bi vodni čep v kolenu moral izolirati kuhinjo od odtoka.

Si ziher, da je tam vse v redu ? Maš vodo v kolenu (>:D ) ?

LoneWolf ::

S pravilno izvedbo odtocne cevi pod koritom, tam bi vedno moralo biti U koleno. To koleno je vedno napolnjeno z vodo in s tem neprodusno zapira pot vonjavam iz odtoka za kolenom. Ce U koleno ze imas, lahko smrdi samo tistih 10-15 cm cevi med odtokom in kolenom (ocisti cev) oz. iz same vode, ki zastaja v kolenu (ce kaj taksnega zlivas v korito, spusti cez se malo vode, da odplakne zadevo...)

svigi ::

mi smo imeli isti problem. Sedaj pa ne zlivamo meščobe v odtok pa je zadeva rešena.

Caligula ::

Vsi, ki mate zamasen kak odtok al pa ce kaj smrdi.... najboljse zdravilo, ki odmasi in razzre vse je.....

COCA COLA!

Resno. Zlij malo kokakole notri in pusti-se najbolje cez noc. Odmasi in razzre vse.
Ce te zanima kaj Coca Cola naredi lahko das cez noc v kozarec coca colo on notri jajce ali pa kak zob.

Bos videl kaj bo zjutraj ostalo >:D

Skratka kokakola to vse razzrepa se poceni je. Probaj pa napisi izkusnje.

Phoebus ::

OK, ena varjanta je U odtok, druga varjanta, kot so jo nardili pri nas, pa je nek člen z "ventilom". Inštalater mi je razlagal da je noter v členu neka kuglica deluje kot ventil in takrat ko tečejo zadeve ven odpre pod težo odtočne vode, potem pa se avtomatsko zapre in zato ne smrdi nič.

boych ::

jaz sem mel isti problem, ko sem se preselil. vsako jutro je smrdelo v kopalnici kot dihur. pa sem potem ugotovil, da je bil sifon narobe sestavljen in voda ni zadihtala luknje.
razmontiraj sifon pa boš videl...

Dr.S ::

ja ja to smo pa mi športniki,
seveda je bil odtok - sifon speljan brez U kolena (ni čepa z vodo) = SMRAD

POPRAVIL IN DELA!

Glede COCA-COLA-e pa še testiram!

:-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako odmašiti cev v kopalnici (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13530229 (23917) radmannsdorf
»

Kopalnica tus sestavljen iz stekla in brez banje samo odtok v tleh

Oddelek: Loža
167431 (2245) T-Mac
»

Odvod kondenza-klima

Oddelek: Loža
365582 (4715) Reaper
»

Preko klime udarila voda

Oddelek: Loža
173741 (3161) Spajky
»

cudne muhe

Oddelek: Loža
207142 (5875) Arto

Več podobnih tem