» »

Stranica + Neonka = NoGO

Stranica + Neonka = NoGO

MTm2H37rqt7B ::

Danes sem nabavil twin neonko (dve). Eno sem namontiral na spodnji/poden ohisja eno sem pa zelel namontirani na hrbtno notranjo stran zraven exhaust ventilatorja. Problem je zdej stranica/vrata, ker ima kljuko za odpirat in se na notranji strani jezicek stisne ob neonko in se ne zapre uredu. Kaj mi je storiti? Ena resitev je da dam exhaust ventilator stran (ni pol izhodnega ventilatorja) ali pa dam neonko kam drugam (drugje ni placa)? Ali je se tretja resitev?

Imam Chieftec DRAGON DX-01B-D.

Hvala za odgovore...

Slika iz strani
Inside

Grey ::

Hehe:D . A si mogoče pomislu na zgornjo stranico? Tam je sigurno prostor.

MTm2H37rqt7B ::

so kabli med neonkama prekratki:P

QuickShot ::

Sej maš 4 možnosti za postavitev, daj katodo na sprednjo stranico, ali pa podaljšaj kable.

Geo ::

Problem ti je podaljsat kable ?8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O

MTm2H37rqt7B ::

sem ze resil problem, drugo neonko sm namontiral desno od plate.. zgleda nice:) disk sem dal med 5"25 enote.. ven pobral kletke... placa k v puscavi:) hvala vsem za trud:D

overman ::

Pa kaj je vam:O ? Kablov od neonke NE podaljsevat (tisti ki vodijo od neonke do dusilke), ker bo neonka zgubila na svetilnosti oziroma sploh nebo svetila! Ce ze kaj mislis podaljsevat, potem napajalni kabel za dusilko:\

lep pozdrav;)

mazy ::

pomoje so to hladne katode, ki imajo inverter napetosti. js sm sam podaljševal žice od katod in ne svetijo nič slabše.

QuickShot ::

LOL sej on sploh nima neonke, on ma katodo, ki pa ne rabi dušilke, ima samo en inverter in gor priključeni obe katodi, pa je čisto vseeno kolk je dolg kabel, svetila bo enako


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

neonka

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
181384 (1144) Pyr0Beast
»

Montaza neonk pod racunalnisko mizo z zvocnim efektom.

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
151820 (1601) postar_si
»

Kako Narediti/popraviti napajalno vezje za neonko?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
264876 (4584) Azrael
»

hladne katode nevarne ????

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
202127 (1709) Grimlord
»

Pregorjeno vezje za neonko

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
343276 (2780) Azrael

Več podobnih tem