» »

Zdej pa resno-a je sploh se kaka stran na netu za zastonj SMSe posiljat?

Zdej pa resno-a je sploh se kaka stran na netu za zastonj SMSe posiljat?

Caligula ::

No? Pa tko da dela-da recmo nekak v roku pol minute res pride SMS,..
  • zaklenil: Tero ()

R33D3M33R ::

Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

JOKER ::

To pa mislim, da bo bolj težko. V roku pol minute. Vsi tile, ki so zastonj mislim, da traja preveč dolgo preden ga prejemnik dobi.
V glavnem zastonj je še na internetni strani 2.gimnazije Maribor. Ampak, ne dela tako brzinsko kot bi si ti želel, je pa đabe ! :D
________________________________________________________
Ka te češ ....

JOKER ::

Sem šel preverit od Generatora, kaj ti je ponudil pa je isto kot sem jaz napisu. Nisem prej pogledu.
________________________________________________________
Ka te češ ....

CaqKa ::

caligula kaj pa je z klapo narobe?

Tody ::

Enkrat za vseelej ! Kdo zavraga si ti ali pa ste vi da bi morali imeti to storitev zastojn ? Zakaj se ne pizdiš ker niso govorilnice zastojn ? zakaj se ne pizdiš ker moreš plačat govorno storitev ? Matr mularija ste se razvdl... čist prov je bilo da so vam to skinl kaj pa izkoriščate... Vsaka nadaljna tema o tem zakaj ni free sms bo zaklenjena....

Thomas ::

Podn odnos moderatorja. Podn.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

mkonci ::

Jst tudi mislim, da kot moderator bi se lahko na drugačen način izrazu.
Morda pa le nimajo vsi tako veliko denarja, za nekaj 100 sms na mesec, pa se je tuki lahko prišparal za kilo kruha!!!!:\

JOKER ::

Ja res! Tody, to je bila kaplja čez rob. Zakaj takšna jeza ?
Se pa po eni strani strinjam, saj ljudje bi itak imeli vse zastonj. S tem, ko ste se odločili, da boste postali uporabnik mobilnih storitev ste se zavedali, da s tem prihajajo tud stroški za opravljene storitve. Zakaj so to vse ukinili ? Ker so posamezniki izkoriščali in se iživljali na ta račun. Enostavno te je lahko preko bresplačnega SMS-a jebal in nisi mogel ugotoviti kdo je, čeprav je morda tvoj sosed.
Plus tega pa so klici tako pocen danes, da raje pokličem kot pa se "jebem" z tipkanjem SMS-a.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Tito ::

Hja vsak ma svoje mnenje, meni klapa čist ustreza. Ponavad SMS pride po eni minuti, se pa je že zgodilo, da ne pride sploh, zato jst vedno poleg željenega prejemnika dopišem sebe in če pride je zagotovo tudi njemu prišlo, če pa ne pa poskusim čez kako uro... Zaenkrat mi samo 1 dan ni delal...:\

matvoz ::

Tody, bravo.. vecje neumnosti nisi mogel napisati..
zakaj so pa e-maili zastonj? dajmo jih raje placevati!
primerjava z nekaterimi drugimi drzavami in prinas.. ze recimo hrvaska..
pri nas so smsj se vedno (ceprav je ne vem kolk bonusov in popustov & kaj-se-vse) veliko drazji.. tako da.. ce imamo priloznost nekaj dobiti ceneje oz. zastonj, a ni potem nesmisel, ce tega niti ne poskusamo?

lepa hvala

Redkvica ::

Se mi zdi da do Todyjevega posta so se ljudje mirno pogovarjali, on je edini, ki je pizdil.

Suverena odločitev nekega ponudnika je, če bo omogočil kaj brezplačnega ali ne. Zato še ni treba nadirat ljudi, ki so to možnost uporabljali in se zanimajo, če še kje obstaja.

Thomas ::

Ne glede na ta ideološki spor (zastonj ali ne SMS), se je Tody obnašal pod vsako kritiko. Kaj si le misli da je? Taki tipi mi gredo na živce.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ganzi ::

Men grejo tut taki na živce...
LP

JOKER ::

Fantje, samo ob kateri uri je napisal post 8-O . Sploh ni čudno, saj mogoče je bil že fajn zaspan :D .
Ali pa se je morda odpravljal v službo. Leva noga ... itd. :D
________________________________________________________
Ka te češ ....

Sambrosa ::

free sms-e sem si urihtal pri simobilu, tko da sm kupil sim 040 in z njo pošiljam sms. drugače sem naročnik mobitela. drugače ne gre. je pa tud to dobro .jurja na 3 mesce če ti je veliko potem pa .....:D :))

ahac ::

Smešno je, da vsi hočjo free SMSe, da ne bodo kej preveč plačal. Hkrati pa nimajo pojma koliko plačujejo za pogovore in ostale storitve (v glavnem Mobitel userji) in nimajo pojma kolk bi plačal pri konkurenci. :\
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tody ::

Moje "pizdenje" je bilo čisto na mestu !!! Kaj si misli thomas in kaj si mislite ostali me BMK pa če sem mod al pa ne.... Štos je v tem da vi zahtevate nekaj kar ni zastojn. Dejte pošlte kak mail brez da se konektate na net ! No ? Uspelo ? E mail pač spada v zakup internet povezave tako so se odločili ponudniki na začetku... In ne mi rečt da imate zastojn internet ker smo ugotovil da ga nekdo pač plača tako ali drugače. GSM ponudniki so se pač odločili da ne dajejo zastojn SMS ampak 3 sekunde pogovora... Teh tem o zastojn sms-jih je bilo kar nekaj... in veste kaka je zgodba. Vega je že zdavnje preklicala svojo ponudbo, mobitel ponuja toda je nezaneslijv, Simobil pa ponuja zadevo prek klape.... Tiste sms ki jih pa vi pošljete iz Druge pa tudi nekdo "kao plača"....

Tko da get over it ! NI JIH VEČ ZASTOJN !
Če jih dobite pač cool sam nimate jih pravice zahtevat ....

iration ::

> NI JIH VEČ ZASTOJN !

Ej, take it easy no. Pač so spraševal, če kje obstaja free varianta, nič slabega, nič nelegalnega. Predvsem pa nič takega, kar bi potrebovalo dretje za reakcijo ....
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Vikking ::

100% podpiram moderatorja ki vas je skur*u,razvajena mularija!!! kar se tiče odgovorov vsi nimamo denarja za sms k mamo komaj za kruh... pa ne hasnejo, saj nekateri nismo budale in ne nasedamo takšnim butastim oz. debilnim odgovorom razvajenih mulcev... če nimaš za kruh prodaj gsm, če nimaš za kruh nehi pisat sms-e... če bi pa rad pošilju 200 sms-ov na mesec pa pripravi denar...

Če bi rad hitro, zanesljivo opravljeno storitev potem jo boš plačal,,,

če bi rad zastonj storitev, boš pa že počakal 12 ali 24ur da sms doseže prejemnika,,,

kihc ::

100 sms/mesec (((:

Nevem jaz na mesec vsegaskupi za mobič zagonm manj kot jurja.
Pa sej mate irc, mejle, forume, itd...
x

Brilko ::

Sej ko pošleš SMS prek neta moreš tud na net, sam kaj ko nič od tega mobitel ne dobi ampak tvoj ISP.

Zdi se mi da vedno ko kdo ve da ga je mal polomu pa kej nerav pametnega reku da vedno reče BMK. No men se tak zdi. Ma pa vsak pravico povedat svoje --> demokracija. No ne glede na moderatorstvo se mora moderator obnašat kot da ni moderator (sem pa že zasledil primitvno obnašanje enega moderatorja hudo čez rob). Moje mnenje... :D

JOKER ::

Vikking, normalno, da ga podpiraš ! Zdravniki , policija in ostali tud skupaj držijo.
Saj če bi pa kater od nas, ki jim spodaj pod Alias-om ne piše "moderator" podal takšen post , ga pa sigurn ne bi zagovarju. Sorry !

Star pregovor: Vrana vrani ne izkljuje oči !
________________________________________________________
Ka te češ ....

JOKER ::

Še neki bi dodal: blazno primitivno in otročje se mi pa zdi, da se zaradi enega brezveznega vprašanja razvija takšna debata. Prav vidim, kako eden po drugem "pljuvate" in imam občutek, da če bi bili sedaj nekje skupaj bi se celo "spokali".

Res pa je, da so klici tako pocen danes, da nima smisla zapravljat časa in tipkat SMS-a po telefonu, še manj pa, da bi vklopil računalnik in poslal brezplačen SMS, ki pa ga bo prejemnik dobil jutri, pa še to je vprašanje ČE ga bo sploh dobil.
Eden malo prej je celo napisal, da porabi manj kot jurja na mesec 8-O ! Zakaj pa imaš potem mobilni telefon ? Za budilko ?

P.S.
Dajte se mal k sebi spravit pa nehajte en druzga provocirat.
Lep dan še naprej in pojdite raje na sonce ne pa da buljite v te kište.
Bok !
________________________________________________________
Ka te češ ....

kihc ::

JOKER - ne, za bujenje mam eno staro budilko.
x

Tody ::

Če bi rad hitro, zanesljivo opravljeno storitev potem jo boš plačal,,,


Hvala viking to je vse kar sem hotel povedat....

Hotel pa sem tudi to da vi nimate pravice zahtevati če pa stvar dobite pa cool. Motil me je predvsem nsalov teme.

Gizmo_X ::

" Vega je že zdavnje preklicala svojo ponudbo, mobitel ponuja toda je nezaneslijv, Simobil pa ponuja zadevo prek klape.... Tiste sms ki jih pa vi pošljete iz Druge pa tudi nekdo "kao plača".... "

Simobil in klapa tudi nista več na voljo.:\ Ali pa so preprosto premaknili in ne najdem več.:D
Plačaš naročnino za internet, potem pa imaš neomejeno število pošiljanja e-mailov.
Pri mobitelih in ponudnikih pa mislim, da kaj takega ni?:(
Dokler bo druga delala, bom pošiljal, potem bom pa nehal.>:D
0:)

Tody ::

simobil in klapa sta še na voljo... kako pridit do nje pa sami pogruntejte >:D

CaqKa ::

joj.. eni tukaj si res niti ne pogledate okoliških tem.. pa še todyja napadate...
klapa obstaja! in vprašal sem kaj je narobe z njo? pošilja zelo hitro!
mene bolj raz* to da plačam simobilu za sms poslan s telefona in tak sms nikoli ne prispe.. čez zastonjsko eklapo se pa prav nič ne pritožujem... in prav vesel bi bil če bi operaterju uvedli tudi plačljivo sms storitev z neta poleg zastonjkse. potem bi se vsaj lahko na koga pizdil.

torej dragi caligula ki se še sploh nisi nazaj oglasil in si povzročil tako vojno tukaj, KAJ ZABOGA JE NAROBE Z KLAPO? nadalje zanjo obstaja programček sms poštar... več si preberite v tem oddelku nekje nižje temo o eklapi.

pa čist tak za info... Viking ni moderator! še huje persona * je, če pa kdo ne ve kaj je persona* si pa naj prebere pravila!
nekateri tukaj zgledate prav smešno brez kančka znanja o temi o kateri se pogovarjate.
;(
/edit: oproščam se vendar je tema o eklapi v oddelku internet.:8)


8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

matvoz ::

sedaj mi ni nekaj cisto jasno..
mogoce je topic tak, da kao zgleda, da kdo zahteva brezplacne smsje..

pod drugo.. forum naj bi bil tudi za informiranje ljudi.. je tako?
torej..
nekdo hoce vedeti, ce se obstaja kaj zastonjskega..
zakaj za ** pa nekaj tulite okoli?
pa pismo no.. Tody.. ce ti ne uporabljas eklape oz. karkoli, pac placuj..
ce pa imas moznost nekaj zastonj, posebej, ce je enako dobro, kot tisto ki se placuje..
ne vem no.. jaz vzamem tisto zastonj..

ko mi bo pa nekdo dal dobre razloge, zakaj naj se jaz izbruhnem v navalu jeze in zacnem sikati po takih, bom pa to naredil.. do takrat pa zal ne bom..

lp

°X-bajtek° ::

Tody, poslal bom osebno sporočilo enemu adminu, vi mi pa samo povejte naslov.

Aja, Caligula, je lepo vprašal če je še kje kakšna stran za zastonj sms-je pošilat, ta pa ga "napizdiš" kot žival. Torej povejte mi naslov od admina, da mu pošljen osebno pošto.

Caligula ::

S klapo je narobe to, da nisem pri Simobilu.
Dokler je bila za vse pa je bila odlicna.

Vsem, ki mislit, da je folk razvajen, ce hoce se opcijo SMSov z neta-dajte utihnit, ker nimate pojma ne o ekonomiji ne o podobnih zadevah in se nasploh vzdrzite oglasanja z vasimi frustracijami v temah v katerih se kdo zeli dodatno informirati o cem.

Mate temo problemi clovestva kamor spadate pa se dajte kadar ni8ste pri psihologih raje tam udejstvovat.

Tukaj pa se drzite teme. Od moderatorja bi pricakoval, da bo neprimerne poste brisal pa bi dejansko lahko zacel kar z svojim kar pa mu je verjetno pocasi ze postalo jasno.

Skratka otalim hvala za info o www.druga.org
Deluje zadovoljivo.

CaqKa ::

o druga pika org smo pisali že nevem kolkič v oni eklapa temi.. to da je klapa samo za simobilove uporabnike smo tudi povedali da ni noben problem ker enostavno greš v trgovino in si vzameš eno halo kartico za 4 čuke.

in klapa je zaenkrat zelo zanesljiva!

Vsem, ki mislit, da je folk razvajen, ce hoce se opcijo SMSov z neta-dajte utihnit

ne ni ti treba tega mislit. je pa folk ki piše 300+ smsov na mesec za "chat" razvajen. vsi ti bi se lahko dosti več pogovarjali namesto chatali. poleg tega vsi vemo da bi jih to ceneje prišlo.
in jaz sem jezn na take, ker se zaradi takih mojih 10-20 smsov na mesec zamudi, in bi bil zelo vesel če bi naročniki imeli večjo prioriteto pri pošiljanju smsjev. ker tistih mojih par smsjev v mesecu je take narave da človeka telefonične ne dobim in ne morem drugače kot da potem pošljem sms. itak sem daleč naokoli ki uporablja telefonično tajnico. potem pač ni druge izbire kot sms. in točno takrat bi rad jaz da moj sms dospe.. in da ne zamudi zaradi nekoga ki je poslal sms, če se dobita "na kavi".
poleg tega gre vedno več tehnologije (v elektrotehniki) preko smsjev.. in takrat rabiš hitro storitev... ki pa je ne dobiš zaradi abusanja.. onih ko pošljejo 300 smsjev v mescu...

lp

ps: movzancr in iksbajtek nič vama ni treba okoli skakat ker je dovolj policajev okol.

Caligula ::

Caqa ti spet kr neki pos svoje po domace predpostavljas kaj da folk posilja v SMSih pa tud, da je dospelost tvojih SMSov v kakrsnikoli meri odvisno od takih prek neta. Ce ne ves kako te stvari potekajo se pac pozanimaj. Tudi o tem kaki ljudje gredo komu na jetra ne sodi v to temo. Druga.org je bila verjetno velikokrat omenjena in pa se malo moje drugih ampak, ker zadnje case take strani padajo kot muhe sem pac tukaj vprasal za konkreten in preverjen podatek, sploh, ker so bile podobne teme izbrisane.

In ni na moderatorjih, da pametujejo koliko je kdo razvajen,... kaj si kdo zasluzi,..

To pomeni samo, da so moderatorji razvajeni in si domisljajo da koga izmed nas tako vase mnenje zanima.
Naj pomagam. Mene osebno niti malo. Hvala za obvestilo o e-klapi, ki pa zame ni optimalna resitev.

Ker SMSe posiljam redko in jih takrat se najraje natipkam na racunalniku je druga.org veliko bolj primerna.

CaqKa ::

kaj boš čez pol leta spet prišel in vprašal če druga.org dela in če so kake nove?

tole si poglej:
Alternativa E-klapi?

matvoz ::

@CaqKa

zakaj bi pa naj okoli skakal?
osebno me boli, kdo ima na tem forumu kontrolo in kdo ne..
ce ne bomo mogli sami na nivoju drzati pogovora, nam noben moderator ne bo mogel pomagati..

pac me jezi, ko en pac nekaj vprasa, pol ga pa kr zacnejo nadirati ces:
- to je ze bilo na forumu
- googlaj
- kaksna budala pa si, da tega ne ves
ipd..

hmm.. kaj ti pomaga, ce je bilo pred pol leta ze ena taka tema?
od takrat je lahko sla tista stran ze trikrat po gobe..
google.. ceprav je skoraj vsemogocen, ampak se vseeno, ce ne gre, pac ne gre..

kar se pa tistih tice, ki posiljajo 300 smsjev na mesec..
ce posiljajo preko gsma.. gre njihov denar.. so pa delezni iste pravice kot vsi ostali.. so sh.t happens..
ce posiljajo preko neta.. to so si pa sami webmasterji krivi, ce niso znalo e-klape omejevati.. in seveda ostali ponudniki..

naj bo registracija in omejizev na ne vem 10 smsjev na dan..

lp

Matri[X] ::

Nad moderatorji se lahko pritozite/pogovarjate v oddelku Slo-Tech in ne tukaj, med temo o brezplacnih smsjih.

lenkosmrk ::

jebovasbog deršta glupa..pa to je višek....pa kaj je kdo umazal ta forum če je postavo vprašanje?
če te moti ga ne glej .. če je glupo se neoglašaj, ukrepaj če je nekdo nestrpen in ima ista oseba odprtih 5 postof en
za drugim z istim vprašanjem.

Kar se SMSov tiče prek neta....mislim halo... kvalitetna storitev prek neta bi bla sprejemljiva tudi za plačilo. če je free
pa tolko bolje.in če ma kdo kako dobro informacijo glede kakega zanesljivega, servisa naj deli informacijo.
mi je že taužentkrat bolj kamot tipkat SMS prek velke tipkovnice kat na mobilcu. ampak to je moja stvar, mislim pa da nisem
edini. to je le ena prednost, najdejo se še druge, ampak topic niso prednosti.
žal tudi sam še nisem našel alternative e-klapi, če jo bom pa si bom drznil obvestiti vse zainteresirane.

še enkrat, če nimaš kaj pametnega odgovorit boj tiho, če si moderator in se ti "zdi" po tvojih velecenjenih merilih post neprimeren
ga briši pa pošlji PM avtorju z utemeljitvijo ne pa tu "pametovat" ker si moderator in pač kažeš svoje moderatorske "sposobnosti".
bilo bi lepo, da dbi moderator znal brati in bi znal razbrati kaj je vprašanje in kaj je zahteva.

bemumilomater,danes bi rad vsak drugemu po glavi sral,prej naj se nauči sebi rit brisat.kupi si pamperske pa serji v njih
kolko te je volja,pa ti naj smrdi, ne pa silit druge da vohajo tvoj smrad, .

"dragi" moderator,pritoži se in briši po želji, samo ne mi utemeljit brisanja z nivojem sporazumevanja, preberi svoj post.

@ljash ::

no, da bom prvi, k bo kej pametnega povedu...

KLIK
Potrebna je registracija, potem mate pa mislm da 10 free smsov na tedn :\
Še par mescov nazaj si jih lohk 100 na tedn puslou, sam še zmeri - je pa free :D
(nadaljne morš doplačat... - al si pa več imen registreraš če maš več telefonov pa je ;))

P.S.: zdej pa vidm, da sta sam 2 smsa še free...
mau so spremenl zgleda, odkar sm masovno pošiljou smse nazadnje:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @ljash ()

Tody ::

lenkosmrk.... em em Dragi gospod ! Mislite da smo moderatorji suprem bitja... vsi imamo doktorat ali dva (da o nobelovih nagradah niti ne govorimo...) zakaj zaboga moje mnenje več velja kot od enega xy k se usaja k je mel slab dan... oziroma jutro ?? Ker pač men piše moderator sem pa oh in sploh ... ne sej mi laska da mate tok dela z mano samo get real... :D Kar se pa mojega pametovanja tiče si pa že sam odgovoru na njega :D

Za vse ostale, ki pa ne znate uporabljat googla....

klik 1
klik2

Hitrost ni lih vrlina ampak podarjenemu konju se ne gleda v zobe :D

Pa še imenike in podobno imajo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

Caligula ::

No vidis, da s lahko tudi konstruktiven in koristen. 0:)

Klemenn ::

dandanes ostane še kaj drugega kot eklapa?

sej mislim da je zastonj ampak a lahk en uporabnik potrdi da je eklapa zastonj?

lp

jurre ::

jaz lahko:D za sporocila na mesec placam okol 200sit...30jih imam zastonj na mesec, malo cez 30jih poslem normalno, ostalih 150, 200 pa prek eklape:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

CaqKa ::

pri meni je isto.

PersonaRudis ::

Pošiljanje s SMS Poštarjem stane kaj? Ker sem ga jaz dobil že z nekim uprabniškim imenom in geslom, pa ga uporabljam že kake pol leta...0:) Sicer pa je zlo fajn, 400 znakov pa takoj dobiš.

Tero ::

Podovojena tema pa prosim ne met takih izpadov:\
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

skripta za pošiljanje brezplačnih sms sporočil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Programiranje
19543428 (8668) AštiriL
»

SMS Poštar v3.0 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
45071298 (27893) DJ Beat
»

Pošiljanje sms-jev

Oddelek: Mobilne tehnologije
424750 (4083) CaqKa
»

Alternativa E-klapi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
596753 (5080) CaqKa
»

Free SMS na PINKPONK UKINJEN! [:'(]

Oddelek: Mobilne tehnologije
323396 (2632) njok

Več podobnih tem