» »

Kateri regulator vrtljajev..

Kateri regulator vrtljajev..

Origa ::

Ma sem se odloču, da si nabavim en regulator...pa me zanima, če ste imeli izkušnje s kakim oz. če veste za kakšnega kolkr tolk dobrega.....zaenkrat so drugi forumaši pohvalili Vantec regulatorje in sicer modele Nexus-101 ter modela NXP-301/ NXP-305 Fun&Light....?
Poleg tega me zanima, če obstaja regulator, ki ima zmožnost upravljanje ventilatorjev, katod , meri temperaturoin ima LCD zaslon!?

Desk-Star ::

Am jest mam Sunbeam Rheobus pa sm čist zadovoln z njim ragulira se od 0V-DO 12V na kanal lahko das 20W to je pa tud vse kar rabim no ti priporocam tega za mal dnarja je pa res da nima LCD pa tega sm kaj ga pa rabis ce ti ze v Winsih vse temperature pise.Pa katode tud lahko gor prklopiš drugač.Link do cool-pc LINK

TribesMan ::

Čist po naključju sem dobil v dar CoolerMaster Aerogate 2. Zadeva je noro lepa, pa tud zdrži 18W po kanalu... zna pa regulirati 4 vente in brati 4 temeprature v sistemu... vse je krmiljeno mikroprocesorsko, na enoti pa je še velik modro osvetljen LCD ki prikazuje stanje senzorjev.

Zadeva je mogoče malo draga, vendar je definitivno najbolj hud regulator kar sem jih videl :D

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Origa ::

@Tribesam
Potem očitno še nisi slišu za ThermalTake HardCano 12, ki je res car v svojem razredu...tko vsej pravijo...problem je le, da stane kar nekaj tolarjev :)
A ima kdo slučajno HardCano......!? Mi lahko kdo pomaga pri izbiri....ali Aerogate II ali HardCano 12....????

Sami ::

Hm...Zalman ima nov prenovljen Fan Mate 2, ki ga zelo hvalijo. Sam imam na Zalmanu 7000A-AlCu Fan Mate 1, ki je super.8-)

Še link: http://www.zalman.co.kr/
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

TribesMan ::

Origa ti si mi hecn... Hardcano 12 razen tega da ima moznost nastavitve alarma ne ponuja popolnoma nic vec kot Aerogae 2, s tem da je 50% drazji...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Caligula ::

V Mlacomu majo za 3.700 SIT en komplet z venti in regulatorjem za na sprednjo stran kiste.

Origa ::

HardCano 12 je 5k sit dražji od Aerogate II

Desk-Star ::

Recte kar hocte sunbeam je tud dobr za svoj dnar ponuja dost ce pa hocte se tiste igrace zravn pa LCD-cke pa prov:D

Nesta ::

Trenutno je Hardcano 12 za dobra 2.200 sit drazji od Aerogate 2
Drgac pa kaj si mislite o Thermaltake Xcontroller ..Stane pa 5000 Sit!

mloncar ::

jst mam tut Sunbeam Rheobus in sem z njim zelo zadovoljen!

citiram iz mlacoma:

Sunbeam Rheobus èrn/srebrn (4.900 SIT)


Sunbeam ni dobro poznan povpreènemu slovenskemu kupcu, a vendarle ima v svojem proizvodnem programu množico kakovostnih in marsikateremu kupcu zanimivih izdelkov. Rheobus je že eden izmed takšnih. Gre pravzaprav za najboljši zunanji krmilnik s katerim krmilimo veèje število ventilatorjev, pa tudi intenziteto notranjih svetil (npr. neonk). Omogoèa krmiljenje štirih loèenih kanalov. Na posamezen kanal lahko »obesimo« kar do 20W porabnikov (torej skupno kar 80W!). Razveseljivo je tudi dejstvo, da imamo možnost zveznega nastavljanja napetosti od 0V-12V, medtem ko je marsikateri konkurenèni produkt omejen na razpon 7V-12V! Nastavitev vrednosti za vsak kanal posebej nam prikazuje dioda, ki je v primeru nastavitve od 0V-7V obarvana rdeèe, v primeru nastavitve od 7V-12V pa modro. Rheobus vgradimo v prosto 5.25 palèno odprtino v ohišju, na voljo je v èrni in srebni barvi.
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

Nesta ::

Ti regulatorji so ľe nekaj časa nedobavljivi.

Mlacom prodaja.


pri Cool-pc pa so drazji

Kaufmann ::

Sem kupil TT set vetov+regulator 3.5"v mlacomu . Ta regulator je kompatibilen le s priloženimi venti, če ga pa na kakšne druge zvežem, se regulira le na zadnjih 3 mm, efekt je skoraj kot on-off.
Komur hrup ni pomemben mu priporočam nakup. Na min. obratih so meni malo preglasni in sm jih odstranil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaufmann ()

Nesta ::

Se da se kje drugje dobit Sunbeam Rheobus, poleg cool pcja?
Ali pa obstaja se kaksn dober in mocn regulator z zmerno ceno (cca 5k:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katir regulator ventilatorjev se najbolj splača

Oddelek: Kaj kupiti
181813 (1387) MadTeaM
»

Kateri regulator za ventilatorje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121259 (1041) Grimlord
»

Regulatorji ventilatorjev - kateri je najboljsi po vasem mnenju?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211596 (1388) smilyxx
»

Regulator vrtljajev

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211917 (1523) boštjan
»

Vantec NXP-201 (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
564723 (3734) C_maniak

Več podobnih tem