» »

DVD??????

DVD??????

Modri dirkač ::

Če bi mel na izbiro Pioneer 116 in Creative PC-DVD infra z Dxr-3, kaj bi kupili? Ma kdo tega Creativa?
Everybody lies!

Simeroni ::

Jaz bi izbral (sej sem ze) pioneerja...drugi pa...

TheHijacker ::

če bi imel samo ta dva modela bi izbral Pionner. Drugače pa moj sedanji DVD Toshiba SDM-1502(16x48)....

MTB ::

Pioneer je zakon!

RS

frik ::

pioneer je zakon drugač pa mam jst hitachija pa je tud vredu ga nimam edini pa se mi dopade
pioneerja ma sošolc pa se mi zdi da je z njim zadovoljen
:)

Freak ::

Pioneer so najboljši DVD-ji>:D

bastadu ::

Mam Pioneerja 103S že skoraj 2 leti in še nisem imel nikakršnih problemov. Ker je brez vratc se mi še tolko bolj dopade...8-O

Definitivno Pioneer!

|KoRn| ::

Jaz osebno imam model Pinoneer 116 in ti rečem da seka. Ni bolšega. Ti ga priporočam!8-O
Freak on a leash!

krucymucy ::

Definitivno Pionieerja, drgac pa Toshibo, ker je pocen pa seka!!!

frudi ::

ker vsak hvali svojo robo, jo morm pač tud jaz :)
mam pioneerja 104S že več ko leto pa pol, pa ves čas dela brez problemov. prebavi vsak plošček, ki se ga spomnim stlačit v njega.
tak da, priporočam pioneerja.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

whatson ::

v vsakem primeru pioneerja...

ga mam že kar nekaj časa in seka... :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

kuzifix ::

Jah Pioneerja, kaj pa drucga. Sicer je rahlo glasen ampak ... Dela. In mislim da je to tisto kar steje.
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

BigFoot ::

Pioneerja :))
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

JXS ::

glede na to da so Pioneerjevi dvd predvajalniki na vsakem ceniku v vsaki trgovini je jasno da so tudi najbolj prodajani. če pogledaš malo nazaj ko si kupoval cd-rom(e) se spomni da nisi ravno gledal firme ampak ceno, na koncu pa si bil zadovoljen s tem kar si kupil, pa čeprav je bil to izdelek neke tajvanske, kitajske,... firme katere ime si prvič in edinič slišal>:D, povsej vrjetnosti ti ta cd-rom še sedaj služi. Ponavadi cd-romi in dvd-romi nehajo delati zaradi nepravilne uporabe, delajo pa tako kot vsi, več ali man zaneslivo. Zato ti priporočam da kupi tistega ki je cenejši, hitrost pa naj nebo odločilna, saj vsak ve da proizvajalci navajajo hitrosti, katerim se enote sploh ne približajo.

faca9 ::

Mrxjs, ne vem če se lahko ravno strinjam s tabo. Tudi v časih CD-ROM-ov je bilo potrebno pogledati na firmo. Sam sem menjal 3 CD-ROM-e, dokler nisem pristal na TEAC-u, s katerim sem bil končno zadovoljen. Na žalost je bil tudi najdražji...
Kar pa se tiče DVD-jev: sam imam Pioneer-ja 115, s katerim sem zelo zadovoljen. Menda so v redu tudi Toshibe, z ostalimi pa se raje ne bi ukvarjal (slabe izkušnje z raznimi modeli CD-ROM-ov).

PIII850 ::

Evo jz ti pa se prodam DXR2 dvd dekoder kartico. Ima eno ful dobro funkcijo, ki je dxr3 nima. In to je da lahko hkrati gledas filme na moniorju in na tv, kar pa ne velja za DXR3.
Prodam ti jo pa za ene 8 jurjev
seveda z vsemi kabli in knjigicami in cdji
primoz.ermenc@sgn.net
041 690 818

lp

js ::

Ne kupit pioneerja. js mam 104s pa nisn zadovoln. ko gledam filme se kr nekaj ustavlja!!;((

bastadu ::

js, verjetno ni kriv pioneer player, ampak maš verjetno preslab računalnik (al pa softverski predvajalnik) pa se ti zato ustavlja...

js ::

mam dekodirno kartico. z diska mi pa dela normalno. ustavi se pa dvd in zarad tega pol še slika.

MTB ::

Pa si poskušal kdaj očistit lečo?
Jaz mam A05SZ, pa dela kot švicarska urca. Pioneer je zakon.

RS

js ::

lečo sn očistu pa nič ne pomaga!

ABX ::

js: za se prepričat da je kriv dvd presnami celoten film na HDD, samo tako boš lahko bil 100% da DVD šteka.

Po zgornji razlagi ne moreš na noben način obsodit DVD.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

js ::

sj sn presnel cel film na disk!!
a maš ti mogoče kako idejo kaj bi lahk blo krivo??

Ljubavnik ::

Jst ti tud priporocam Pioneerja ga mam doma in dela k urca, nc ne steka, za druge pa itaq ne vem, mel sm prej enga druzga sam sm pozabu kera firma je bla pa je tud uredu delu, sj firma kle kj dost tud ne pomen ! :D
Mr. LoverBoi

ABX ::

Hja! Povej še če med presnemavanjem filma na HDD je DVD delal konstanto ali se je tu pa tam zatikal.


Od tukaj namreč teško vidim :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

js ::

zatika se edino pri gledanju filmov. pri kopiranju pa dela tak kot je treba.

MTB ::

Potem je pa ze kaj drugega narobe, ce ti kopiranje dela OK. Sicer pa se vedno lahko uporabis kak program za merjenje hitrosti branja DVD-jev, pa bos ziher videl, ce kaj steka.

RS

1309976 ::

Zdravo!
Imam Creative PC DVD Blaster in dela vredu, tudi zaščito je bilo čist preprosto odstraniti, le malce glasen je...to je pa tudi edina slaba stvar ki sem jo dosedaj našel...kar pa naj bi blo značilno tudi za Pioneerje tak da.....
Če pa imaš že 40 jurjev za zgoraj navedeni Creativov dvd pol ti verjetno denar ni glih neki problem, če pa je pa pejd v Avstrijo sem gor že videl da prodajajo dvdje za 900 ats (LiteOn) firma
lp:\

Boky ::

js DMA za DVD-rom imas vklucen ?

js ::

ja DMA mam vkloplen!
s katerim programom naj zmerim hitrost za DVDje. sn sprobal za CDje z gpbenchcd in sem ugotovil da bere povprečno z 22 kratno hitrostjo včasih pa ful zaškrta in hitrost pade sam na 5 kratno. povprečni dostop pa tud včasih naraste na 3000 ms. pomoje zaradi tega zašteka tud slika ko gledam filme.
ma kdo kako idejo?!

Boky ::

Probaj si sposodit kak drug pogon in ce bodo tezave izginile probaj uveljaviti garancijo(upoma da jo se mas).

js ::

zaj sn sprobal še cd rom in mi je isto delalo. očitno dvd ni kriv.
dvd je sekundarni master cd rom pa sekundarni slave. osnovna plata je pa abit ah6.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVD

Oddelek: Pomoč in nasveti
10763 (656) js
»

Problemi, problemi, problemi, ku** naj gleda vse!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
111115 (964) MadMax
»

DVD se ustavlja

Oddelek: Zvok in slika
241268 (935) js
»

S-VHS kabel

Oddelek: Zvok in slika
181527 (1224) js
»

DVD

Oddelek: Pomoč in nasveti
421703 (1220) VASkO

Več podobnih tem