» »

CoD problem

CoD problem

AnD-1 ::

včeraj so se mi začel problemi s call of dutyjem in sicer ko se povežem s serverjemmi najprej za kako sekundo zašteka pol me pa ven vrže in mi napiše tole :
Server Dissconnected - has been permanently banned from this Game Server via PunkBuster ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN 9bb3e1cd

ampak je nemogoče da ga je punkbuster banu ker vidim da so drugi igralci gor in tut ko pridem not za trenutek slišim kak strel

prosim za pomoč:(

Fukomuko ::

če si dobil global ban od punkbusterja, to pomeni da ne boš mogu it skor na noben server več, ker si cheatov.>:D

AnD-1 ::

chetal nisem nikol!!!;( zakaj sm pol ban dobil?!:'( :'( :'( :'(
kaj nej zdej nardim???

AnD-1 ::

a če na novo inštaliram bi šlo ?

sam ni mi jasn zakaj sem ban dobu sej nisem nikol cheatal

SonGoku ::

Lahko je problem tudi, da na tvoji igerci teče starejša verzija PunkBusterja kot jo zahteva server. To se pogosto dogaja na katerih publicih in te ponavadi kicknejo za 2 minuti. Probaj instalirat na novo pa na patch 1.4 ne pozabi, če še ga nimaš. Potem bi bil verjetno v tem problem.

lp8-)

AnD-1 ::

sem use zbrisam tak da ni več nič od call of dutyja ostal na compu pa nanovo inštaliral pa me je useen prepoznal pa dol vrgl in ne morm igrat na nobenem serverju:'( :'( :'(

Xplicit ::

tud iz registra?

btw - a to ti doloci glede na IP al je kaksna druga fora?

ddeben ::

Global ban- imenovan tud Guid ban pomeni, da si cheatal oz. pocel nekaj takega da so te morali banat. Glede nacina, ti pa banajo tvojo kodo(aktivacijsko), tako da ne mores vec igrat na serverjih z PB vkljucenim. Igras vseen lahko na serverjih z izkljucenim PB.

|CyGNUS-x ::

Pa prijetno igranje >:D
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Punk Buster problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
173296 (1653) Ciklamen
»

kako postaviti lan server za cod 4??

Oddelek: Pomoč in nasveti
81194 (1194) jan01
»

Intel bo lovil goljufe (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
568141 (6007) KoKi
»

Problemi z punkbusterjev v call of duty

Oddelek: Igre
81641 (1487) Storm
»

COD: GLOBAL PunkBuster GUID BAN 12e306e2

Oddelek: Igre
84436 (4308) DejaVu

Več podobnih tem