» »

Zvocniki 5.1, zadnji desni ne deluje

Zvocniki 5.1, zadnji desni ne deluje

gljivec ::

Torej imam zvocniski sistem logitech z-640 in sound blaster live 5.1 digital. Ob priklopu mi ne deluje zadnji desni zvocnik. Vendar ce zvocnik prikljucim na konektor za levi zadnji zvocnik potem deluje. Tako da problem verjetno ni v zvocniku. Ali je pokvarjen konektor na wooferju? Ker druge moznosti ne vidim vec. Sem poizkusil ze vse mozno. Ce je pokvarjen ali se to da popraviti za neko spodobno ceno?
Hvala za odgovore!

Clone ::

Če ti ta zadnji desni zvočnik dela ko ga priklopiš na kak drug kanal potem je lahko problem v zvočni probaj še 1x nove driverje gor dat. Drugače ti bojo pa morali to pod garancijo popravit (če je še v garanciji)

usavko ::

Res da je ta tema malce stara, vendar se to dogaja tudi meni! Če imaš 5.1 surround ukloplen, potem zaženi program Master Volume in tam klikni ADVANCED, na levi strani. Ko se ti odpre novo okno, vlkuči funkciji, ki sta na dnu!
Rear spreakers connected....
Center speaker and woofer connected...

Ko to vključiš pojdi v NVIDIA program in tam uredi s pomočjo čarovnika za zvočnike... Tudi tam moraš (ob starejšem programu) označiti kot pri master volume obe funkciji. Ko boš končal, moraš naresti še nekatere malenkosti, (vključiti boš moral kopija zadnjih zvočnikov itd.).

S telimi zvočniki sem imel vedno probleme, vendar sem se jih na koncu znebil! Kupujem si nove zvočnike in prav zaradi takih težav si želim zvočnike ki imajo optični vhod. Težava je tudi v tem, da ne morem uporabljati mikrofona, če hočem imeti surround!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: usavko ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19926746 (10832) Hrenowsky
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016149 (10088) FlamE#7
»

AC3filter for dummies - nedelujoči center zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
3511228 (5036) Sarimner

Zvočniki Genius SW-5.1 Home Theater Wood

Oddelek: Zvok in slika
244302 (3628) CaqKa
»

5.1, nekaj je narobe. Al`pa ne znam kaj nastavit!

Oddelek: Pomoč in nasveti
241443 (1080) BlackHole

Več podobnih tem