» »

include virtual

include virtual

milosm ::

Zanima me če obstaja poleg ukaza <'!--#include virtual="krneki.txt" --'>" (enojni narekovaj ' je tam zato, da forum ne spremeni kode) še kakšna druga metoda vstavljanja neke txt datoteke v nek drug html file. Štos je v tem na serverju na katerem gostujem lahko includas fajle samo v shtml datoteke, js mam pa zlo velik navadnih html datotek, pa bi rad tut v te vstavljal vsebino neke datoteke.
Upam, da razumete kaj mislim...
  • spremenil: milosm ()

simon ::

kaj pa fali preimenovanju koncnice v shtml? ce server ne parsa html datotek ne bos mogel vanje nic vstavljati.

milosm ::

....ja teh html datotek je kr velik, sam dobr to bi lahko spremenil, samo nekaj teh html datotek mi nekatere skripte same generirajo, tako, da to potem ne gre....

Elemen_T ::

Seveda je možno:

< ?php include("/absolute/path/to/datoteka.txt"); ? >

Drugače pa lahko sam stvari urejaš v httacces - tudi stvari okoli .shtml (podpora SSI .htm(l) datotek)

lp

milosm ::

a mogoče veš kako se uredi to v httacces ?

darh ::

mislm da se to ne da v htaccess fajlu pohendlat, ker je to nekak global scena, razen se mi zdi, če maš to tko narjen :D
Excuses are useless! Results are priceless!

Elemen_T ::

xbite: Seveda se da :)
Quick - ask webmaster ;)

darh ::

well... ok... mozno... nism se nikol kej prevec ukvarju s tem, ker men dela tko globaly.... :)
Excuses are useless! Results are priceless!

teac ::

Hmm....mene pa zanima, kako naj vstavim en html fajl v drugega? A lahko to tudi z include virtual?
Mam eno skritpo, pa bi jo rad dal na stran na kateri že imam nekaj napisano!?!?!?

whatson ::

teac:
isto z include virtual
(!--#include virtual="/bla.html" --)
(nadomesti oklepaje z <>)
pol shraniš kot shtml, in zadeva dela...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako vstaviti php v htm?

Oddelek: Izdelava spletišč
201443 (945) darh
»

vkljucevanje TXT datoteke v html

Oddelek: Programiranje
5795 (745) darh
»

Problem include virtual

Oddelek: Omrežja in internet
11987 (836) MaverickT
»

Rabim eno cgi skripto

Oddelek: Programiranje
121413 (1268) PRiMoZ-
»

SSI in CGI

Oddelek: Programiranje
6817 (728) OwcA

Več podobnih tem