» »

quake 3-timedemo

quake 3-timedemo

einstein2 ::

mam plato tyan s1854 (čipset via apollo pro), MSi geforce2 mx in pIII 866@910 in mi v quakeu 3 napise za timedemo 88 (8-O). ne zdi se mi realno, pa tudi frendu, ki ma eno xyzščć plato na via apollo pro in c400 ter voodooja 3 mu lih tko napise 88???? (8-O) ???
Ni lahko biti mlad!

alien-w ::

a to ti govoris o FPSjih? Ce govoris o njih, potem moras na obeh racunalnikih (svojem in prijateljevem) nastavitve izenačiti. Probaj pri obeh nastaviti na "high details" in nato primerjaj. Lahko pa da ima tvoj prijatelj nastavljen kaksen /fastsky ali kaj podobnega...

einstein2 ::

ja se mi cudno zdi, ker mam vse globine nastavljene na 32, resolucijo na 1024*768, pa na pIII 866@910 88 fps-ja??? pa itak na vseh resolucijah kaže isto!!, pr prjatlu pa tudi!8-O
Ni lahko biti mlad!

Tjulenj ::

izklopi sinhronizacijo z graficno kartico

Huey P ::

Meni tud kaže 88 FPS, man GF 256 SDR.

Tjulenj; Kje so to vklopi oziroma izklopi?
..::DOOM III: The Legacy::..

VASkO ::

hahahahahahahahaha :D:D:D:D:D:D

hahahahahaha, pa to ni res. ocitno sploh nisi v konzolo natipkal "timedemo 1", ampak si samo stisnil tildo(~) in potem je skoraj vedno napisano stevilo 88, ti pa si mislo, da so to FPSji? hahahahahaha:D:)):D:)):D:))

Huey P ::

VASkO;

V konzolo sem natipkal timedemo 1, timedemo 2 in cga_draw FPS1 in je zmeraj pisalo 88.

..::DOOM III: The Legacy::..

Lunik ::

lej potem ko napišeš timedemo 1, moraš napisati še demo demo001. če pa hočeš fps med igranjem gledat moraš napisat cg_drawFPS 1

alien-w ::

1.)
takole:
- (pritisni tildo)
- vpiši: /timedemo 1
- pritisni enter
- vpiši: /demo demo001
- pritisni enter
- uživaj.
2.)
izklopi sinhronizacijo FPSja z refresh rateom (ce imas vklopljeno)...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Q3A fps

Oddelek: Igre
101214 (674) Alien123
»

quake 3 arena

Oddelek: Igre
7967 (879) Huey P
»

Kaj napisati v Q3A za FPS

Oddelek: Igre
5754 (687) DeGi
»

zajemanje zaslonskega dogajanja

Oddelek: Zvok in slika
81659 (1508) romci
»

timedemo

Oddelek: Igre
131503 (1323) Quickbeam

Več podobnih tem