» »

Pioneer Firmware Upgrade

Pioneer Firmware Upgrade

MOJNET.net ::

Pozdravljeni

Zanima me, če mogoče kdo ve kje bi lahko našel kakšen Firmware Upgrade za DV-575A-K od Pioneer-ja.
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security Solutions /

krneki ::

Uradno ga ni. Se pa da dobiti firmware 1.38 na newsgrupah. Jaz imam 1.38 na svojem playerju, tko da ne mislim upgrejdat. Sicer pa se tudi ne mislim eksperimentirat, poleg tega nevem, če so sploh kakšne opazne spremembe med 1.22, 1.38 in 1.44.

MOJNET.net ::

mah imam problem, da ko dam kaksen film v predvajalnik, mi ga bere prepocas, kot da bi bili zamiki
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security Solutions /

krneki ::

DVD ali Divx? Ker firmware imaš (home menu, initial settings, postav se na options in pritisn display gumb)? Lahko to malo bolj opišeš oz. kako veš da ne bere dovolj hitro.

MOJNET.net ::

Verzija 1.38. Težava je v tem da ko predvajam DivX se slika zatika, kot da bi igral novo igrico na slabem racunalniku, kjer se grafika nezno zatika, se pravi da ne tece gladko
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security Solutions /

krneki ::

Mogoče je zaradi packed bitstreama. Probaj MPEG4 Modifier na tem aviju.

MOJNET.net ::

saj problem je da je na vseh :\
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security Solutions /

krneki ::

Nebi smel štekat, sploh pa na vseh. Meni mislim, da še noben film ni štekal, če pa je, je to bilo zaradi packed bitreama, kar se da popraviti. Jaz bi v tvojem primeru, če ti res čist vsak divx film šteka, uveljavljal garancijo, ker nekako dvomim, da bi to popravil kakšen firmware (saj imava istega).

Stepni Volk ::

Me samo zanima, podpora za naše znake je?

krneki ::

Ni podpore za podnapise, ker ma Pioneer tako "čudno" politiko, da ne daje vn na pol delujočih zadev. Zato tudi ni recimo novih firmwerov na voljo na uradni strani.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung se odpoveduje proizvodnji trdih diskov

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
237606 (6215) Vanadium
»

Dolzina poti pri znanem pojemku in hitrosti

Oddelek: Šola
61474 (1362) alexa-lol
»

[divXvid] štekanje/trzanje pri predvajanju (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5013404 (7293) yoco
»

[DivXviD] DirectSub urejevalnik podnapisov - podpora za Mediatek divx playerje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14525824 (13159) podtalje
»

Jutri se zacne formulasticni vikend !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1157647 (6669) rookie

Več podobnih tem