» »

Katere high-end hifi slusalke?

Katere high-end hifi slusalke?

Orchestra ::

Ubavu bi ene high-end hifi slusalke do +-20 kSIT.Poudarek na GLOBOKIH BASIH, saj jih misnem zamenat za hi-fi sistem(penzioneri v bloku>:D ).Razmisljal sem o tem,ce imate boljši predlog pa povejte.
- http://www.bigbang.si/shop/?M=i&SH=2&IT... -cool stuf
-Sem bolj flesherske narave,tko da ne bom kupoval prduljic:D

lp

glinik ::

Ti si mi dober, "kupil bi high-end slušalke za 20k" heh :D Kaj takega be obstaja. Raje reci, kupil bi slušalke za 20k.

Poudarek na GLOBOKIH BASIH

Misliš, napihnjeni basi, samo da jih je čimveč? No, predvidevam da.

Idi v prodajalno, gor si naloži glasbo katero poslušaš in vse lepo sprobaj. Kar pa je najbolše, da se boš tako rešil vseh dvomov in govoric.

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glinik ()

Tic ::

Take ima moj kolega, pa basi niso globoki, so bolj "trdi". Jaz imam pa HD 497, max 112decibelov in ti že prej raznese glavo ;) Sem zadovoljen in priporocam. Drugace se pa ene sexy dobijo za okrog 30tisočakov, jih ima karnekaj na tem forumu.
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

Orchestra ::

Joj,ludi,ne da mi se iti v Bigbang,pa štos je u tem,da majo tam slušalke samo za par kSIT(modele za sprobat).
-Slusalke za 30kSIT-HALO!sej za tak kes pa dobis en orng sistem(kaki logitechi)
----btw----A se men samo zdi,a je res--->Sennheiser slusalke so zelo popularne
lp:P

Zgodovina sprememb…

glinik ::

A ni se ti it v BB? Si malo len mogoče? Če praviš tako, pol si kupi ene slušalke za 5k, očitno te ne zanima kaj ti nudijo dražji modeli. Kaj pričakuješ tukaj od nas? Da ti vse stestiramo in ti dalje posredujemo informacije? Eden ti lahko reče, da si kupi slušalke za 70k, drugi pa za 5k. Katerega boš poslušal? Pa ti pravim, da jih MORAŠ sam slišat in se nato odločit. Če ne boš slišal razlike med slušalkami za 10k in 40k, potem si zmagal. Daš 10k in si še po vrhu vesel, da si dobil dobre slušalke za tako mali denar :) .

Imaš prav, da en sistemček stane 30k, tako kot slušalke. Prvo kot prvo, se tile sistemčki masovno štancajo, zato je tako nizka cena. Drugo kot drugo, zvok je pri slušalkah 100X bolši, kot pri takšnih sistemih, pa še dosti, dosti manj se jih proda (napram zvočnikom).

Zdaj pa kar lepo v štacuno in ZAHTEVAJ slušni test!

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Stepni Volk ::

dejan lapsus lingue... Hi-End slušalke so tipa:

Stax ali Jecklin Float, kjer so cene od 144'000 SIT naprej!

HI-Fi so ostale tipa: AKG, Sennheizer, Audio Tehnica, Bayer Dynamic, Koss... In potem še ostalo plebejstvo... Vivanco, Typhoon, itd.

tica(slo) ::

sam mam GRADO LABS slušalke so 35k sit(pri nas) in 95$ v ny -model sr80 in jih lahko samo priporočam8-)
grado labs ny

Zgodovina sprememb…

Orchestra ::

Hm,hm,hm...."Če ne boš slišal razlike med slušalkami za 10k in 40k, potem si zmagal"
-Je to mišljeno kot;slušalke za 10kSIT zvenijo isto kot za 40Ksit
*po moje,da kvaliteta in cena raseta sorazmerno do 15ksit.....

lp

glinik ::

Rabiš podnapise?

Tako kot piše. Če razlike ne čuje, pol mu je brezveze denar ven metat. Kupi one za 10k in roka. Razlika seveda je, samo če je ne čuje ... tolko bolše za njegovo denarnico.

Če že rečeš tako, potem so best buy slušalke one za 500 sit. Nekaterim ljuden niso dovol dobre slušalke za 70k. Vse je odvisno kako zahteven poslušalec si.

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Orchestra ::

Sm su v bigbang,pa sm probu nekaj modelov,pa so mi zelo ugajale seinhaiser HD 200
-18.000SIT

lp

dean

glinik ::

No vidiš, je bilo tak teško? Čestitam, izbral si si slušalke, ki so primerne tvojim ušesom in denarnici. :)

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Slušalke] nad 40€

Oddelek: Zvok in slika
376035 (2888) kratos
»

[Slušalke] do 10K SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
739567 (6091) Fatboyslim
»

Katere slušalke bi vi izbrali

Oddelek: Zvok in slika
152924 (2684) tec
»

Nakup res kakovostnih slušalk

Oddelek: Zvok in slika
405550 (4724) Gapi
»

Obstajajo prostorske slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
251542 (1301) moj_nick

Več podobnih tem