» »

CSS - Counter Strike Source

CSS - Counter Strike Source

««
10 / 13
»»

Tilen ::

gamer4life, si že kupil? :>
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

PINki ::

Vi, ki ste prej igrali 1.6 in prešli na Sourca... mal opište zakaj ste prešli...

Meni je v Sourcu bedno:

-slabi modelsi (kot da majo skrivljeno hrbtenico)
- zelo lahko je dati HS (tako, da če te pokempajo si naJ****)
-malo grši modelsi pušk
- velik minus pri fleših, ker kar oglušiš kao



Edino grafika je lepa ko strelaš po vodi ali steni oz. vratih, ko se vidi prav vsak metek.

Pri 1.6 rabiš veliko več skilla, da boš dajal vedno HS (pri Sourcu je to mala šala) zato ga tudi ne igram...

Kaj vi pravite?

gruntfürmich ::

men je source bedn. sicer ne igram velik, sam bi rajš igral starega če bi še enkrat zbiral.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

strictom ::

Pri source je fora bolj kot ne, da mu stisneš HS preden te sploh vidi, če ne, ga fašeš ti.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tilen ::

PINki, to se ti sam zdi, da na sourcu prej HS pade. A veš zakaj? Ker je več skilla ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

strictom ::

tr00, tr00.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

MKC00 ::


- velik minus pri fleših, ker kar oglušiš kao

in kaj naj bi bilo tukaj narobe? vse je lepo in prav saj so tako bolj "resnično prikazali" flash.
če pa misliš, da pri pravem policijskem flashu skoraj da se ne oglušiš zraven, se pa rahlo motiš. vseka ko svi** :D :D

PINki ::

Ja nimaš možnosti, da ga ubiješ.|O

GLAVNI ::

Ja nimaš možnosti, da ga ubiješ.|O


NO SHIT SHERLOCK!

Povej, v čem pa je te fora flashov? V igri si po petih sekundah spet "na nogah", v resnici ne bi bil.

iLichu ::

ma kupo sm css pa mi sploh ni vsec,1.6 bolsa stokrat pa cod4 je tud bolsi

PINki ::

Ja npr. tečem nekam, mi fukne fleš in v 1.6 grem normalno rikverc in poslušam a me ganja al ne... tukaj pa itak nč ne slišiš in če te dobi si 100% mrtev. Se pravi samo vržeš fleš in VEŠ da te ne sliši in komot rushas in ga ubijes...

ma bedno...|O

GLAVNI ::

Ja npr. tečem nekam, mi fukne fleš in v 1.6 grem normalno rikverc in poslušam a me ganja al ne... tukaj pa itak nč ne slišiš in če te dobi si 100% mrtev. Se pravi samo vržeš fleš in VEŠ da te ne sliši in komot rushas in ga ubijes...

ma bedno...|O


Kak pa misliš, da je v resnici. Torej je flash za tebe le okras al kaj? Itak da te onesposobi, sam tukaj le za pet sekund, v resnici bi se koto po tleh.

PINki ::

Že vidim, da bi če bi ti delal to igrico, bi kar obstal na licu mesta oziroma se kotalil, če bi ti kdo vrgel fleš;(

Bolje je da si samo slep, ne pa kar gluh, ker pol te lahko navaden noob owna, samo če ti vrže fleš. Pomoje si ti eden takih, ki znajo samo flešat potem pa ubijat in se hvalit kak si dober.:))

Lp

miteq ::

1.6 je bolj popularen, samo zaradi tega, ker je bil na začetku zastonj, in smo iz 1.5 preklopili na 1.6.

CSS pa je imel ceno že od začetka.

Sicer pa, če želi kdo izkusit pravi Counter Strike, potem naj ponovno naloži 1.5 verzijo in won2 patch. Se še vedno igra.

PARTyZAN ::

Glej, ce zate dobro (takticno) metanje flashov ni skill, potem ti lahko recem samo ... da si nub. :P

Flashbangi so pac del igre. Bolj ko se bos znal izognit nasprotnih flashov in sam svoje dobro uporabit, bolj bos "skilled".

Enako je z HEji. Me cudi, da nisi napisal "OMG NUBI ME UBIJAJO BREZ, DA BI ME POGLEDAL V OCI!". To pac ni nazigacina tipa Q3. V tej igri se stvari odvijajo "rahlo" drugace.

PINki ::

Pa jaz te igrice ne igram samo zaradi teh zabitih flašev, ki me prav odganjajo, da bi igral to igrico...
Flashed= dead!:O

miteq ::

Če imaš orientacijo, se lahko tudi zaflashan skriješ za kakšno steno in počakaš, dokler belina ne izgine.

strictom ::

Ko vrže flaš (slišiš da je fleš od posebnega zvoka pri odboju od stene), se pač obrneš. Si veliko manj flešan.

A si pa tako slab da mu ti prej ne vržeš flasha?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

PINki ::

Ja za nekatere je point igre bolj streljanje kot metanje flešov in potem ubiti nasprotnika, ko je nemočen.:\

Čeprav je fora, da mora ekipa zmagati, kako pač zna. Saj to razumem v warih pa to. Ne pa da me zdaj vsi bombardirajo z fleši kot največi noobi, ki neznajo aim 1on1.

LoL8-O

SebaR ::

Flash je nared tako kot je treba. Potem bi se v 1.6 tudi lahko pritoževal da vržeš ciglo ne pa flasha. To da se pritožuješ čez flash je čist noobovsko...pojdi raje igrat tetris tam ziher ne boš flesan. Aja pa ne glej v sonce!

To da so modeli malce upognjeni je čist pravilno. Poglej si resnične akcije vojakov ko prodirajo proti nekomu ki strelja. Valda nočeš imeti Forresta Gumpa v igri.
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

darius ::

Kak ste eni trdi, če si dovolj dober se flashu umakneš, nasprotnik misli da si flešan ti pa mu v gobec porineš cev. Vsaki noob pa res neve vržti fleša, poznam mnogo primerkov. če pa veš vržti fleš pravi čas na pravo mesto pa je sam skill, zakaj bi rushal ko rambo, pa zgubljal HP po nepotrebnem, če lahko na tak način pokončaš nasprotnika, taktično.
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Tilen ::

Normalno.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

darius ::

Ja za nekatere je point igre bolj streljanje kot metanje flešov in potem ubiti nasprotnika, ko je nemočen.:\



CSS ni samo streljanje, moraš malo tudi taktično igrati dečko.

p.s. Tilen na kerih serverih igraš? nick? ;)
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darius ()

Tilen ::

Nick boomerang, steam name tilen20. Igram pa za warmup kak T2/T2 "PRO" pol pa kak mix, ce se kak normaln folk najde :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

darius ::

Am... daj rajši IP. ;)

pod friends sem te dodal.
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Tilen ::

84.255.251.2:27015/84.255.251.2:27016
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

strictom ::

Tilen je uber!

A je kak allslo server? Neki v stilu kot je bil sLOVEnia včasih?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tilen ::

Game monitor.

Drugač pa je najbolje obiskan ta T2 z 27015 portom. Skoda le, da je samo D2. Za warmup je dober ;)

A pride kdo od vas na NEST? CSS se bo igral!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

PARTyZAN ::

Ja.

darius ::

NEST = kratica za? pa kje? 8-)
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

Hopa, hopa! ;)

Sexy.lukc "skill" - BUSTED

High Quality


Tisti, ki poznate sceno že veste. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

SebaR ::

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA se pravkar valam od smeha dobesedno. Končno busted, proklet lukc nubćina jedna. Vidim da je Sexy made of cheaters... Saj ni čudno pol ko se špila mix na mix pa se smejejo drug drugemu ... takle movie ti vse pove =)


LP
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

strictom ::

A ni to že dolgo znano da so tipi bolj kot ne založeni z walhacki?

Mi vem da smo samo enkrat igrali prot njimi in nikol več. Ko je tipo z petam metkam nas pet ubil. Vse headshoti z najbol nemogočih pozicij in med tekom. Pa tudi z WH se je vedlo.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

darius ::

Ti mater, zato pa je na lanu v MB (Kibla) sedel tam v kotu pa mel ekran obrnjen proti zidu. Pa še to so nas komaj premagali. MRŠ.
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Dredllooxxx ::

Sej da naute mislili T2 je tko načitan srver da ti je kar slabo tilen zate vem da so top 10 oziroma top sam se tud glede tebe sprašujem če nisi mal lukca kar se tiče pa css pa rula nevem stvar okusa jz ne grem nazaj na 1.6 sm se navadu do konca nest bomo vidl par let nazaj je suxsal čist oziroma sama mularija z eno bsedo vrtec najdihojca.

Tilen ::

Pridi na NEST. Saj je 16+ only :8)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

strictom ::

Tilen je itak čist v kurcu. :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tilen ::

strictom, ti bi lahko kak mix organiziral rajše :P
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

strictom ::

Ne poznam js tega folk kaj ekstra. Igram čist relaksacijsko na pubih. Včasih še kak CW dol rukno. Daj ti :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

SebaR ::

Great news glede nadgradnje kode od CSSa, sam že itak mam zj low komp kaj bo pa potem? :D

Jaja pridite na nest tam bo CSS manija :D
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SebaR ()

iLichu ::

a rabi kdo css za 15€ ??? mam sele 1 mesec igro,tko da je dvd brez praske

Dredllooxxx ::

a rabi kdo css za 15€ ??? mam sele 1 mesec igro,tko da je dvd brez praske

HEHEHEHEEHSej dvd ni važn važna je koda mislm kok je pristna da ni benan acc na večih srverjih???

gogi_hunter ::

jas bi nekaj vprašal... na katrem serverju igrate usi? a je slovenski server ??? kajti enega sem našel samo če hočeš igrati moraš vnesti kodo, da lahko prideš not??
a je kak program za iskanje slo serverjev?

Zgodovina sprememb…

PINki ::

Nekaj postov višje na Tilenovem linku maš. :|

SebaR ::

Drugače pa imaš tudi slovenski CSS forum SloCSS.
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

gogi_hunter ::

mam en problem !! "ping" danes ga mam 60 učeri sem ga pa mel 14 . Noče se mi znižat?! imam ugasnjene vse programe, ki bi rabili internet pa useen se noče znižat....kaj naj nardim?

Tilen ::

Start - cmd - netstat in v kolikor je ~PRAZNO tezi ISP. Ce ni, ugasni programe ki uporabljajo pasovno sirino in poskusi ponovno. Lahko je tezava tudi na drugi strani, preveri ce majo ostalo enak ping kot ponavadi.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

neres ::

gogi hunter: lahko poskusiš povečat število half-open povezav (na ene 1000), s tem patchem: http://www.lvllord.de/?url=tools&lang=en
To je sicer ponavadi potrebno ko imaš več povezav/programov. Ampak nenazadnje je tudi Steam, Steam friends... programje ki zahteva dodatne povezave.
««
10 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupujem Counter - Strike 1.6

Oddelek: Igre
292982 (2716) win64
»

Counter Strike za telebane

Oddelek: Igre
92768 (2533) neres
»

Katere igre igrate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15511695 (8486) BigFoot
»

Valve & STEAM & On-Line gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
717967 (6389) Tilen
»

Counter Strike (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
878298 (6281) bonbonček

Več podobnih tem