» »

Kateri forum?

Kateri forum?

zamorc ::

A mi lahko poveste kateri forum je vaš forum - phpbb, xmb, ............?

Je zelo simpatičen :D

Sergio ::

stbb.

Slo-Tech Bulletin Board.

Sprogramiran in-house. :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tody ::

ja ročno narejen in sprogramiran, skrbo varovana poslovna skrivnost:D >:D

V-i-p ::

Sicer mi bodo Sergejeva visokost spet zamerili, kaj da lajam, ampak si ne morem pomagat ;) S-t forumu se res vidi, da je made_in_doma_narejeno, ker ima funkcijo ali dve totalno zgrešeni. 1. zasebna sporočila na tak način ne vidiš daleč naokoli. Kot forum, kje pa vidiš to? 2. Ni opozoril ob novem zasebnem sporočilu, ter seveda iskanje (pogojno ;). Spet sem malo popljuval, ampak če bi to bilo urejeno, potem bi pa bil s-t 1000% funkcionalen...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Ziga Dolhar ::

Torej ... zasebna sporočila po tvojem ne bi smela bit del foruma, torej to ni ena od narobe narejenih funkcij foruma, ampak prej bloat, se ti ne zdi? :).

Anyway, način zasebnih sporočil je precej naprednejši od preprostih besedilnih sporočil pošiljatelja naslovniku. Poglej si malo, kaj vse ti ta tukaj omogočajo.

Izpisa je bolj kot ne način izpisa. Nekaj programiranja in dalo bi se stvar "popreprostit" na tebi bolj prijeten "email izgled".

Če ti to odgovarja -- meni ne.

Aja, btw, meni je pa ena funkcija všeč: o novih zasebnih sporočilih sem redno obveščen po emailu. To ti ne zadostuje?
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

OwcA ::

... in obvestila o novih ZS so seveda tudi na prvi strani.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

V-i-p ::

Dobro, ne me zdaj na križ pribit, nič slabega nočem, pravim samo, da je ta sistem meni čuden. Sporočila so vsepovsod na principu klik na uporabnika, napišeš sporočilce, odpošlješ. Prejemnik klikne na kuverto, prebere, zbriše ali odgovori. Voila in je :) Tu pa preko ZS klepečeš kot v forumu. Saj ne rečem, možno da je ta način naprednejši, mogoče se ga je pa treba navadit. V bistvu lahko rečem da sem se ga, nekako, edino česar se pa res ne bom nikoli navadil je to, da ni opozorila ob novem ZS-ju :( Hitro pozabiš pogledat in vsaj zase lahko rečem, da sem 70% ZS sporočil prebral šele po parih dolgih dneh...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

ru7 ::

Meni tak način ZS sporočil ustreza ker je ob kaki večji debati dobro preglede. Jst sem tudi mel težave neki časa, da nism opazu, sam odkar so dali obvestila na prvi strani je perfect :D

V-i-p ::

Hmm, mi pošlje kdo prosim en testni ZS, da vidim kako to izgleda? Še par dni nazaj sem imel enega pa nisem nič opazil na prvi strani :]
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

PrimozR ::

Če se prov spomnem se zasebna sporočila prkažejo tut v Mojih Temah. To pa jest itk skos uporablam. razn če je res tuga grem mal po svežih temah zasurfat pa na kšno takole nabašam, pa kej napišem, pa mam novo v mojih temah :D

Gandalfar ::

Obvescanje o zasebnih sprocilih:

1. Pojavi se ti nova novica (cisto na vrhu strani) o neprebranih - obvezno za vse
2. Pojavi se ti v mojih temah - obvezno za vse
3. Vklopis si obvescanje na email v zs - poljubno

2, 3 je ze zelooo dolgo. 1 pa vsaj en mesec.

Gandalfar ::

O cudnih ZS - prav na tujih forumih mi niso vsec. Posljem sporocilo in ko pisem odgovor niti ne vidim prejsnjih sporocil. Pri nas je vsaj en thread in se s clovekom normalno pogovarjas. Tuji forumi imajo pa en defekten priblizek emaila, ki seveda ne deluje najboljse.

Tody ::

mene samo moti to ker se strani obračajo čeprav ni novih sporočil... tko kot da bi v oddelek z mobiteli noben ne postal en teden bila prva stran kr prazna. No sej mogoče ste to že popravil....

Sergio ::

V-i-p je pac samo bevskac. In popolnoma nic drugega.

Bew to you, too.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Sergio ::

Hkrati bi si MOGOCE lahko KDAJ ze POCASI zacel pomagat.

Get this through your thick skull.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

andper ::

Tody:
mene samo moti to ker se strani obračajo čeprav ni novih sporočil... tko kot da bi v oddelek z mobiteli noben ne postal en teden bila prva stran kr prazna. No sej mogoče ste to že popravil....

To, ja, to, prosim. Bi bilo fajn, če bi bile strani lomljene glede na št. sporočil in ne po času.

V-i-p ::

Seveda Sergej, jaz sem samo bevskač. Samo zanimivo pa je, da le takrat ko se (po tvojem) samo bevska, se pa celo nekaj premakne. Iskanja ni bilo ohoho časa, mesec, dva ne vem, ko pa sem jaz zatečnaril v dveh temah naekrat tisti večer, je pa ponoči iskanje prišlo nazaj. Čudno naključje, a ne Sergej? In če UPORABNIK neke internet strani jamra kaj bi bilo fino spremeniti, kaj manjka, kaj je narobe, itd... pa ti temu praviš SAMO BEVSKANJE, jah potem pa ti še zdaleč nisi za vodjo in t.i. šefa... Drugje namreč dajo nekaj na mnenja in želje uporabnikov, na s-t je ravno obratno. Čimbolj jebat in zaničevat uporabnike, ker ja, tisti ki imajo na s-t moč, so pač carji... Svaka vam čast fantje...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Sergio ::

Na konstruktivne predloge nimam nič povedati.

1) Jaz na Slo-Techu nimam več nobene moči
2) Sem enakovreden uporabnik tebi.

Slo-Tech je vedno dal dosti na želje uporabnikov, ampak to, da se mora pa ENO stvar, ki gre TEBI na živce, omenjat v ENEM dnevu v PETIH threadih, je pa NAVADNO IZSILJEVANJE.

In NIČ drugega.

Pokaži malo več hvaležnosti za stvari, ki so ti dane.

Beri: Slo-Tech ti je dan.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

link_up ::

hvala bogu za slo-tech :)...hehehe...svasta fantje :\
In and Out


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3660494621 (1654) tomlin
»

Pripombe,pohvale,graje (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
585627 (1211) CaqKa
»

Kako nekoga obvestiti, da ima ZS???

Oddelek: Slo-Tech
402031 (1149) CaqKa

Več podobnih tem