» »

Kaj je z Radeon x600 PRO?

Kaj je z Radeon x600 PRO?

G-Force ::

Dragi forumasi,strokovnjaki in nasploh vsi ki se potepate tod okoli!

Sam kupujem nov racunalnik in imam eno par Qjev. In ja, prebral sem vse clanke o nakupu racunalnika tu gor, prebiral teste, opise ipd...

Zanima pa me naslednje:
Kdo je imel ze kako bliznje srecanje z graficno kartico ATI Radeon X600 PRO 128MB in kako se odreze ta graficna pri igrah? Kot zagrizen gamer brez evrov, bi si jo privoscil za piclih 40 presernov,ne zdi se mi velik. Sam sem ze do nezavesti iskal teste in opise po netu, pa vsepovsod najdes samo X800 al pa X600XT. Tok dnarja pa spt nimam.

Hvala za pametne nasvete ze vnaprej!

G-Force
|P4 3,0HT|1024MB RAM|GA81915P-G|160GB Maxtor SATA|Leadtek 6600GT PCI-E|

Caligula ::

To je navaden 9600 PRO na PCI vodilu oz tako nekako. Skratka 40 preserov nikakor ni vredna. Kupi rabljen 9800 PRO za dobrih 40 jurjev.

G-Force ::

To bi naj torej pomenilo, da kljub novim PCI Express vodilom, ta grafična ni kaj prida?
Zdaj sem pa mocno razocaran. Pri comtronu lazejo, da se kar kadi za njmi. To bom pa z veseljem trgovcu povedu, ko se naslednjic srecama.

Sam OK, tut ce ni kaj prida, te spile nove mora poganjat na vredu nivoju. Recimo fife in te reci..za Farcry jz itak nism. Torej bom postavu vprasanje takole:
Ne rabim najboljse graficne, recimo nek višji srednji razred,kaj priporocate?
Igral bom pa spile kot so fifa,nba, NFSU2...farcry in doom ne prideta v postev...

Le ka naj vzamemj?:)
|P4 3,0HT|1024MB RAM|GA81915P-G|160GB Maxtor SATA|Leadtek 6600GT PCI-E|

ricola78 ::

vzemi x700pro ali gf6600GT. x700pro imajo v mlacom na ceniku, ne vem pa kako je z dobavljivostjo le-te. Cena za 256MB različico je slabih 60k SIT in je po moje trenutno bestbuy grafična na PCIe vodilu. 6600GT bi bla še mal boljša, a je žal še nisem zasledil na nobenem ceniku.

Sicer ti bo tudi x600pro spodobno poganjala večino iger, le pri doom3 se boš moral zadovoljiti z mal nižjo kvaliteto slike(), velika večina ostalih špilov ti bo delovala dovolj dobro.

LP
It's nice to be important but it is more important to be ... cool or smth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Imam Radeon 9800 pro, pa bi jo zamenjal pocasi..S katero?

Oddelek: Kaj kupiti
432187 (1288) gandolfini
»

Potrebujem pomoč pri nakupu grafične kartice!

Oddelek: Kaj kupiti
221628 (1229) Senitel
»

Katero PCI-e graficno nabavit od nastetih?

Oddelek: Kaj kupiti
201829 (1515) mojsterleo
»

Katero grafično kartico naj kupim študiram že 2 meseca !!!

Oddelek: Kaj kupiti
462308 (1384) hrosc
»

Grafična kartica ATI vs Nvidia (debata o mojem problemu)

Oddelek: Kaj kupiti
51135 (983) SavoKovac

Več podobnih tem