» »

Logitech miški (prosim za komentar)

Logitech miški (prosim za komentar)

prehlajeni ::

Rabim dve optični miški, eno žično in eno brezžično, pa sem se nekak odločil za ti dve. Zdaj vas pa pred nakupom prosim za komentar, če sem slučajno spregledal kako slabo lastnost oz. če ima kdo izkušnje z nima naj jih prosim deli z mano. Vem da miški nista top ampak mi cenovno odgovarjata in tudi nekak logitechu zaupam kar se kvalitete tiče.

B85 (optična žična) 4200sit

R95 (optična brezžična) 5300sit


Hvala za pomoč, lp :)

jest10 ::

Jaz bi B85.
Imam cenejšo BJ58 in sem zelo zadovoljen. 800dpi za 3 jurje:D

prehlajeni ::

...saj jaz nameravam obe ...mene sam zanimajo vaše izkušnje z njima ...a morda kdo ve kje dobim detajlne podatke o tema miškama, ker recimo na uradnih stranih (zgornja linka) ni dpi podatka.

hvala :)

jest10 ::

Po moje mora imeti 800dpi. Če jih ima že BJ58 toliko.

drejcmb ::

Sam imam bt58, pa se mi v zadnjem času pojavlja neka motnja, namreč neenkrat potegne kurzor v neko smer, ob normalnem delo ni tako moteče, samo ob kakih strelskih igrah pa zelo, a ima kdo podobne izkušnje.

NoOrdinary ::

problem brezžičnih v tem cenovnem razredu je da majo ponavad kr dost "lega" in pa da baterija zdrži ene pol dneva brez filanja, je kul če gledaš film s postle pa maš po možnosti še brezžično tipkovnco in si štelaš glasnot, podnapise itd:)
ampak če si se tko poglobu v nakup nove miške, ti priporočam da se mal denarno izprsiš pa kupiš kej iz MX serije (razen če si levičar hehe)
brez ideje sem za podpis


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero miško?

Oddelek: Kaj kupiti
332283 (1536) kunigunda
»

Razlika med MX510 in MX518

Oddelek: Kaj kupiti
322096 (1621) Brilko
»

katera miška je najboljša izbira (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
847559 (5720) Meddo
»

LogitechMX518 Gaming-Grade Optical Mouse

Oddelek: Kaj kupiti
131534 (1265) mzidy
»

nov računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
331373 (952) DominusSLO

Več podobnih tem