» »

P3 700/100 HLAJENJE-HELP!

P3 700/100 HLAJENJE-HELP!

black block ::

Živjo

Ta procesor ni coopermine je 700/100 P3 se prav da je zalotan na ADAPTER, zato ni možno uporabit kakšnga GOLDEN ORBA al pa VOLCANO II lahko uporabm samo SECC2 to pa je najbolj osnoven hladnjak za P2/P3 procesorje(jih je že zelo mal po štacunah), sprašujem pa vas kaj naj uporabim za hlajenje ali še boljše kaj imate VI

op.1 Procesor je sila overlokabiln gre z tem hladilnikom na 933 MHZ brez problema samo po ene 5 minutah zamrznejo špili ker ni ustrezno hlajen.
op.2 zdaj ga mam na 870 MHZ in dela na 42 stopinjah kar je (se mi zdi) cool in laufa že 5 ur brez problemov pri voltaži 1.80

Se pravi ne bi ga rad hladil s kakšnimi vodnimi bloki (al pa?-vaše izkušnje - jaz jih osebno s tem nimam)
ventilatorji sploh obstajajo za te procesorje boljši kot te secc2 variante?? Če ga posedujete ali mi ga prodate? ITD...

Anything is welcome

thanx

LP:'(

EvilK|NG ::

Kup golden orb če ga se ga da še kje dobit za slot1??Vem da je biu!:D
Play your Cards Right !

Mr.B ::

Čudno se mi zdi da si dvigoval voltažo. Sklepam da tvoja plata ne podpera 133 MHz vodila. Ker medi dela BP. Se pa da z malo lomljemja plastike postavit kakšen drug slot 1 hladilnik gor , sam jih jest nisem že neki časa videl. Je pa tut nekakšen Golden orb za Slot 1.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

black block ::

Mr.B če te dobro razumem nisi sploh dvigoval voltaže? Na koliko pa imaš zdaj, če lahko poveš in a GOLDEN ORB opravi svoje delo pri tej zadevi a TEMPERATURA pri tebi je v redu?(how much)

thanx:D
why serve in HEAVEN if you can rule in HELL

black block ::

upps ja seveda mi plata podpira 133MHZ kein problem samo probleme imam z ventilatorjem ker to ni coopermine procesor in mam gor zdele le SECC2 zadevo navadno:(
why serve in HEAVEN if you can rule in HELL

Mr.B ::

Ups , moj je copermine . Zato dela BP iz 100 na 133.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

lord VASCO ::

G-orba za slot1 se dobi po naročilu (sam boš mogu mal čakat). Pa fajn ga podmaž s T-pašto (pa ne preveč);)

m2000 ::

Vprašaj pri JAE, Pre mesecem so meni dali G orba za Slot 1, baje zadnjega. Cena cca 3300. Malo polomi plastične štifte na strani hladilnika (ALU). Zadnjo stran (plastika) rabiš za pritrditev. Enaka finta s štifti na zadnjo stran. Imam sicer Coppermine 700/100@946, samo slot1 je slot1. Dela tudi na FSB150 -> 1001 MHz, vendar mi ne delajo ostale stvari (AGP).
gadblesdekvin!

element ::

Hehe, bolšga kot Zlate Krogle za slot1 ne boš dobil... In pol pravijo modeli pr intelu, da bojo 1.13 ghz proci na voljo samo v slot1 oblike (zaradi boljšega hlajenja) >:D Aja, jest novga nism nikjer dobil za mojo p2 400 (bivšo), zato rajš rablenga nabav nek. Sm naroču GOrba za slot1, čaku 1 mesec, dubu nix. ;(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91132 (943) Spiderman
»

Pomankljivosti Blue Orb - a

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
271574 (1216) Evil|One
»

DA pridemo do konca. kerga orba na c 333?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231997 (1737) celica
»

GOrb za P2!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161869 (1742) mojsterpeter
»

Lamer rab pumoc!

Oddelek: Pomoč in nasveti
271701 (1459) luni

Več podobnih tem