» »

Linux programs help!

Linux programs help!

d3k0 ::

keri predvajalnik za linux kao winamp je dobr?

pa kako pretvarjam programe iz win v linux pa kako jih pol namestim (a to deluje za vse programe)?

pa mam modem LM - 156N od LG pa ne najdem gonilnike za linux kako jih naj namestim?

Pa kaj se naj prej ucim linux freeBDS al unix? pa kere literature naj nabavim???

najlepsa vam dala!
!.....Happy new 2005.....!

Exilian ::

keri predvajalnik za linux kao winamp je dobr?
predvajalnik kao winamp: xmms
drugače moj najljubši: rhythmbox

pa kako pretvarjam programe iz win v linux pa kako jih pol namestim (a to deluje za vse programe)?
kaj bi pa ti rad pretvarju... če misliš poganjat .exe pod linuxom moraš uporabit emulator, kot npr. wine

pa mam modem LM - 156N od LG pa ne najdem gonilnike za linux kako jih naj namestim?
ne vem katere driverje rabš, ampak ti bo pomoje google znal povedat.. naložiš jih pa z "modprobe ime_driverja"

Pa kaj se naj prej ucim linux freeBDS al unix? pa kere literature naj nabavim???
uči se za šolo....

najlepsa vam dala!
najleša mi je že dala ampak mi lahko pa njo zrihtaš..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Exilian ()

ql000 ::

Moj najljubši predvajalnik v linuxu je xmms, probal sem in amarok-a in alsa playerja pa mi ne dišita!

Kar se tiče res kvalitetnega poganjanja win programov pod linuxom probaj Crossover Office, ti povem, da človek kar ne more verjeti da win aplikacije zgledajo tak fajn pod linuxom!

LP

MasterMind ::

Jaz pa poganjam CVS verzijo amaroka (1.2) in mi deluje brez problema!
Gentoo, KDE uporabnik.

moj_nick ::

pa kako pretvarjam programe iz win v linux pa kako jih pol namestim (a to deluje za vse programe)?

Večino programov sploh ne rabiš emulirat, ker imaš dovolj dobre alternative, napisane za Linux.
110111001001010001010000

Exilian ::

CrossOver office je za $$$.. raj kupim windowse...

ql000 ::

Kaj manjka Crossover Officu? Ok, mogoče malo šteka, samo je pa alternativa, če nočeš Winsov poganjat, al pa preklapljat na Windowse iz Linuxa. Mene osebno najbolj to razp****, ko moram zaradi česa preklapljat, z CO, vsaj zmanjšaš frekvenco preklaplanja! Jaz zelo nerad prekinjam Azureusa pri njegovem "delu">:D !!

nicjasno ::

beep media player je ena taka alternativa xmms-ju oz. winampu.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Operacijski sistemi na strežnikih v vašem podjetju

Oddelek: Operacijski sistemi
111728 (1280) Ice-Heki
»

Vaš najljubši medijski predvajalnik

Oddelek: Programska oprema
262569 (2175) roli
»

Suse .rpm error

Oddelek: Operacijski sistemi
7949 (875) T(he) Boss
»

Suse mp3 in video

Oddelek: Operacijski sistemi
101358 (1269) 64202
»

Adijo, Winamp! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
577059 (7059) Dragi

Več podobnih tem