» »

ADSL speed

ADSL speed

mezzene ::

Pred kratkim sem si na novo naložil računalnik in sem naletel na sledeč problem ,pred formatiranjem mi je downloud v ABC vlekel 120KB/sek(uploud-27KB/sek) ,DU meter mi je kazal 244KB/sek ,po formatiranju pa ne morem več prit čez 105KB/sek in uploud 25KB/sek,DU Meter pa mi kaže nič več kot 220 KB/sek
Povezavo imam ADSL 1MB/s , OS windows XP SP2 instaliral sem si tudi patch za povečanje št TCP/IP povezav.
Manjka mi 10-15 KB/sek do max downlouda in ne vem kako ga naj dobim ,če kdo ve v čem je problem bi bil zelo vesel odgovora.

MadMax ::

Kaj počne SiOL....
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

mezzene ::

TNX MadMax zaradi tega se zajebavam že 3dni in iščem napako ,ki so jo naredili siolovci (kdo pa drug ) .
Še 1x TNX

zvitorepec ::

Spet dela normalno - 120 kB/s. Sicer pa je tudi meni malo bremzalo...okoli 105 kB/s. Ocitno so zrihtali
HOWGH!

snajperline ::

Imam problem(siol).Pred dnevi sem opazil, da mi upload mailov dela zelo počasi 1Mb file mi po mailu (Outlook) pošilja 1min.V Thunderbirdu prav tako.
Potem sem naložil Office2003, pa spet isto.Upload test mi kaže 319kilobits/s.Pošilja pa 1 min en usran mega.Mulo imam takrat ugasnjeno.
Nevem kje je problem-siolovci itak pravijo, da je pri njih vse u redu.
Mi zna kdo pomagati, če je še kje kakšna nastavitev, ki jo lahko nastavim?
Povezavo imam 2048/384 MB/s-preko routerja level one.
Mojemu svaku normalno uploada, meni pa ne.
Hvala za odgovor

Scorpia ::

jaz pa zadnje čase opažam da vse skupaj dela hitreje, vse mi vleče nad 140kb/s :) , prej okrog 120
////

Mavrik ::

Pri meni nisem opazil večjih upočasnitev... gre okoli 240 kB/s.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Internetni liniji se sfuzlal :-)

Oddelek: Omrežja in internet
101129 (822) Pesimist
»

EDGE prenos

Oddelek: Mobilne tehnologije
91521 (1329) dejvidlj
»

Telemach kabel ali Siol ADSL?

Oddelek: Kaj kupiti
292305 (1831) Fury
»

ADSL Ping

Oddelek: Pomoč in nasveti
61039 (842) cekr
»

Cable internet

Oddelek: Omrežja in internet
121001 (738) bzagozen

Več podobnih tem