» »

EK-KIT-PRO vs Cool PC PRO Plug&Cool

EK-KIT-PRO vs Cool PC PRO Plug&Cool

Dr.SmaSh ::

Zivjo :)

Zdaj v tem casu vseh mogocih popustov si mislim nabaviti vodno hlajenje. Za zacetek bi vzel samo za CPU in v bliznji prihodnosti po potrebi se nabavil za GPU.

Vem da je radiator iz Lade zelo dober ampak res mi ni vsec ta ideja... in po mojem okusu tudi ni lepo :P

Ker nimam nekih izkusnj z vodnim hlajenjem bi vas prosil da mi poveste katero od teh dveh navedenih je boljse.

Cool PC PRO Plug&Cool (36k) ali EK-KIT-PRO (37k SIT)

Cena je skoraj enaka... komponente so skorja iste... edina razlika je v vodnem bloku in premeru cevi (pa posodi ^^).

PS: Plata: ABIT NF7-S CPU: AMD 2500+ (Barton) - Navit. Mislim da bi oba bloka sla gor... in da bosta bolje hladila kot moj Zalman CNPS7000A-Cu. In seveda vodno zelim tudi zaradi tisine...

Prosim za pomoc.

Lep pozdrav, Dr.SmaSh
..:: LIVE 2 OVERCLOCK, OVERCLOCK 2 LIVE! ::..

OZZY ::

glede na to, da boš dobil pri eddy še 5-15 posto popusta se ti tam bolj splača vzet. Moreš ga vprašat za ceno kompleta ampak 5 posto cenej je 100%.
Go with the flow.

burkiburke ::

tudi pri cool-pc je za gotovinski nakup 5% popust :D .

Dr.SmaSh ::

Vem za popuste... mene predvsem zanima kateri blok je boljsi, ce sploh je kaxna razlika... in ali se veliko pozna razlika v profilu cevi pri temperaturi.
..:: LIVE 2 OVERCLOCK, OVERCLOCK 2 LIVE! ::..

mat11 ::

Kateri je boljši ne vem, ker ne poznam Ediyevega bloka. Sam sem imel prej neki blok, kupljen pri cool pcju, kateri je dovod imel na sredino bloka in nato spirale, sedaj sem dal Antartico in se kar dobro pozna pri temperaturi.
mat

hunter01 ::

Mat 11, ti si imel najbrš tistega spiralnega, ki ga je med prvimi imel v prodaji. Tist blok je bl jajc.

Dr smash: tebi pa tole:
Drgač pa bi jest vzel od eddy-ja ker:
1) cevi so debelejše od eddy-ja in bolj fleksibilne, zato je boljši pretok, ker tiste cevi 8/10 so bl švoh.
2) bloka neboš spravu na matično, ker imaš okoli procesorja kondenzatorje preblizu.
3) bi pa vseeno podpiral domače znanje. Ker mu vsaka čast da se je sploh spravu kaj takega delat.

mat11 ::

Verjetno, sam lahko primerjam samo ta dva in to sem tudi povedal.
mat

Dr.SmaSh ::

EK-KIT-PRO it is:D

Hvala vsem...
..:: LIVE 2 OVERCLOCK, OVERCLOCK 2 LIVE! ::..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vodno hlajenje za E4300 (navit)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231583 (1056) Čmrlj
»

Vodno hlajenje in vaši nasveti!!!???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
382901 (2135) Eddy
»

Vodno tole nucam pa nobenga druzga (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
553901 (3089) Keyser Soze
»

VGA-FullCover (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
845215 (3469) MEDENA
»

Kakšno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91049 (837) BaRtMaN

Več podobnih tem