» »

[MP3] predvajalniki s flash spominom

[MP3] predvajalniki s flash spominom

««
11 / 13
»»

borutz ::

naj vas ne zavede cena prehitro :D
pozabljate na carino,davek.sigurno bo cca.5000 sit
samo ptt pride 40$=8000 sit
za cca.35000 se ga da dobit koncna cena
pri nas je bil 46.000 >:D
da se jih dobit na ebay.com
zdaj pa veselo na bidanje.

lp

Nesta ::

Zame je se zmeri najboljši Creative MuVo V200. Pri Iriver ifp-899 me zelo moti to da ni USB kljuc :( Oziroam rabis kabelj pa se malo drazji je od Muvota je pa res da v vsem ostalem je pa malo boljsi.
Pozna kdo oz. ve kdo ce se bo v kratkem povajiv kakasn novi Creative MuVo izdelek ali pa iriver z moznostjo usb kljucka kakrsn je pri Muvotu V200.
Lep dan:)

Galščbonfrđ ::

Zanima me, ali se tale oranžni canyon lahko uporablja kot USB-ključ, brez da bi zraven nucal kabel?

KLIK

Zgodovina sprememb…

Nesta ::

Zanima me, ali se tale oranžni canyon lahko uporablja kot USB-ključ, brez da bi zraven nucal kabel?



Ta mp3 se ne da uporabljati kot direktni usb kljuc
Pri tem mp3 pa je možno.

teato ::

Je kdo videl v SLO Trekstor Organix 1GB verzijo? Baje, da je samo 512MB.

Jaz se odločam za nakup 1GB MP3 playerja, mora biti flash, baterija ni važna, lahko integrirana, lahko 1× AAA, držati mora vsaj 10 ur, mora delovati po Linux sistemi (kot USB ključ), cena pa do 40k SIT. Če imate kakšen model v mislih, se priporočam.

Nesta ::

Jaz ti priporocam Creative MuVo V200

Klemenn ::

govorim iz izkušenj.

imeu sem muvota, stvar je točno 2 dni po preteku garancije prenehala delovati. crknila je ena vez, ki je povezana na usb vtič. niti na servisu niso popravili.

grr ;(

bbobst ::

Mene pa zanima ali Teac mp3 MP-111 podpira shranjevane mp3-jev v folderje?

Klemenn ::

hm...ni to že čist tko, samo po sebi?

ivans ::

Ima Muvo V200 resume funkcijo? To je da ko ugasnes predvajalnik sredi komada, ob naslednjem poslusanju nadaljuje tam, kjer si nazadnje nehal poslusat. Sem mislil, da je ta funkcija samoumevna pri predvajalnikih, dokler nisem zadnjic imel enega takega, ki tega ni imel - pri vklopu je zacel predvajati na zacetku komada.

gakiko ::

Živjo! A ima mogoče kdo kaj več informacij o no-name ipod klonu iz Intersparove ponudbe? Mislim, da je tale model:
http://www.b2b-electronic-component.com/KI-T18.htm
Priznam, da me je najbolj pritegnilo "e-book text reading". In cena, seveda. :8) 15 jurjev za 512 MB. Kakršnekoli izkušnje?

Race_84 ::

Pozdravljeni,

Mene pa zanima ali mp3 predvajalniki Creative MuVo V200, Sony NW-E105, Philips GoGear podpirajo izbiranje komadov po folderjih, ali pa je to urejeno tako kot pri Teac mp-111, ki izbire folderjev ne podpira?
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Race_84 ()

slinko ::

Jest imam Creative zen nano plus in je skoraj isti kot muvo. Ja ima izbiranje po mapah. Nekdo je prej sprašval, če ima tisto da če ugasneš sredi komada in ti pol nadaljuje sredi komada ko ga prižgeš? ja ima tudi to.

Sicer imama ta player že dobra dva tedna in lahko potrdim da je še kar dober, lahko bi bil za ta denar malo bolši.
Kar se zvoka mp3jev tiče je super, radijski sprejemnik je še kar, lahko bi delal bolše, mogoče zato ker ne moreš pričakovati da ti bo antena (slušalke) lovila kot kabelska. Skoraj pri vsakem kanalu je v ozadju slišat neki šum, če si seveda pozoren. Ko pa sem probal poslušat na radiu v avtu (preko kasete) pa je bil zvok čist, oziroma tak kot pri avto radiu.

Line in pa še nisem probu.
Ja pa tisto motnnjo z lučko ima tudi ta model, ampak me ne moti. čas trajanja osvetlitve si lahko spreminjate. po defultu je to tri sekunde lahko se jo izklopi aali pa podalša čas osvetlitve.

Če koga še kaj zanima glede tega playerja pa nej upraša.

ambergirl ::

Živjo! Sem čisto nova tu, o mp3 playerjih nimam glih bogve koliko pojma, zato se obračam na vas veterane0:)
Kakšne iskušnje imate s HYUNDAY-em MP-518 FO? Pa gledala sem 512mb...podpira mape?-to mi je pomembno, pa da se dobr slisi...je ugodna ponudba na mimovrste.com...mal manj kot 15.000....
je kolkortolk kvalitetna zadeva al mi svetujete kaj drugega (cena do 20.000?)

Gledala sem pa tudi Sandisk Sansa m200 512 mb... kateri bi bil boljsi?

Hvala za info in kake druge morebitne predloge;)

nokia6310 ::

Pozdravljeni!
Mene pa zanima se še kje v sloveniji dobi Iriver ifp 899?
Na teh straneh sem prebral, da ima mikrofonski vhod, kar bo super za mene samo če se ga še kje dobi pa kakšna je cena za 1 gb?
Kako pa se polni ta player preko USB?
Ima ta player USB 1.1 ali 2.0?
Hvala vsem za kakršno koli informacijo.

nokia6310 ::

Aha sem že našel zamenjavo mislim da bo iRiver T20 čisto dovol za enkrat.

SleepLess ::

Ima kdo kakšno izkušnjo z temle? Hyundai MP 560v
Glavno mi je da drži baterija čim bolj dolgo, ter da je najmajn 1 gb... (verjetno je pametno vzet kakšnega brez barvnega ekrana če se mi gre za baterijo right? )

gzibret ::

Ja, barvni ekrani so energetsko zelo potratna zadevica.
Vse je za neki dobr!

Race_84 ::

Pozdravljeni!

Zanima me ali imata iRiver T30 in pa Creative Zen Nano Plus oba fiksen priključek za usb, ali pa je potrebno imeti kakšen usb kabel za povezavo s PC?
Vem da Creative Muvo v200 ima priklop brez kabla.

Hvala za odgovore.
LP

Nesta ::

Kakor jaz vem iRiver T30 in Creative Zen Nano Plus oba potrebujeta se kabelj za priklop do racunalnika.
Mislm da to rabijo vsi mp3 izdelki od IRiverja, kar me malo moti:(
Lp

pingec ::

i ve kdo kaj vec o ipod ponaredkih? kasen lcd ma to?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Nesta ::

Zakaj pa ne kupis kakega navadnega IPODa?


Mene pa zanimata trenutno najbolj 2 playerya Mp3 predvajalnik Creative MuVo V200 1 GB in Teac MP-111 1GB
Torej zelim en mp3 player ki je hrakti USB kljuc, ter radio, diktafon, fajno je tudi da podpira folderje, AA ali AAA baterija, ID3, ter vsaj 1 GB prostora.
Ima kdo z katerim ze kaj iskusenj in katerega bi bolj priporocal?
Ali morda pozna kdo se kaksn tak podobn player?

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

gzibret ::

Jaz imam Teac MP-200. Sem ga opisal kaki 2-3 strani nazaj. Edino en dodatek, ki sem ga odkril šele kasneje - predvajalnik omogoča hitro previjanje komadov naprej. Tako, da če imaš komad, dolg 1 uro in bi rad slišal odsek med 50 in 60 minuto, ni treba čakat :D

Zadovoljen! Fino je, ko nabašem notri 200 komadov, pol pa dam shuffle in imam jubox :D

Samo vseeno - fak, danes dobiš 1GB za 11kSIT 8-O
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

Nesta ::

Player je zlo fajn, samo rabis pa kabelj za prenos podatko ane?:(

gzibret ::

Ja, to je res. Vendar je player zaradi tega manjši. Pa še bolje je, saj pri nekaterih računalnikih (mojem recimo) zaradi množice drugih kablov v okolici težko prideš zraven.
Vse je za neki dobr!

Klemenn ::

osebno teaca 111 (vseeno kera velikost) ne priporočam

v osnovi ne podpira folderjev, jaz sem poslal že drugega na garancijo

daj raje še tist 4k pa si kupiš muvota, jaz bom probal isto naredit!:\

Nesta ::

Verjetno bom res kar Muvota ubavil, pa se cenamu je koncno malo padla:)

BTW kaksna je razlika med Muvotom in MP3 predvajalnik Creative Zen Nano Plus 1GB ?
Edino to da Nano ni USB kljucek?

Lp

Black Metalc ::

Tudi sam se danes narocil muvota, ko ga tako hvalite :). Sicer me pa nekaj zanima glede teh predvajalnikov z USB. Zanima me kako se polnejo baterije? Je potrebno kupit polnilec al se to kar prek USBja kako napolne?

stylus ::

Mislim da morš kupit še polnilec ker nima direktnega polnjenja prek compa. Velik minus.

Mene pa zanima, sem v dilemi pri nakupu 512 mb mp3 playerja. Vglavnem ga bom uporabljal na kolesu in to na malo bolj grobem terenu (vozim cros country) in tut za kakšn spust. Zdaj me pa zanima če so ti teli mp3 playerji dost trpežni. Izbiram med teacom mp-200, creative zen nano plus in creative muvo v200. Gledal sem tudi za CANYON MP3 predvajalnik CNMP3SE 512MB (športna edicija) zaradi robustnost vendar bi raje dal malo več denarja za boljšo kvaliteto seveda če so "trpežni". Vsaka informacija je dobrodošla.
Prebral em že ves ta topic tko da ni treba na veliko razgrabljat :D zanima me samo ker je "tisti"!

Arthur ::

Muvo V200 uporablja eno AAA baterijo. Če si kupiš take za filat, jih pač filaš v polnilcu. v navodilih piše da najbolje deluje z alkaline, ne vem ali so s tem mislili da najdlje dela z njimi, ali da s polnilnimi lahko crkne.

danes sem ga dobil, in prvi vtis je bil da zvok ni najboljši. trebla je preveč, basi so še kar, ne grejo pa prav globoko, stereo je neizrazit (avdiofili menda temu rečejo zvočni oder ali nekaj temu podobnega), glasnosti pa je več kot dovolj.
potem ko sem vanj vštekal moje domače slušalke in po svoje naštimal equalizer, je bil zvok precej boljši.

plastika iz katere je, je debela melenkost čez 1mm. če lepo delaš z njim bi moral zdržat. player je trdno v baterijskem delu, kar spet pomeni za gre težko narazen. raje bi imel narejeno tako kot ima iPod shuffle, torej samo pokrovček za usb vtič.

vseeno je za 15k čisto kul. jaz sem pač tako izbirčen, da bi na vsakem playerju našel napake.

Nesta ::

Res je vsak player ima napake, mislim pa da je vseeno muvo met boljši kar dobis za to ceno.
se strinjas?:)

Lp

stylus ::

Kaj poj predlagate? nakup muvota? Cena se mi zdi dokaj ugodna. Vendar so razlike minimalne med modeli zato se je težko odločit. Daš pet jurjev več pa maš že dokaj boljši model. Ne morem se odločit med muvotom 512MB in teachovim mp 200 512MB. Kaj predlagate?

gzibret ::

Kupi 1 GB. Pa tistega, ki je manjši in lažji.
Vse je za neki dobr!

Arthur ::

saj vem, naprava ki predvaja zvok za 15 jurjev, ne more bit ravno vrhunska.

če bi imel možnost, bi si jaz poslušal iRiverja T30, iPod shuffle in V200 (če ga še nebi imel), potem bi se pa odločil.

Nesta ::

Po mojem mnenju je iRiver T10-1GB stvar ki bi jo z veseljem ubavil, sam kaj ko ni USB kljucek. Tko da vedno znova ostane samo muvo.
No pa tudi nism se od tistih ki imajo muvota slisov kaksnih vecjih kritik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

stylus ::

Sm zapazil da vsi omenjate muvota. Kaj pa je z teacovim mp-jem? Je za okol 2 tisočaka dražji ampak se mi zdi tut kr vredu zadeva. Kaj mislite?

JamesBond ::

A je kdo probal tole? Zgleda kot iPod nano, ima celogldad če majo kaki kvaliteten mp3 player pa so jih ravno dobili. Ker je bil prodajalec noob in mi je na vprašanje, če je vredu zvok odgovoril, da ni probal in mi ni ponudil, da napravo preizkusim (no ja ni glih super izdelava, švoh ap tudi ne, gumb že deluje malo bolj ceneno), sem si mislil ko vas j**** pa nič, grem raje sem vprašat, če ma kdo kake izkušnje :D

Edit: Vidim, da ni celi link. Pač kliknite na onega ki zgleda kot ipod :)

Zgodovina sprememb…

simplem ::

Lp!
:D Js bi tudi vprasal isto kot JamesBond...in sicer se gre za: Lavod LFV-438, dobi se ga pa v Comtronu za 14990 sit (512MB (1GB=19990 sit))...meni osebno se zdi kar poceni glede na vse funkcije in tehnicne lastnosti. Je pa stvar dokaj nova - na internetu nisem nasel nobenih testov, kar sem okrog spraseval nisem dobil kakih uporabnih informacij, na googlu najde samo eno stran zadetkov :)...pa se dva linka, ce se koga zanima:

Lavod homepage
http://www.taipeitradeshows.com.tw/TTS/NewProduct/Product.aspx?ID=381&Lang=E

Lavod-ov "iPod" >:D

So se kaksni podobni predvajalniki v tem cenovnem razredu? Rad bi pa imel vecbarvni OLED zasloncek, vsaj 512MB prostora, wma podporo, ID3 podporo, vgrajen radio, cena pa nekje do 15000 sit...hvala za vse informacije!

Arthur ::

Spreminjam mnenje o Muvotu, zdaj mi je čisto kul ratal. :)

jarhead ::

Ej a to s flash spominom je mišljeno kao da ga lahko povečaš s kartico?

Ša zanima me če ma kdo mp3 predvajalnik TEAC MP-150 512MB ?

Pocen je sam verjetno zvok ni najboljši če je tk pocen. Predvidevam

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jarhead ()

paperdoll ::

kak se vam zdi tale sonyjev mp3player? vreden svojga denarja? baterija naj bi zdržala neznansko dolgo 8-O 8-O

DOGGODD ::

Js sm kupu tegale http://pc.enakupi.com/MP3-predvajalnik-... pa je za svoj denar ful dobra zadeva. Resda zvok ni kot pri ipodu, ampak vseen za dobrih 20k, če mi služ tud sam kako leto bo ok. Saj itak te kitajske zadevice dlje ne zdržijo.

wade ::

mene pa zanima, čim boljši predvajalnik, do 30k. mora imeti vsaj 1gb placa, pa naj čim boljše predvaja mp3je(poslušam trance, techno).
pa še, hočem, da bi recimo dal komad gor ki traja 120min, in bi lahko preskočil na 70.min. in nebi vrtel naprej dolg časa. (je že en omenil da ima to funkcijo Teac MP-200)
kaj priporočate?

Boby Maiden ::

Pozdravljeni.
Nujno bi potreboval pomoč. Imam mp3 predvajalnik Hyundai MP-560v. Potreboval bi kak boljši firmware. Mislim da funkcija random ne dela ravno najbolje. No pa ne verjamem, da bo nov Firmware pomagal, samo poskusit pa ni greh. Na netu ga jaz ne najdem. Če je kdo že kaj delal s tem, naj mi prosim javi.
Hvala lepa za pomoč,
Lp

zile ::

Rad bi vprašal tiste, ki imajo Teac MP-111, ali ima predvajalnik funkcijo "shuffle".

gzibret ::

Teac MP-200 jo ima.
Vse je za neki dobr!

hooger ::

Jest pa gledam ta dva modela. A je to za kej firma, a že kdo pozna???

SanDisk c140
Sandisk c150

Valentin ::

Dragi ::

tukaj je url do ene par škrtih opisov mp3 playerjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dragi ()

maticm ::

kaj se splača kupit?
««
11 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri Mp3 player???

Oddelek: Kaj kupiti
223969 (3010) zuzek
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
343624 (2829) w3t80y
»

Prenosni mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
222326 (1398) dragoonka
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
282392 (1950) OSA
»

Mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
61784 (1614) PARTyZAN

Več podobnih tem