» »

Film zelo čudno - kako si ga ogledat

Film zelo čudno - kako si ga ogledat

Ferplay ::

Zdravo!

Verjetno bo to malo smešno vprašanje. Ampak prvič sem doživu da bi mi film v taki obliki dolpotegnilo. Prilagam vam slikico in če mi lahko poveste kako si sedaj ta film ogledat. So neki parti rar datotek. Imam pa linux tako da niti približno ne vem kaj sedaj naredit. Če hočem part za partom razširit enostavno ne gre.

Kakšna ideja.

screen



ps.: če je v napačnem razdelku foruma bi prosil moderatorje da ga umestijo pravilno. Hvala
--------------------------------------------------------------------------
Človeško se je motiti, neumno pa je vztrajati v napaki
  • zaklenil: Skrat ()

ql000 ::

ti fjli, ki jih vidiš so oštevilčeni, part03.rar part04.rar, pomeni da so sestavni deli celotnega fajla, ki je zaradi lažjega kopiranja razdeljen. Odpakiraš tako, da klikneš v konqueror-ju ali pa krusaderju (al pa katerem drugem file managerju) na PRVI fajl. V tvojem primeru je to part01.rar, program bo že vedel kako te fajle skup sestavit.

Druga varianta pa je da greš (na Suse je tako, če ti uporabljaš kako drugo distribucijo bo zadeva rahlo drugačna, ampak programi so še vedno isti) na Utilities-->Archiving, pa pol sam označiš datoteke.

LP

mojsterleo ::

Verjetno bo to malo smešno vprašanje. Ampak prvič sem doživu da bi mi film v taki obliki dolpotegnilo. Prilagam vam slikico in če mi lahko poveste kako si sedaj ta film ogledat. So neki parti rar datotek. Imam pa linux tako da niti približno ne vem kaj sedaj naredit. Če hočem part za partom razširit enostavno ne gre.

> To je eden od načinov distribucije dolgih datotek preko neta. Če je file zraran v več manjših delov je manjša možnost da bi se kaj pokvarilo, če pa bi se je lažje popravit saj rabiš samo okvarjen rar nadomestiti. Poleg tega manj zasede. Navodila pa ti je že ql000 napisal tako da jih nebi ponavljal.

-- Leo

Ferplay ::

Hvala fanta obema

:)

Dela.

Lp, Ferplay
--------------------------------------------------------------------------
Človeško se je motiti, neumno pa je vztrajati v napaki

NevarHere ::

hmm... ni to mal cudno?
namrec moderatorji se niso zaprli/zbrisali te teme :D :P

Skrat ::

ql000 in mojsterleo hvala za pomoc pri moderiranju in uveljavljanju pravil na forumu Slo-Tech.com Iz srca smo vama hvalezni in vama bomo bogato poplacali.
Free software is a matter of liberty, not price.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zakaj je treba rarati filme in ne more biti normalno kot je pri BRIP ali DRSI ali kak

Oddelek: Loža
202695 (2179) gruntfürmich
»

Porast kriptiranih torrentov

Oddelek: Novice / Zasebnost
363607 (3607) 737
»

Kateri player za filme in glasbo?

Oddelek: Programska oprema
194601 (4337) vice boy
»

[divxvid] Denver predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
246024 (3274) redzion
»

Kako snemati ISO na ne-prazen CD ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71213 (1001) janez5

Več podobnih tem