» »

Katere slušalke za igranje igric preko interneta?

Katere slušalke za igranje igric preko interneta?

jurcy ::

Katere slušalke izbrati za igranje igrc preko neta(največ counter-strike source) lepo bi bilo da imajo mikrofon ni pa nujno?Nekaj predlogov sem že sam poiskal pa me zanima ali katere izmed teh ali katere druge?

Zalman ZM-RS6F Theatre 6 5.1 a so tele recimo dobre tud za gledat filme,je to ok 5.1 sistem al kr neki?

Sennheiser PC 130

Sennheiser PC 140




Hvala za pomoč

frudi ::

PC 140 in drugih slušalk podobnega dizajna se izogibaj ko hudič križa, razen če uživaš v bolečinah po parurni uporabi.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Matek ::

tiste zalmanove so za špile fajn, gre za pravi 5.1 zvok, ki je pravi mali wallhack, ti precej pomaga, ker tocno slisis, iz katere smeri te napadajo, nisem pa siguren, ce CS podpira surround. Najbrz ga.

Ampak, te zalmanove nimajo mikrofona, tako da bi vseeno priporocal ali sehnheiserce al pa plantronics audio 90, vsekakor pa vzami take klasicne, ne onih za glavo, ker kot je povedal frudi povzrocajo pogosto bolecine (posebno ce mas malo izvenserijsko tikvo).
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Grey ::

Svetujem Zalmanove surround slušalke, ker ni boljšega od tega.

BattleMaster ::

Tole je kr kul, pomoje bom kupu.

Vesoljc ::

vibracijske sposobnosti? aha...
še to rabim na svoji buči
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

_azi_ ::

mene pa samo zanima kako delujejo 5.1 slušalke
kaj se sliši zvok od zadaj/spredaj - čeprav jih maš na ušesih (jst bi reku da je samo stereo)
Nobody Is Perfect! I'm Nobody.

misso ::

Jest jih imam doma pa ti povem da deluje tale prostorski zvok odlično.
Center slisiš kot da ti nekdo nabija na sredini glave. leve pa desno(spredi zadi) se tudi sliši dobr. Samo basov nima 8-O

Grey ::

Misso:
Zalmanke majo base...sam Audigyja moraš met. Js mam 2jko, in ko sm prešaltu z integrirane na to zvočno, sm mislu, da sm dubu nove slušalke. Totalna razlika je.

misso ::

Res da imam integrirano zvočno kartico. Pa nemorem sprobat edino imam doma creative live digital 5.1. ko bilo slučajno kaj bolše za base

jurcy ::

Hvala za nasvete,sem že naročil te Zalmanove slušalke.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Slušalke] nad 40€

Oddelek: Zvok in slika
376043 (2896) kratos
»

Slušalke za igre

Oddelek: Kaj kupiti
233230 (2870) €uro
»

Katere 5.1 slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
132300 (1994) Bobb
»

Slušalke Logitech Precision Gaming ali Zalman ZM-RS6F

Oddelek: Kaj kupiti
212019 (1631) mit3k
»

Katere slušalke z mikrofonom?

Oddelek: Kaj kupiti
172286 (1775) jackorsen88

Več podobnih tem