» »

kuk folk pozna S-T

kuk folk pozna S-T

«
1
2

SkIDiver ::

Kaj mislte kuk jih pozna tisti k moja net. Jz sm naletu na S-T po 2 letih surfanja, pa še to čist po naklučju. Hvala bogu in še komu:D
  • spremenil: Primoz ()

Binji ::

Jst tudi, to pa ku sm kliknu na en oglas ku se mi je zdej zanimiv. And here I am:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

luni ::

Hm ja, mogoce pa bi bilo dobro da bi vas cimvec napisalo kako ste zvedeli za slo-tech, da vidimo kaj je najbolj ucinkovito...

kaksen oglas mislis, Binji?
Artificial Intelligentia

whatson ::

Čisto po naključju sem prisrfal sem.. že doolgo nazaj...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

tejo ::

V Spletki je bil naslov do Slo-Tech...

Pa sem šel pogledat.

Misak ::

Brody- told me:D
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

footprint ::

Zelo malo. Saj se vidi če pa že kakšen kar tako prijadra gor hitro zgine. Ker je očitno s-t namenjen več ali majn računalniškim zanesenjakom. Mogoče bi bilo dobro odpreti kakšno žensko temo da bi dobili tudi nežnejši spol noter. Npr ženske se rade pogovarjajo o seksu, a ne? Sramežjlive se pa sm delajo. >:D>:D>:D:8):8)

_Mortal_ ::

Men je frend povedu za Slo-tech
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

OrlyTM ::

Ne boste verjel, jest sm vidu link na Joker forumu :))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

gkovac ::

tut jest sem prletu do ST-ja precej nakljucno... zanj mi je povedu frend, prsel sem pogledat... in zgleda da bom kr neki casa ostal :D

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

ABX ::

Pizda preveč časa je mimo se ne spomnim več :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ahac ::

Uh, jest sem tud pozabu.

Sem bil že tuki ko še ni blo foruma in domene, pol sem pa čist pozabu da obstaja, dokler nisem spet enkrat prisurfal.

Tomi ::

Če se ne motim, sem bil še na Jokerjevem forumu ( ko je bil še dober ), ko je imel Bigfoot podpis nekaj v zvezi s slo-techom.. In potem sem vedno govoril, da bom pogledal, pa sem pozabil, enkrat pa Joker ni delal ali pa ni bilo nič pametnega, pa sem prišel sem..
Thanks God:D
metrodusa.blogspot.com

Lunik ::

Men je povedal omas. Skoz je govoru o tem, pol sm pa enkrat le šel pogledat, and here i am. :D

Elemen_T ::

Kolikor se spomnim sem na tole stran prišel preko Matkurje :))

A.L.T. ::

hehe, js sm pa na slowwwenia.com mal brsku, iz zivga dolgcajta, pa sm mal šu pogledat "vredno ogleda" :) in ka sm tm našu? 11. mesto, slo-tech, Slovenska hardware in overclocking scena. Dnevni updati in veliko zanimivih člankov.... prvič sm pršu sm ko je biu še stari slo-tech, pred prenovitvjo..
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

Yohan del Sud ::

Svoje čase (eno leto nazaj) ste zelo agresivno oglaševali v iskalnikih. Pa sem šel pogledat kakega vraga zgajnate. Nisem bil takoj navdušen moram reči, sem bil čisti bolek takrat... Ampak po ene desetih obiskih se mi je zadeva odprla... :)

TinkaPinka ::

Jaz sem pa našla slo-tech, ko sem iskala slovenski forum na temo računalništva. In sem našla, kar sem iskala, kar tukaj.:)
Našla sem sicer še malo več, kot samo računalniški forum. Pa prijatelje pridobila. :))
I am easy to please as long as I get my way.

ns-miha ::

enkrat mi je teskan pravu ka je bil pr men v stacun.!:D
sovrazim niggerje, zide

DrSergioDJ ::

amm, ko sem prebral clanek o navijanju v jokerju ( tm nekje novembra lani ), sem mal po netu pobrsku inu najdu S-T. :D
...

A.J. ::

Ja jst sm pa za slo-tech iz SWP ko je bil člank o hlajenju procov, pa je bil napisan naslov slo-techa pa sm pogledu, pa še zde skor ne mine dan de ne bi pršu mal pogledat.

frudi ::

isto kot OrlyTM, link sem opazil na jokerjevem forumu. menda enkrat v začetku lanskega februarja, kak dan za tem, ko sem se priklopil na net...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Loki ::

Jest sem enkrat videl link v Dnevniku...se mi zdi.
I left my wallet in El Segundo

Medved ::

jz sm pa iskal bejbe in sm naletu na slo-tech hmmm, svašta;((
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

DIEUALL ::

pr:Djatu mi je povedu za to dobro stran

element ::

Jest sm pa tko gor pršu: Spraševal sm al ABIT al ASUS za p3, pa sm na jokerjevm forumu mi je en dal link do sm, kjer je bil test, sm pogledu, pa nč ni delal, črk sploh ni blo (Netscape), pa sm vas preklel, pol sm se pa šele letos januarja šu pogledat, pa sm najprej vse članke prebral, pa se mi je zdel interesting, sm se na forum prjavu, zdej sm pa vsak dan po 5 ur na slo-techu. Bes vas plentaj :D.

OZZY ::

Hm. Mislim, da je bil na Bolhi za en oglas link tudi za sem pogledat. Pa sem pač pogledu, kaj je to za ena stran.:D
Go with the flow.

JurijTurnsek ::

men je pa brat povedu...
http://www.slatnaskejta.com

TESKAn ::

Hehe, Jokerjev forum, v lunijevem postu, pobrau link...to je blo pred vč kot 1.5 leta...ostalo je zgodovina:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Mr.-Viko ::

Meni je pa frend povedal. Ali sem pa v brskalniku našel. Je že dolgo od tega! :\
No comment, really

alien-w ::

sm hotel navit comp, pisal na jokerja, nisem dubu odgovora, iskal pa slowwweniji in nasel S-T. ZELOOO dolgo nazaj!

burekar ::

Jst sn neki gledu na matkurji, pa se je link izpisu. Pa se mi je zdel zanimiv in sn pogledu. Še zdej mi je žal, da sn kliknu na un butast link, ker me je preveč not potegnal od začetka.

Marjan ::

uff, tega je že skor 1 let odkar sem zvedu za Slo-tech! Tko, da nism čist sigurn ampak se mi zdi, da sem na Matkurji, pod novosti vidu link, pa sm probu.

Jah, takrat je blo vse drugace...

jeb ::

na nekdanjem SiCL forumu (kaksno leto nazaj)...
Neki me je zanimalo navijanje moje masine, pa sem se obrnil na Lunija, od takrat naprej pa hodim sem.
Itak, da slo-tech rula...

rasta ::

jest sem dobu link na enmu homepagu od moja frenda!

sazo ::

na matkurji sem gledu nove strani ....

||_^_|| ::

men je pa Cr00k povedu

btw: naredte anketo ane

Paramedic ::

Js sem pa v Matkurji vpisu 'overclockanje' pa je bla Slo-Tech ena izmed povezav. To je blo še takrat, ko ste bli na Robasu, stara stran, ene par člankov; mislim, da je takrat bil voltage hack za SLOT1(!) procesorje zadn, najbolj svež. Uf, to je pa že prazgodovina Slo-Techa. Ko sem pa enkrat vidu, da mate kr naprej sveže novice (po kakem tednu), sem pa hodu gor skor vsak dan, pol enkrat pa še na forum (tastar) se prjavu. DE BEST! :))
End transmission.

PaJo ::

Hehe...
Ufa jaz pa niti nevem kak sem nasel cisto ta prvo stran, samo vem da cito po nesreci, in mislim da celo kar prvi dan ko je Luni zacel pisat novice, potem smo mu pa ponudili sodelovanje, zdaj smo pa tam kjer smo:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Daedalus ::

Jaz sem pa v Spletki videl naslov (mislim vsaj) :D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Sergio ::

jaz sem bil gor ta drugi dan ;)

pa ne vem točno, a sm mu poslal mail še pred forumom... ne vem... and then one thing led to another :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

SkIDiver ::

Čudn jz pa na matkurji nism naletu na Slo-Tech. Pa sm isku z vsemi mogočimi besedami.

Medved ::

KO BO SERVER NA MINARETU SE BO BL SLIŠU - DEFINITIVNO GA BOJO VSI POZNAL, ČE NE DRUZGA KOT SVETOVNO ZANIMIVOST. PRVI ALAHOV SERVER - SELAM ALEJKUM:D
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Thomas ::

Medved - a maš ti trn za vzet s tace ven - al zakaj noriš? >:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ABX ::

Baje da ga je to sezono samica zavrnila.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Medved ::

polet mi je vroče - KOŽUH:):)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Binji ::

luni: sori ker se nisem oglasil tolk cajta ma se mi je comp komplet sesul. Oglas je bil (oziroma je se) pa na Mobisuxu.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

kuzifix ::

Jz sm pa zmeri enga frendi z mojimi vprasanji moril, pol mi je pa dal link do vas ... To je blo pred kakim letom pa pu ... Pol sm se pa nekega dne registriru pa to ... :)
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

Jebiveter ::

Jst sm pa na SPIDu v enem clanku vidu link in sm probu! Od takrat se mi je zivljenje popolnoma spremenilo! Lahko bi reku, da je bil tisto usodni klik v novo zivljenje! Samo S-T se imam zahvalit za moje sedanje HW znanje (SW pridobivam sam)! Torej, ŽIVEL SLO-TECH!!!!:D:D:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

MRtwister ::

Jaz sem prisel gor maja lansko leto. Kako pa se ne spomnim.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anualno sentimentalno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Obvestila
11112764 (5083) D3m
»

Kako ste prišli na S-T forum?

Oddelek: Loža
453022 (1737) Prospekt
»

Slo-Tech (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
554709 (3582) upirna
»

Vse najboljše za me

Oddelek: Loža
432020 (1495) rc-car
»

Neumnosti na slo-forumih

Oddelek: Loža
351666 (1069) Tomi

Več podobnih tem