» »

Prophet II MX nagaja

Prophet II MX nagaja

Sirki ::

Pomagajte mi rešiti en problem. 3 dni star prophet mi na zaslonu riše navpične črte, in to že takoj ko rac prižgem. Še slabše pa je, ko je vse skupaj na delovni temperaturi, ko so na beli podlagi okrog kazalca od miške neke čudne rumene lise. V končni fazi pa se kalkulator ob resetiranju sploh ne zažene več v WIN 2k/98. Ko se zadevšna ohladi, se zgodba zopet ponovi.

Sve skupi laufa na:

MSI K7T PRO2-A
DURON 650@850
IBM 15GB,...

Vse skup je isto tud na drugem računalniku z PII 266, tko da ni zaradi navitega Durona.
>:D

matevzm ::

Clovek bi rekel, da se ti kartica pregreje. Si jo OCjal?
Meni se pri OCjanju vcasih pojavijo navpicne crte in migetanja v desktopu. Pa ikonice grejo v maloro. Mislim, da je to spomin. Ce pa navijem cip na kartici, pa pride do napak na elisi helikopterja in na stenah v 3dmarku.

Sirki ::

Nč ni OC-jana. Taka je kot jo dobiš v škatli. Problem se pojavi že ko kalkulator prižgem in se začnejo WINsi zaganjat.

A mora bit kak velntilator na njej?
Imel sem idejo genialno, zdaj pa jo izvajam.....

PaJo ::

Hm...
Zanimivo kaj te to zeza, namrec moj cisto cool dela pa je se malo navit in sicer je njegov AGP clock iz 66 navit na 83 pa se nix ne razburja:D

Nevem, ce en druga probaj zamenjat;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

alien-w ::

nesi ga nazaj v štacuno!!! Čim prej

Senitel ::

Jest bi tud reku, da ga nes, nazaj v štacuno...

EASYdoor ::

u stacuno po druzga. kje si ga pa kupil?
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

Sirki ::

Bom nesu nazaj v štacuno. Pa še mal jim bom zatežil. THX!
Imel sem idejo genialno, zdaj pa jo izvajam.....

Sirki ::

Kupljen je v našem milem Mlacom-u

Bog jih nima rad!!!!!!!>:D
Imel sem idejo genialno, zdaj pa jo izvajam.....

luni ::

zadeva je defektna... nesi nazaj!
Artificial Intelligentia

Mate ::

Hehe, in celoten slo-tech se je skupno odlocil za zamenjavo grafikulje... No povej kaj bo ko jo bos dam prensu (drugo)

Senitel ::

Mate: Če ga je moj sošolc naviv na 200-210 (se mi zdi), brez problemov, kaj ti pa še ostane...??:D

NiggerBob ::

Memorija na mojem Prophetu MX Retail gre na 220 Mhz stabilno, pri 225 začne delat napake v teksturah, pri 230 kolaps. Jedro gre na 250, ampak ti to nič ne pomaga, ozko grlo je memorija.
OC-kerski kralj pa naj bi bil Gainward Cardexpert MX z 5.5 ns memorijo, OC-kano na 250 Mhz.
Mogoče se vas bo Luni usmilil, prebral prejete maile in objavil v novicah test tega Cardexperta.:D
Za vse ostale pa ju tukaj povezava.
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

alien-w ::

hmm nigger bob, s cim si navil geforca? Kr s tistim malim posegom v register? Ker jest mam zdej samo jedro navito na 200.

Sirki ::

Tisti tip na servisu pri Mlacomu je izjavil, da je verjetno napajalnik prešvoh. HMM...

250 W premalo??? Dvomim. Bomo vidli kakšna bo končna diagnoza sredi tedna.
Imel sem idejo genialno, zdaj pa jo izvajam.....

Senitel ::

Jest mam 200W pa mi dela čist cool.

NiggerBob ::

Alien-w: že od prej sem navajen PowerStripa (trenutno 2.78), pa ga uporabljam še zdaj za spremembe resolucij in OC-kanje kartice. Za fine nastavitve kartice pa Nvmax, ima vse, kar potrebujem in pa 3 prednastavljene možnosti, ki mi trenutno popolnoma zadostujejo:

- All out Speed

- Nice Mix

- Ultimate Quality

Samo jedro lahko navijaš do onemoglosti, pa ne bo nič hitreje, ozko grlo vseh MX kartic je namreč MEMORIJA.
:D
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Inno MX400 64Mb TV out

Oddelek: Navijanje
191390 (1163) Binji
»

Gf2mx

Oddelek: Pomoč in nasveti
151302 (1019) o
»

G-force MX zajebava k satan

Oddelek: Pomoč in nasveti
161314 (993) Muflon1
»

Katero MX - gainward, guillemot, winfast... ?

Oddelek: Kaj kupiti
151576 (1317) Alec999
»

GeForce2 MX

Oddelek: Kaj kupiti
361680 (1252) Sirki

Več podobnih tem