» »

šumniki

šumniki

mamut ::

Ceprav imam v win2k nastavljeno na Central Europian mi sistem v nekaterih programih ne prepozna slovenske tipkovnice. Tudi windowsi mi starejše fajle s šumniki ne izpiše pravilno.
Podobno se mi je vcasih ze dogajalo ;(v win98. Stvar sem takrat odpravil s ponovno instalacijo.

Loki ::

Izbrisi anglesko tipkovnico (keyboard/ input locales), saj je (naj)verjetneje ne rabis.
I left my wallet in El Segundo

blue96 ::

probi dat tam hrvasko tipkovnico
.

JLP ::

V Contro Panelu poglej če maš res vse nastavljen na Slovenian (v Regional Settings). Pa mislm da boš mogu reinstall narest k sm enkat hest nekej med inštalacijo pozabu na Slovenian dat in me je isto skos zafrkaval. Med inštalacijo morš kr ene par stvari dat tko da so Slovenian in da so drfault. Mislm da so ene 4 take nastavitve.
Live long and prosper!

mamut ::

Ce zbrisem anglesko tipkovnico ne pomaga.
Ko pa sem zagnal ponovno instalacijo mi po restartanju vrze en blue screen z errorji in nevem kaj nardit. Mam namrec plato KT7aRAID in je ena fora.

Ales ::

Ena fora je najbrž to, da ti winsi zahtevajo disketo z drajverjem za RAID kontroler...? Moraš pritisnit kak f6 ko se začne setup...?

Drugače pa pod win 2000 šumniki ponavadi ne delajo takih preglavic. Še mal poglej preden vse zbrišeš...

Aleš

rasta ::

Tak problem sem jaz mu glih par dni nazaj, pa sem ga odpravil.
Problem je verjetno, da ti winsi niso namestili ISO 8859-2. To lahko dodaš naknadno.
Najprej dej vse področne nastavitve in na angleške, zbirš slo tipkovnico in resetiraj. Nato pa pod področnimi nastavitvami pod Advanced izbereš 28592 (ISO 8859-2 Central Europe) in spet resetiraš. Zdej bi ti mogl delat (men je).

mamut ::

Rasta ta fora z brisanjem in resetiranjem me je rešila.
:P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Y in Z ravno obratno

Oddelek: Pomoč in nasveti
81906 (1805) Tomay
»

jebe*** šumniki

Oddelek: Izdelava spletišč
403914 (3320) Tr0n
»

Linux in kWord

Oddelek: Programska oprema
111601 (1448) Gh0st
»

Win 2k

Oddelek: Programska oprema
13907 (782) OrlyTM
»

Dreamweaver 4.0 težave s šumniki v win2k

Oddelek: Omrežja in internet
111264 (1122) JLP

Več podobnih tem