» »

Abit izdal ploščo IC7-MAX3

Abit izdal ploščo IC7-MAX3

Digit Life - Abit, dobro poznani proizvajalec matičnih plošč, je na trg poslal njihov trenutno njihov najboljši izdelek, ki so ga zmožni izdelati -- IC7-MAX3. Matična plošča je namenjena Intelovim "novim" Pentium 4 procesorjem z zunanjo frekvenco 800 MHz. Zgrajena je okoli Springdalovega hitrejšega brata Canterwood vezja. Na plošči najdemo že dobrote, kot so podpora pomnilniku DDR400, 800 MHz-FSB in podporo do 4 GB sistemskega pomnilnika; posebej zanimivo pa bo videti Abitovo domislico GigaSystem Overclock. Ostale informacije in specifikacije pa si lahko ogledate tukaj.

15 komentarjev

Phoebus ::

2 venta ze na sami mama plati? Kolk ropota vse skupaj???
Pa se to.... v kaksno ohisje pa naseraufas plato, da bo vent nad tipkovnico ven vleku? Moras rezat lukne? :\ :\ :\

morphling1 ::

Ohišje je dobro čisto vsako atx, samo ploščica ki pokriva tisto odprtino je narejena po meri te plate. Hrup je pa pač odvisen od samih vrtljajev venta tega OTES hlajenja, če niso pretiravali, ne bo nič bolj glasnjejši sistem kot z običajnim zračnim hlajenjem.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Gejmer ::

Kulll!
Nanda yo?

Zheegec ::

Če se ne motim naj bi bila IC7-MAX3 plošča, ki pa (naj bi) zagotovo podpirala Prescotta. Zgleda da bodo že plošče potrebovale hlajenje, že northbridge se očitno greje:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Marjan ::

KAAAJJ!

Od mene so ukradli patent za hlajenje napajalnega dela matične plošče!

Resno sem se jest to spomnu! Seveda nisem imel $$, da bi patentiral :\

Filo ::

hehe un fan na northbridgu zgleda prov hudo, podeben golden orbu hehe...drugač pa končno so se znebil com pa lpt porta, fantje! zdej je usb, ne pa com pa lpt hehe

ferdo ::

Marjan: če patenta nisi prijavil na zavodu za patenturanje, jim nimaš kej, drgač pa hitro po odvetnika:)

kuglvinkl ::

Formalno gledano, nima veze, če si se prvi spomnil.

Poelg tega, kako veš, da se ni česa takega spomnil kdo drug, pred tabo in prav tako ni patentiral?
Your focus determines your reallity

Marjan ::

Ma vem, da nima veze...

Ampak me fascinira (in fajn se mi zdi :), da nekaj kar sem se sam spomnil in to tudi pri sebi naredil in uporabil, potem čez en mesec vidiš pri velikem in uspešnem podjetju, da je uporabil prav to.

:\

kuglvinkl ::

To pa. :)
Your focus determines your reallity

asPeteR ::

Hm, sej to smo ze na forumu govorili, toda sej kaj pa ma bolje tale max? Se dodaten SATA kontroler(vecina ne rabi), potem eno bolj lame hlajenje mosfetov.(bolje je en vent, ki na to piha direkt pravokotno oz. se bolje kaksni hladilniki na teh+vent.

Tko, da mislim, da je da ta plata samo draga in nic drugega.
http://blog.stegnar.com

Mr. Wally DJ ::

ja masina zgleda kar OK, sm bo pa vredna svojga dnarja verjetno!!:\

upirna ::

asPeteR, to pomeni, da bo plati ic7-g koraj gotovo padla cena. Sedaj je full dražja od navadne. Dvomim namreč, da bi bila ta plata dražja samo za kakšnih 5 tisočakov. Cena bo verjetno okoli 65000 SIT.

Bug ::

Hmm, potem se bo cena priblizala ze Asusu...:D

mrTwelveTrees ::

eh, kva boš z tem, ko pa so inteli p4 z 800 frekvenco tok dragi...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri ramih

Oddelek: Strojna oprema
7847 (721) FirkFrukt
»

RAM in matična plošča P5KPL

Oddelek: Kaj kupiti
81247 (1172) _black_cell_
»

Katere komponente kupiti za sestavo računalnika (1000€)? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
544691 (4691) Saiyajin
»

Malo pomoči glede PC za 1500€-1800€---lahko tudi manj

Oddelek: Kaj kupiti
231735 (1735) Pinzl
»

P4

Oddelek: Kaj kupiti
471670 (1252) OwcA

Več podobnih tem